Nasze Rozpiski

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Nasze Rozpiski

Post autor: Jankiel »

A moglbys zdradzic co tam dokladnie miales Jankielu? Ciekawym bardzo
Muszę tą armię jeszcze ogarnąć - grałem tylko o 2 bitwy z imperium (zwycięstwo i porażka). W każdym razie podstawa to duża magiczka (furion, 2xscroll, seal of ghrond), mała magiczka (scroll, perła), mała magiczka (null, darkstar cloak), bsb z buta z pendantem i soul renderem, 2 klocki warriorów, kusze, 2x shades, 3xharpie, duży kloc gwardii z ASF i crimsonem, 3 bolty. Jak tylko będzie jakiś lokal na duże punkty, to sobie sprawdzę, jak to działa.
Jankiel >> ktora opcja czarodziejek wydaje Ci sie lepsza? lepsza magia czy lifetaker?
Mnie się lifetaker nigdy nie mieści więc dlatego nawet nie próbowałem
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

A tak korzystając z okazji to po Stratku doszedłem do wniosku że Hydra z Kociołkiem + BG są rewelacyjni :mrgreen: teraz to mam prawdziwą zagwostkę coż wystawiać :wink:

pozdro,
Ż.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

No to może przyznasz mi rację, że DE powinny wyrywać wrogom serca walcząc twarzą w twarz, a nie rzucać bełtami zza węgła :mrgreen:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

jedno nie przeszkadza drugiemu można przecie wyrywać serduszka patrząc prosto w oczy jeżowi... ehm znaczy się pokonanemu przeciwnikowi :mrgreen:


Ż.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Imho na male punkty hydra+kociol+bg faktycznie wymiataja. Na duze, jakos to combo mniej do mnie przemawia.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A np w Twojej rozpisce Jankielu jakie domeny magii dajesz czarodziejką?

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Imho na male punkty hydra+kociol+bg faktycznie wymiataja
Czy ja wiem, zestaw jest w pizdu drogi (650 pts), a kończy marnie w starciu z imperium i niektórymi krasnalami - na punkty rzędu 1000-1500 rozpiska jest strasznie mało uniwersalna.
A np w Twojej rozpisce Jankielu jakie domeny magii dajesz czarodziejką?
Zależy od przeciwnika :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

na 1650 mam 2 magiczki, sztylet/perla, 2xds. kociol, jednych dr kusze, 15 warriorow, 3x harpie, 2x7shadow ahw, 16bg soulrender, hydre. Z imperium roznie bywa, faktycznie, ale jak sie zwarzywi czolg duza kuznia, juz jest z gorki :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Heh spoko rozpa na takie pkty, zwlaszcza 3* harpie ;)

Potestuje ta rozpiske, zobacze jak sie sprawdza.

Czy na Black Horrora i Pit of Shades dziala hotek i MR? Jezeli jestem dalej niz 12" czarka.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Imo na pitkę działa (bo rzucasz na konkretny oddział, a templatką określasz tylko ile modeli z tego oddziału testuje I), a na horrora nie (bo kładziesz templatkę po udanym rzuceniu, gdziekolwiek w 18")
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

To dlaczego nie ma tego w uscisleniach? Jest tylko mowa o komecie.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Z racji tego że kometa jest tylko przykładem a Black Horror działa tak samo.

Widze że Żaba masz teraz ten sam dylemat co ja :mrgreen: wrzucam sporo do walki wręcz jednocześnie pamiętając o strzelaniu. ;) Mocną rozpe miałem na PGA ( troche szczęścia zabrakło :P ) i musze przyznać ze jak to sie dobrze skleci to bardzo mocne połączenie wychodzi ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Garg, twoje wytlumaczenie jakos do mnie przemawia :) Juz kilka razy spotkalem sie z tym problemem i narazie wynik 3-1 dla "nie dziala". A jezeli jest tak jak mowisz i cometa jest tylko przykladem, to w zasadach powinien byc inny zapis niz "hotek nie dziala na comete".
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Chodzi o to ze w przypadku pitki najpierw wybierasz odział a nastepnie rzucasz a inaczej jest z kometą czy black horrorem gdzie najpierw rzucasz a potem wybierasz miejsce gdzie jest rzucony czar.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Ooki, to juz bylo jasne :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".


Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

rospiska na 1500, z ograniczeniem PD i DD do 7
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=25&t=19784

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

1 Planowany wypad na mastera DE a oto i rozpa :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=25&t=19829

prosił bym o jakieś wasze doświadczenia zwiazane z gra DE na masterze i co bardziej sie przydawalo ;) (do takiej rozpy)

ps. Wiem że jest osobny temat o DE na masterach :) ale chodzi mi o pomoc do tej rozpy (ofensywnej).

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Dobrze wybrałeś temat.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ