Galeria Kamelota ( 09.03.10 - kilka nowości :P )

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kolumb
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Poznań

Re: DE kamelota

Post autor: Kolumb »

Widziałem te cold one z bliska, i stwierdzam, że są fajnie pomalowani :D
Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

a oto moja pierwsza obsługantka do kotła
Obrazek
nie wyszła jakoś strasznie ładnie, ale efekt końcowy jest taki jaki miał być ( mniej więcej ) i sądzę, że po pomalowaniu będzie wyglądać jeszcze lepiej
na zdjęciu strasznie się świeci, ale to wina aparatu
co wy na to???

p.s. dzisiaj przyszły skrzydła do harpii, więc za parę dni postaram się wrzucić fotki pierwsze piątki :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

O kurcze... Jakbym gdzieś taką figurkę widział :roll:
Moim zdaniem lepiej z wiedźm jest zrobić. Na replikatorze możesz kupić za 20zł z groszami 3 wiedźmy.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

uznałem po prostu, że po co mam wydawać kasę jak z 3 niepotrzebnych korsarzy, kilku bitsów i odrobiny gs-u mogę zrobić withki...
rasti, jeśli coś ci się nie podoba napisz dokładnie co, bo takie posty nic mi nie mówią...
napraszam innych do komentowania!
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Co mi się nie podoba? Odziane w pancerze elfki, nie są skąpo ubrane, no i nie mają ani cycków, ani damskiej twarzy ;/ I jak wystawisz to na stół z korsarzami, to na pewno twój rywal spyta: "co to jest?". No i nie wiem czy nie będzie problemów na turniejach.

Awatar użytkownika
Kolumb
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolumb »

Widziałem tą obsułgantkę z bliska i stwierdzam, że wygląda znacznie lepiej w Real-u :D
Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Nie zmienia to faktu że są to chłopy a nie dzikie laski. Jak dla mnie odpada :)
Obrazek

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

Astronomick pisze:Widziałem tą obsułgantkę z bliska i stwierdzam, że wygląda znacznie lepiej w Real-u :D
to samo

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

jak widzę zdania są podzielone
nie zmienia to faktu, że:
- zdjęcie jest kiepskie i figurka dużo przez nie traci
- taka była moja koncepcja na kocioł ( który zresztą także zamierzam skonwertować ) i jej nie zmienię

a teraz, czy uważacie, że zostanie to uznane na masterze za skonwertowaną witchke czy za prox???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

"Skonwertowana witchka", a to dobre :D. Witchka to to nie jest ale, dopuszczony na pewno będzie :wink: .
Obrazek

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

może źle się wyraziłem... chodziło mi po prostu o skonwertowaną obsługantke kotła...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Wygląda raczej jak gdyby chciała tym kielichem kogoś walnąć niż się z niego napić.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

ale tu jakieś wałki odchodzą, bo ta "obsługantka" będzie miała as na 5+ w CC i 4+ na strzelanie :P

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Wygląda jakby miała w tym kieluchu jakiś niezły narkotyk , bo ma taką pozę jakby się wywalała
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Co tutaj widzieć z bliska, takiego samego korsarza mam u siebie ;D
Moim zdaniem ktoś upierdliwy się przyczepi. Jakby to jeszcze cycki miała, o!

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

jak tak się jej dłużej przyjrzałem do doszedłem do wniosku, że wygląda tak jakby była schlana i miała się zaraz przewrócić :P ale myślę, że nie jest źle, najwyżej nie dostanę pkt. za wyswig
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jakbyś sobie płaszczyk darował, dorobił cycki to tak jak patrzę, może i by coś z tego wyszło.

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Jak dla mnie to wyszedł Ci opity wińskiem, śpiewający marynistyczne piosenki korsarz :P

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

E tam nie przewróci się. Z tyłu podpiera się jeszcze nogą :wink:

A co do samej figurki to rzeczywiście schlany korsarz i Rasti ma rację, o! :wink:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

trochę czasu minęło a ja zdołałem coś pomalować:

1) pierwszy shade, zostało jeszcze 11 :P

Obrazek

Obrazek

2) czarodziejka, niestety bez ręki bo kuzynowi grającemu moja armią "się zgubiła" :(

Obrazek

Obrazek

najbardziej starałem się wyćwiczyć przejścia na na płaszczu szejda i szmatce czarodziejki ( spodnie shade-a są robione washem ) :)
co o tym myślicie???


p.s. może jutro wrzucę filer do black guardów oraz koniki do dark riderów...
Ostatnio zmieniony 14 gru 2009, o 21:20 przez kamelot, łącznie zmieniany 1 raz.
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

ODPOWIEDZ