klub piłkarski :D

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Re: klub piłkarski :D

Post autor: Siweusz »

ksch pisze:Mhm, plus zmienić cały system szkolenia, zainwestować paręset milionów w infrastrukturę, a na koniec poczekać 20 lat na efekty. Tylko Franz się już do tego czasu zestarzeje :wink:

Najgorsze jest to, że żartuje tylko z tym Franzem #-o
Dokładnie to samo chciałem napisać.

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

ksch

to już nie jesteś ? przecież z miłości do Milanu nie da się wyrosnąć to jest klub jedyny w swoim rodzaju mimo, że teraz są w strasznym dołku to jestem ogromnie dumny, że właśnie im kibicuje :D bo Milan to coś więcej niż klub piłkarski...
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

Forza Milan !!!

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

FC Zurich ;-)

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

przypadek ale teraz już jest dużo lepiej
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Legia Warszawa Nasza Duma i Sława 8)
A z zagranicznych Manchester United :D
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Rino - jakoś, w pewnym momencie doszło do mnie, że jak nie mogę iść na stadion, to nie kibicuję. Mój klub to taki, za którym dre mordę na żywo :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

szkoda że nie kibicujesz Milanowi już, ja kiedyś muszę pojechać na mecz mam dopiero 16 lat to jeszcze mam czas :wink:
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ej, ja mam dopiero 29 i też mam jeszcze kupę czasu :wink:

Wydaje mi się, że kibicowanie na odległość klubowi, którego kibiców nie znam, jest nie dla mnie. Inna rzecz, że coraz mniej piłki oglądam, LM zazwyczaj od ćwierćfinałów dopiero. Co innego ME lub MŚ - tu jest pełne skupienie :D

A Ty jak Rino - każdy mecz rossonierich przyswajasz? :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

tak oglądam każdy mecz nawet jak wiem że Milan jest skazany na pożarcie to odnajduje radość wielką w oglądaniu meczu nawet sparingu oczywiście dyskutuje sobie z kibicami ze strony acmilan.com.pl i jak nadchodzi dzień meczu to o niczym innym nie myślę to jest dla mnie takie ważne wiem, że oglądanie przez neta czy TV to nie to samo co na żywo ale i tak jest zajebiście

ps. ale mam dużo kolegów którzy są Milanistami więc jest z kim pogadac
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ale oryginalnymi tifosi?
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

Polscy kibice Milanu :) to też oryginał w pewnym sensie
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

borze! fanatyczni kibice zagranicznych drużyn to jakiś dramat, ja rozumiem sympatia, ja rozumiem wyjechać za granicę i chodzić na mecze lokalnej drużyny, ja rozumiem ładnie uszyte i eleganckie koszulki zagranicznych drużyn, ale żeby jarać się jakąś ekipą, na których meczach się jest raz na rok to trochę żal.
:roll:

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Niby tak, ale też nie przesadzałbym z tą ostrością sądów :mrgreen: Z fajnych koszulek to mam bardzo spoko koszulkę Liverpoolu, co ciekawe załatwione przez kumpla prosto z...TSW :roll: :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

Pawełek se możesz mówić co chcesz ... ja i tak uważam się za prawowitego kibica i mojej miłości nikt mi nie odbierze ani nikt mi nie przeszkodzi w coraz większej fascynacji Milanem i w spełnieniu moich marzeń dla ciebie żal a dla mnie tchnienie całego dnia bo ja żyje Milanem :) pozdro !
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Moja jedyna miłość, to jest LEGIA :D


Szkoda, że u nas już nie będzie normalnie. Wczorajsze wydarzenia to masakra. Ostatnimi czasy ochrona zabrała mi szalik z czaszką bo jest to przecież symbol rasistowski :shock:

EDIT : Bynajmniej nie z totenkopfem.
Ostatnio zmieniony 2 lis 2009, o 12:44 przez Dzoooma, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

to takie...legijne 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Co masz na myśli ? Wydarzenia z ostatniego meczu, ogólną postawę ochrony czy jeszcze coś innego ?
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Może jeszcze jeden po śmierci Wejherta?
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Nie znam Wejherta. Natomiast jeśli chodzi Ci o okrzyki z trybun po śmierci Jana Wejcherta to była to spora przesada. Użycie gazu przez ochronę też było przesadzone. Niemniej w latach 70. Wejchert otrzymał paszport dzięki interwencji kontrwywiadu SB. Na dokumencie z 1972 r. widnieje odręczna notatka: „Wydział II prosi o wydanie paszportu ze względów operacyjnych”. Ja nie płakałem, sorry. Szczęście, że wyrobiłeś sobie zdanie na podstawie jakiś obiektywnych źródeł i nie musisz znać całego kontekstu społecznego by ocenić dokładnie to co się tam stało... Pozdrawiam.
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

ODPOWIEDZ