Czym grać, przeciw komu?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Re: Czym grać, przeciw komu?

Post autor: Yudokuno »

nihil novi. Wystawiałam już takie rzeczy. Nie jest złe.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

co polecacie na bestie, na 2350 ( PGA )???
ja zamierzam zagrać jankielowym ofensem, co wy na to???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

bedzie ok.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

wiem, że to nie ten temat, ale śpieszę się
czy bestie w sojuszu z dark elfami mogą coś więcej ugrać na turnieju parowym 2x1250???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

zalezy jak zagrane i jak rozpiski dopasnowane.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

generalnie na bestie bym nie liczył, najsłabszego booka mają chyba nie?(ewentualnie ogry badz O&G)
Obrazek

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Maja rydwany w corach i dostep do magii besti, ktora jest bardzo mocna. Nie wiem jak jest na twoim turnieju ale czesto jest tak ze general jest losowo wybierany. Jak wylosujesz generala DE to herdy i pieski nie moga uzywac zasady ambush.
Tak pozatym to bestie maja malo jednostek do wyboru ale swietne figurki.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Moim zdaniem najlepszym sojusznikiem dla DE sa HE :wink:
Armie swietnie sie uzupelniaja
Tylko ze ze wzglegu na klimat ja bym tak nie umiał grac
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Dla DE najlepszym sojuszem są inne DE... :lol2:
Może się nie uzupełniają tak jak de-he, ale klimat nie gryzie tak jak przy he.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

sojusz dwóch armii nienawidzących się nawzajem jest zabroniony

mój sojusznik ma 3x psy, 3x minosie, jakichś bohaterów i skirmiszowe śmiecie
ja wystawiam czarodziejkę z dagerem, bsb-ka/kociołek, shade-ów, 2x coki, hydre, dark riderów

jak będę miał dokładne rospy to napisze i może wrzucę jakiś raporcik albo nawet całe sprawozdanie z turnieju :wink:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

kamelot pisze:sojusz dwóch armii nienawidzących się nawzajem jest zabroniony
Eee? Takie restrykcje są spotykane, owszem, ale bardzo rzadko, i za każdym razem organizator ustala je indywidualnie.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

W sumie to ja sie zgadzam z kamelotem .... :?
Niestety dla wielu ludzi klimat ma raczej male znaczenie
Liczy sie bardziej zwyciestwo
A nie ,,o to cho..''
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A co polecacie na jaszczurki? Na razie wraz z kolegą zbieramy armię i się pojedynkujemy tym co mamy, ale co byście mi radzili wystawiać?

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

w DE wszystko (no może poza Exekami i Wiedzmami) jest rewelacyjne. Sądzę jednak że jeśli przeciwnik gra na Żabie... sorry Slanie :wink: weź Hoteka, reszta jak sobie życzysz, nie ma jakiejśc specjalnej rozpy pod Lizzi, rzuć okiem na dział rozpiski, pomyśl, zobacz co masz :mrgreen: działaj.

Ż.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

gośc z którym grywam robi takie chamskie coś z 2enginami, slanem i jeszce jednym skinem na dokładke. Nigdy nie moge stegadonów załatwić, więc se wymyśliłem bohatera na pegazie ze sword of ruin, to zabijania priestów, żeby osłabić magie. Wbijam się, zabijam uciekam(terroroutnumber) i tak dwa razy
Obrazek

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Słyszałem ,że hydra ponoć świetnie się na nich spisuję i oczywiście BG z kociołkiem. Najlepiej napisz na jakie pkt.
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

graj na BP-R :wink: no chyba że bawi Was rzucanie dwoma wiadrami kostek co turę magii...
i weź hoteka wtedy sobie nie poczaruje
enginy zastrzel z bolców/zjedz hydrą



Ż.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

nie ma jakiejśc specjalnej rozpy pod Lizzi
Opcja full ofens zdecydowanie daje radę i gra się nią bardzo komfortowo. Wszystkie bitwy z lizakami jak na razie wygrałem.
Na priesta starczają DR z dodatkowym atakiem z kotła, a COK to już z pewnością (gołych 5, żeby nie marnować drogiego oddziału na zabicie priesta).

Mam zajebistą rozpiskę antykrasnoludzką. Grałem tym już 4 bitwy i zajebiście zdaje egzamin (oczywiście tylko na dwarfy :D). Podstawa to bsb z pendantem, kocioł lub dwa, jeden-dwa duże wagony COK, duże oddziały gwardii (dwa lub trzy), harpie, DR. Pełen napór, kraśki nie zdążą tego wystrzelać, a cokolwiek dojedzie spokojnie da sobie radę. Tępe jak cholera, ale gra się bardzo bezstresowo :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Też grałem taką rozpa na dwarfy, tylko ,że dałem klocek 10 coków z bsb który miał sztandar hydry i 2x 18 BG , spisało się świtnie , do walki doszło 7Coków , przy szarży miałem 18 ataków S6 , przerżnołem się przez longberdów i najechałem na ironów i ich też zmiażdzyłem , ogólnie coś koło 15-5 , bo sporo mi zastrzelił
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ja grałem na BG z dreadlordem z executioner axe, Exeki z assasinem(niweluje problem braku ASF w dodatku to nie problem zaszarżować na krasie :D ) i coldy z hydra banner. Do tego kocioł i jakieś śmiecie na maszyny. Wszystko byłoby dobrze tylko nie dałem perły na coldy i wciągnął mi je runą w hamererów gdzie ugrzęźli na tyle by dostać ironów od boku :( .Ale kumpel, aż zrobił fotę martwych hamców(chyba 14 :D )
Obrazek

ODPOWIEDZ