Jak budujecie swoją armie??

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak budujecie swoją armie??

Post autor: Arbiter Elegancji »

likaon pisze:Działo ogniowe też nie jest najgorsze zwłaszcza że nowej edycji to co dotyka flamer jest trafione z automatu
WTF? tak maja tylko maszyny skavenów. W FC to co jest przykryte calkiem dostaje z automatu, to co częściowo na 4+.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

To co mają skaveny ma być przedsmakiem nowej edycji upodobnionej zasadami do 40-stki.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Casp
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Casp »

ploty ploty
pożyjemy zobaczymy

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

likaon pisze:To co mają skaveny ma być przedsmakiem nowej edycji upodobnionej zasadami do 40-stki.
to tylko domysly, nie ma żadnych oficjalnych przeslanek na ten temat. poza tym gdyby nawet ta zasada bylaby zastosowana w nowej edycji to po jeszcze musialby wyjść nowy book do dwarfów lub chociaż errata. czyli musielibyśmy sporo poczekać :roll: A jak na razie to FC jest turniejowo nie wystawialny ze względu na mniejszą uniwersalność względem żyrosa a tym bardziej organek.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

moim skromnym zdaniem miarą zajebistości jednostki jest to w ilu znalazła się rozpiskach. FC przegrywa z organkami z kretesem. można się nią pobawić, ale organy są uniwersalniejsze, tańsze, solidniejsze i lepsze. jednym słowem, FC to gówno.
żyr daje radę, ale jakoś nie widzę na niego nigdy miejsca w rozpie. tak czy siak przyjmuję wroga na klatę i takie cięcie marszu jakoś mnie nie rajcuje. nie zmienia to faktu że ma on swoich zwolenników.

Awatar użytkownika
Grunaldi
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Wrocław Castle Town

Post autor: Grunaldi »

Ciekawe tylko w ilu bitwach testowaliście FC ? w 2ch 3ch ? Trochę mało ażeby mówić iż to "gówno" . Pograjcie pół roku na nim i zmienicie zdanie( tzn organki są nieco lepsze , ale tylko nieco) albo i nie , dopiero wtedy się wypowiadajcie . Dla mnie zajmowanie wszystkich slotów Rare tylko Organami powoduje odruch wymiotny .

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

A jeszcze mam pytanie do rarów - który najlepiej na małę punkty wziąć ?? Zastanawiałem sie nad flame Cannonem, ale wolę się z profesionalistami skonsultować :roll:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

najbardziej uniwersalny, najskuteczniejszy w użyciu i najbardziej popularny: organy
najciekawszy bo dający wiele możliwości taktycznej zabawy: gyrocopter
fajny, ale rzadko spotykany z powodu braku uniwersalności takiej jaką mają organy: Flame Canon
mój ulubiony ostatnio ze względu na mobilnośc i urozmaicenie rozgrywki: Mountain Rangers :twisted:

Ale wybór tak naprawdę należy do Ciebie.
Obrazek

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

ale z tego co sie orientuje to mountain rangersow mozna wystawiac sobie w domu, na turniejach chyba nie mozna ich brac?? to jest jednostka z WD a nie z armybooka, mam do nich zasady ale wlasnie nie dokonca wiem jak to jest z mozliwoscia ich wystawiania. Ktoś oświeci?? :D

dideroo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43
Lokalizacja: warszawa

Post autor: dideroo »

jak są mountain rangers po Polsku?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

to zależy od organizatorów turnieju.
dideroo pisze:jak są mountain rangers po Polsku?
można to przetłumaczyc jako "Strażnicy gór" lub "Górscy strażnicy" (bardziej poprawne jest 2 tłumaczenie ale 1 mi się bardziej podoba ;) )
Obrazek

Paulus
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Paulus »

Ja preferuje FC zamiast organek. Nie wiedziec czemu, organki ciagle mi wybuchaja, a FC spisuje sie doskonale. Moze to zasluga starego modelu FC? :wink:

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Zdecydowałem się na organki, ale narazie się wstrzymam...brak środków :roll:
"JOIN OR DIE"

ODPOWIEDZ