Czy da się WoCh-em wygrać Mastera ?

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Czy da się WoCh-em wygrać Mastera ?

Post autor: Mhroczny Rycerz »

A tak btw to da sie WoCh wygrać mastera? Ogólnie z jakimi armiami mamy spore szanse, z jakimi wygramy na farcie albo będzie remis a z jakimi szans nie mamy?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

załóż inny wątek bo ten jest do czego innego

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

moim zdaniem dac sie da
ale potrzebne sa przynajmniej niezle pairingi przez caly turniej :) nie jest to armia jak Demony, VC, DE, Lizaki czy Imperium na dwoch czolgach ktora moze sobie poradzic z kazdym
z kilkoma armiami (glownie tymi bardzo manewrowymi) jest bardzo mala szansa na zwyciestwo przy zalozeniu rownego potencjalu graczy, stad potrzebny jest fart
oczywiscie mowie tutaj o masterach singlowych na duze pkt, przy mniejszych punktach, parowkach i druzynowkach szanse oczywiscie rosna, szczegolnie przy tych dwoch ostatnich

co do samego ogolnego pojecia ja jeszcze niestety nie spotkalem sie z buildem WoCh ktory by mnie urzekl :)
tak jak w demonach od pierwszego spojrzenia na pdf zauroczylem sie w Keeperze :mrgreen: i niczym innym nie gralem i nie gram tak w WoCh nie ma czegos co by mnie urzeklo... moze poza dyskowcem z golden eyem i krzyczeniem w roznych wersjach i 4x rycerzami...

do bycia calkowicie konkurencyjną armią na Masterze brakuje Warriorom furii/harpii/gargoyli i to bardzo brakuje...
ofens bez lataczy jest do dupy, stad miscastowo bramowe nie uniwersalne pseudo defensowe hybrydy

pzdr !! :mrgreen:

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

a czy ktoś próbował spownów na szeroka skale tak ze cztery jestem ciekaw czy to będzie lepsze od dwóch helek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze:a czy ktoś próbował spownów na szeroka skale tak ze cztery jestem ciekaw czy to będzie lepsze od dwóch helek
ja gralem pare bitew, fajnie, ale brak tej dodatkowej k6stki strasznie boli... fajnie by bylo jakby mozna wystawiac Scylle :)

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

slaaneshowymi rozumiem czy inne testowałeś bo ja myślałem nad tymi z S5, bo wszystkie się ruszają 2d6

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze:slaaneshowymi rozumiem czy inne testowałeś bo ja myślałem nad tymi z S5, bo wszystkie się ruszają 2d6
gralem golymi, moc atakow spawnow mnie nie przekonuje, bardziej T5 i Unbrk :P

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Ja grałem na spawnach spooro bitew, jednak 2k6 tak jak wcześniej thurion napisal strasznie boli. 2 heleny moim zdaniem lepsze są niż 4 spawny. Helenka nawet jak nie zrani to może kogoś spanikować już od 1 tury... a spwany do combatu wchodzą gdzieś w 3-4 turze (uśredniając) albo i w ogóle! A i do zabicia ciężkie nie sa.......

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

spróbuje helkami pograć jak spownami w końcu maja pewne 12" ruchu, nie zawsze ale na pewno średnia będzie większa od spownów

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze:spróbuje helkami pograć jak spownami w końcu maja pewne 12" ruchu, nie zawsze ale na pewno średnia będzie większa od spownów
zgodnie z faqiem maja 6 ruchu, 12 maja szarze, IMO obecne helki bez re rolla scatera bez warda ze zmniejszonymi ranami i tafem ssą...

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

w pierwszej turze się chyba ruszę nimi te 12"

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze:w pierwszej turze się chyba ruszę nimi te 12"
nie wiem za bardzo jak... sam przed faqiem robilem sztuczke z helka chodzaca 12 a chd 6... ale to jednoznacznie to wyklucza:
Q. When a Hellcannon charges 12”, if the
Dwarfs don't have sufficient movement is it
OK to place them at the back of the
Hellcannon in the same as charging with a
skirmishing unit?
A. Correct. The unit would normally move at
the speed of the slowest model (i.e. the
Dwarfs), but ,when charging, the handlers are
completely ignored.
czyli przy ruchu kazdy model w oddziale hellcannon moze przejsc max 6 cali, a 3 jesli cos cie scina marsz :mrgreen:

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

no to lipa :cry: chyba wrócę do demonów

ODPOWIEDZ