Pytania zwiazane z zasadami !!!

O dwóch takich, co są z Privateera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Pytania zwiazane z zasadami !!!

Post autor: Ziemko »

Macie jakies watpliwosci odnosnie zasad ? Nie wiecie jak co dziala ? Wymysliliscie jakies super kombo i nie wiecie czy jest zgodne z zasadami ?? Piszcie tutaj - temat idealny dla Was ;)

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Witam wszystkich po raz kolejny!

Kilka dni temu doszedłem do wniosku, że klimat i idea Warmachine bardzo mi odpowiada. W związku z tym postanowiłem zgłębić wiedzę na temat tego systemu. Jako, że mam pewne wątpliwości uznałem, że najlepiej będzie jeśli zapytam profesjonalistów ;) Myślę, że będziecie w stanie odpowiedzieć na moje pytania ;) Narazie jedno: Jak to jest z armią Najemników? Jest to samodzielny army list? (dziwi mnie fakt, iż nie mają żadnego Warcastera) Czy można ich jedynie wystawiać jako dodatek do jakiejś armii? Jeśli tak to na jakich zasadach? No i z jednego pytania zrobiły się cztery :)

Pozdrawiam!

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

ja moge odpowiedziec ze maja warcasterow http://www.privateerpress.com/WARMACHIN ... lbum&id=32
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mercanaries to takie wfbowe Dow... Inne nacje z Warmaszyn moga brac od nich jednostki , ale poza tym maja swoj wlasny armylist i maja takze warcasterow... Poza tym nie sa tak ubodzy jak Dow w zasady i sile armii...

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Czyli kumplowi któremu oni się podobają mogę śmiało oświadczyć iż może nimi grać?:) Jeśli tak to git- będę miał parę do grania :] To musi być świetny system. Jak myślicie jaki najlepszy warcaster Khadoru? Vladimir the Dark Prince może być? Pytam bo chcę pierwszą figurkę kupić :)

Awatar użytkownika
|_Mlody_|
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: |_Mlody_| »

Co znaczy?

knocked down

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Oznacza , ze bestia zostala powalona na ziemie i automatycznie trafiasz w nia w walce wrecz ;) Ogolnie kocnkowanie to bardzo dobra rzecz... ( np. jedna bestia knockujesz power atakiem , a nastepne automatycznie trafiaja , wiec boostuja do obrazen i nawet dodatkowe ataki wykupuja :)

Awatar użytkownika
Blasz
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Blasz »

Bonczek pisze:Czyli kumplowi któremu oni się podobają mogę śmiało oświadczyć iż może nimi grać?:) Jeśli tak to git- będę miał parę do grania :] To musi być świetny system. Jak myślicie jaki najlepszy warcaster Khadoru? Vladimir the Dark Prince może być? Pytam bo chcę pierwszą figurkę kupić :)
Ja ma Sorschę - bo była w podstawce, ale jest niezła i mi odpowiada. Najlepiej poczytaj ich zasady specjalne bo każdy ma inne. Jakie ma czary i do czego je wykorzystasz. Warcaster powiniem pasować do twojego stylu gry. Ja nie mam jeszcze dużego doświadczenia. poczytaj na forach warmachine np.
http://forums.privateerpress.com/index.php?showforum=16

Awatar użytkownika
Blasz
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Blasz »

Uwaga :!: Uwaga :!: Oto pytanie związane z zasadmi :
co to jest intervening model
Często się pojawia. Ale do czego służy lub co daje :?:

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Mam jedno proste pytanie. Co daje attachment do longgunnerów bo nie chcę w ciemno kupować a odpowiedzi na hordy.pl się chyba nie doczekam do emerytury.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Blasz
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Blasz »

Radze ci zadać to pytanie na tym forum http://www.cytadela.pl/modules.php?name ... &start=555

Ja gram Khadorem i nie wiem.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

officer jest dodatkowym liderem ma 6 RAT i daje longom zasade ze moga ciagnac LOS przez modele ze swojego oddzialu.

sztandar daje zasade Fall Back, czyli ze moga najpierw strzelic a pozniewj sie ruszyc (tak jakby bushwack) raz w grze.

ziroo
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Z Azerotu(Bydgoszcz)
Kontakt:

Post autor: ziroo »

ej mam pytanko? A jak jes z tymi Warjackami bo chciałbym znać ich zasady oraz jak nimi się gra.
Cygnra"Graj z jajami"

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Jesli dobrze udalo mi sie zrozumiec pytanie to odpowiedz znajdziesz tu:
http://www.privateerpress.com/docs/warm ... MQS1_3.pdf

ziroo
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Z Azerotu(Bydgoszcz)
Kontakt:

Post autor: ziroo »

Ej jaki program trzeba mieć aby to odczytać bo n wordzie niechce się ? I chciabym dowiedzieć się o tym.

Cygnar"Graj z jajami"

ziroo
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Z Azerotu(Bydgoszcz)
Kontakt:

Post autor: ziroo »

A mam pytanko jedno a co jest z tymi czarami jak je trzebać do dać np: Puszczam Arcan bolt nie i co dalej czyli co mi kumpel wytłumaaczył to (Ilość focusy+wynik rzutu koścmi)

Fenthic
Plankton
Posty: 1
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Fenthic »

Hej a jak to jest z warbeastami w hordes?:) dzialaja na podobnych zasadach co Jacki? bo u nas w bydgoszczy wiekszosc ziomow gra war machines ale mi sie bardziej podoba Orbos:D

ziroo
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Z Azerotu(Bydgoszcz)
Kontakt:

Post autor: ziroo »

Ej stary wiesz może być inaczej, bo wiesz ten sam system ale każdy ma inny styl grania każdą nacją oraz wogóle ;P

ziroo
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Z Azerotu(Bydgoszcz)
Kontakt:

Post autor: ziroo »

Bo jak u Warjacki mam ich 5 systemów, to ten u Warbiest to mają ich trzy Soul,Body,Spieret ;P i tak to działa ;P
Jak zdejmujesz to ten wykulasz ile oraz gdzie (i tego ja też nie wiem ;D)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

rozwalacie mnie chlopaki..

jak nie wiecie to nie spamujcie, pograjcie, podpytajcie starszych graczy a przede wszystkim przeczytajcie instrukcje

zapraszam do cytadeli w bydgoszczy, system pokaze.

pzdr.

ODPOWIEDZ