HE VS WoCh

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Zelgadis
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

HE VS WoCh

Post autor: Zelgadis »

Jestem ciekawy czy dla was Armia Wojowników Chaosu jest jakąś wielką przeszkodą. Jakie macie na nich taktyki i jak niszczycie ich poszczególne jednostki np: jaką rozpiską i taktyką byście zniszczyli lorda na smoku 2xrydwan 1x6 lub więcej oddziałów rycerzy chaosu ze stadem psów i konnych maruderów z zaporą anty magiczną na 2250 itd itp ?

Ogólnie na jakie punkty jak sobie z nimi radzicie?
Koszmarnie jest być kucharzem na służbie bogów chaosu:

- Nurgl je tylko ser pleśniowy i kiszoną kapustę
- Khorne uwielbia posiekane na plasterki, krwiste steki
- Slaanesh kocha babeczki przygotowywane w ogniu namiętności
- Tzeenth jest za zmianami więc ogłosił strajk głodowy

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Zelgadis, bez obrazy, ale zaśmiecasz forum. Stworzyłeś ostatnio trzy nowe tematy o podobnej tematyce, które nie są zbyt potrzebne. Np ten temat spokojnie mogłeś zawrzeć w temacie "Wasi Najgorsi Wrogowie i Sposoby na nich ", a "Najlepszy Sojusznik dla HE" w "Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka"

Co do pytania, to nie wiem w czym problem. Akurat dla nas WoCh nie są zbyt dużą przeszkodą, o ile nie są na magii. Smok, WL, SM, bolce, BB i po sprawie

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Andrzej pisze:Zelgadis, bez obrazy, ale zaśmiecasz forum. Stworzyłeś ostatnio trzy nowe tematy o podobnej tematyce, które nie są zbyt potrzebne. Np ten temat spokojnie mogłeś zawrzeć w temacie "Wasi Najgorsi Wrogowie i Sposoby na nich ", a "Najlepszy Sojusznik dla HE" w "Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka"
dzięki :)

kłódka
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zablokowany