Bezpieczenstwo BP

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Bezpieczenstwo BP

Post autor: bless »

Przy probie wejscia do tematu "kluby piłkarskie" na forum Płoty i młoty wyskoczyło mi ostrzezenie:

Obrazek

Pierwszy raz widze takie ostrzezenie na moim kompie i to na BP? Moze to nic wielkiego, ale wole dać znać... :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

W firefoxie się nic nie pokazuje ale we chromie pojawia mi się to samo co Blessowi.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

jeśli mogę coś napisać przed Adminem, przeglądarka chrom cały czas jest w formie testów i tego typu komunikaty wyskakują dosyć często. Ostatnio takie strony jak lechia.net czy yahoo.com również miały problemy. Jeśli takie przeglądarki jak Opera czy wspomniany lis nie wskazują zagrożenia (wieloletnie doświadczenie tych przeglądarek na rynku) nie powinno być to problemem.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ktoś ma hotlinkowanego avatara* z avatary24.palto.org i akurat ten ktoś napisał w temacie, na który próbowałeś wejść.

* -- bo avatary to jedyne elementy na BP, które mają szansę pochodzić z zewnętrznego serwera
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Jarze, sorry ze spanikowałem. ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ