Galeria Druchii

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Re: Galeria Druchii

Post autor: Arbiter Elegancji »

http://www.allegro.pl/item817827852_cza ... go000.html

Nie wiem jak czaszki, ale np. kolumny od tego gościa są calkiem spoko jakościowo.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

a sądzicie, że te gargulce
http://www.allegro.pl/item821248928_gar ... go000.html
postawione na stosie czaszek na podstawce 40x40, w oddziale 14 bg ustawionych po 7 w szeregu dawałyby radę jako filer?
ew. stos czaszek od tego kolesia, w którym zapada się jakiś człowiek/goblin/elf/krasnolud
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Do VC bylyby idealne, ale IMO do DE też jak najbardziej pasują.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Prawie jak moje nurglowe bestie, nie elegancik :D ?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

ale chodziło mi też o to czy taki filer w pierwszym szeregu będzie wyglądał ok?
mam też pomysł na zrobienie filerów ze zrujnowanych kolumn od tego kolesia i przyczepianie do nich łańcuchami więźniów, ale to dam raczej warriorom...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rince pisze:Prawie jak moje nurglowe bestie, nie elegancik :D ?
Twoje będą lepsze :P
kamelot pisze:ale chodziło mi też o to czy taki filer w pierwszym szeregu będzie wyglądał ok?
dlaczego w pierwszym szeregu? IMO filery lepiej wyglądają w dalszych szeregach, pierwszy powinien wyglądać reprezentacyjnie; CG+herosi. No chyba że walniesz taki filer na tyle ladnie że będziesz chcial go wyeksponować :mrgreen:
A tak na serio to jeśli będzie ci się podobal w pierwszym szeregu to go tak ustawiaj :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

oczywiście wolałbym go mieć w środku, ale np. w 14 bg ustawionych w 2 szeregi po 7 nie wstawię filera do środka i stąd pytanie czy będzie tak z przodu obok cg i herosów/assassinów ładnie wyglądał
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Moja armia (bez chariotów i hydr, bo muszę je jeszcze posklejać).
Figurki malowane na przestrzeni ostatnich 8 lat, więc nie wszystkie są na powalającym poziomie. Do tego spora doza zniszczeń, odrapań i innych katastrof. Ostatni tydzień poświęciłem na ich sklejanie, likwidacja odprysków w grudniu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Fajny sztandar na black guardach.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Fajna dziewica na ołtarzu. Co to za model?

Mam nadzieje, że sie nie obrazisz jak bezczelnie pomaluje moje węże na biało tak jak na Twoich tarczach?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

=D> Grałem z tą armią i naprawde w RL wygląda dużo lepiej. Armia jest naprawde świetna.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

naprawde w RL wygląda dużo lepiej
Akurat zdjęcia bardzo dobrze oddają jej wygląd - nie ma żadnych przekłamań :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

kanister pisze:Fajny sztandar na black guardach.
Plants v/s Zombies. Polecam - radosna gra :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jankielu aleś Ty skromny ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A mi tak średnio przypadają do gustu. Plusem jest prawie cała armia w metalu ;) Lecz te wszystkie zmiksowane kolory - w ogóle do mnie nie przemawiają.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Kolory to tylko czerń, zieleń, srebro, złoto i odrobina bieli na tarczach (no i seadragon cloak w kolorze scaly green).
Potworki docelowo mają być zielone - kiedyś wszystkie były niebieskie, ale większość już przerobiłem.
Bohaterowie są kolorowi, bo muszą się wyróżniać.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Uśmiechnięty kwiatuszek na sztandarze jest zabójczy... :wink:

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Mi najbardziej podobają się ci Warriors z tarczami od lizardów(chyba) =D> =D> =D>
Będę mógł kiedyś pożyczyć ten pomysł :?:

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Świetny model Smoka ! Strasznie podobają mi się staro edycyjne haprie - są genialne! Aczkolwiek niebieska mantysia jakoś szczególnie mnie nie uwiodła,ale Stare mengilki są urocze :P
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

co do smoków; skąd jest ten smok na którym siedzi Malus(?)?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ