Skaveński piec, dzwon i doomwheel

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: Skaveński piec, dzwon i doomwheel

Post autor: Shino »

Aves pisze:A propo warp tokens, 1pd za 15pk a powerstone kosztuja 20-25pk za2 one use only, tyle ze skaven na 1 dostaje wounda. Wydaje mi sie ze moga byc wielokrotnego uzytku.
moc slann kosztuje 50 pkt a token kosztuje 15 pkt z stosunkowo lekkim drawbackiem w postacitych jedynek. dodatkowo mozna brac je kilka.

Wyglada to za tanie jak na dodatkowa kosc na kazdy czar

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Aves pisze:A propo warp tokens, 1pd za 15pk a powerstone kosztuja 20-25pk za2 one use only, tyle ze skaven na 1 dostaje wounda. Wydaje mi sie ze moga byc wielokrotnego uzytku.
Moze i sie Tobie wydaje, jednak nie porownoj takich przedmiotow bo nagle wyjdzie ze SoM jest stanowczo za drogi w porownaniu do Martog's Best Basha i pewnie paru innych...
Zreszta wczesniej tokenki mialy identyczne dzialanie tyle ze kazdy szczurek mial jednego z bazy..
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

no i 16% na dostanie wounda, na herosie to jest oddanie polowy punktow przeciwnikowi, wiecej niz "lekki drawback"
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Czy, któryś z panów dyskutujących na temat wielokrotnego użycia tokenów rozważał dylemat mieć ciastko i zjeść ciastko?

Nie wszystkie przedmioty są cudowne, w 100% opłacalne, wymiatające, itp. itd. Tokeny są dobre. Jak wam nie pasuje to ich nie bierzcie, a nie gadacie bzdury.

Matis99 nie zachowuj sie jak troll. Kiedy wszystcy się zgadzają, że autor Ab coś zwalił, Ty wyskakujesz z teorią spiskową dziejów, że czyniony jest gwałt na szczurach.

Nie do końca rozumiem o co jest, aż taki raban. Rozumiem, że każdy chciałby mieć jakąś dziurę w zasadach, ale to jest GRA TOWARZYSKA. Jak się czyta temat LS apropo szczurków to naprawdę jest w tym sens i logika.

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

Szemkel pisze:
Matis99 nie zachowuj sie jak troll.
Powiedziałbym, że trollowaniem są bardziej argumenty ad personam, ale co tam... A moja teoria ma solidne podstawy :) ! Troche dystansu proszę :>.

SKAVENOS
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: SKAVENOS »

To jak widzicie sprawe z k3 dropsami dla seera? moze do kazdego czaru dojesc k3 kamyki ? kiedy bp popopcina szczukom troche magie? :twisted:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Raczej Condenser będzie zjadał 1PD....innych dobrych Arcane itemków nie widzę:)

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

A dlaczego miałby zjadać? Dodawanie kostki na 5+ megaboostem nie jest.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

W sumie jest to stały generator PD. Ale to nie moja propozycja, tylko przypuszczenia.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

"Stały"...?
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Nie jest to przedmiot jednokrotnego użytku. Generuje stały Pd, co prawda tylko na 5+.
Ale jak mówię, tak tylko myślę, co do ograniczeń magii.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

W tej chwili sprawa tokenów wygląda tak:
1. Nie ma zapisu 'one use only'
2. W nazwie i przy opisie cały czas występują tokeny w liczbie mnogiej co skłania do przypuszczenia, że dostaje się nie jeden a kilka tokenów.
3. Gobliny mają item o podobnym działaniu za 10 pkt. Skaveni dostają to samo za 5 pktów ale... (patrz punkt 1)
4. Grey Seer dostaje d3 tokenów więc tak jakby dostawał 3 worki tokenów
5. Power stone za 25 pkt jest gorszy niż tokeny ale przy tokenach istnieje ryzyko dostania rany, Gdyby token był jednak jednorazowego użytku stałby się znacznie gorszy niż power stone.
Moja konkluzja:
Elektryk 2 lvl magii z 3 tokenami przy dobrych rzutach może rządzić w fazie magii mając samotnie 7 kostek na czary.
Może też zginąć marnie rzucając 1.
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

trochę punkty się nie zgadzają z rzeczywistością, ale pomysł całkiem niezły
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jeszcze taka refleksja:
Magia szczurów nie jest bardzo dewastująca, Czary są całkiem trudne w rzucaniu a ich efekty poza małymi wyjątkami nie przerażają. Oczywiście inni mogą mieć odmienne zdanie. Być może autor z rozmysłem "dopakował" warpstone tokeny aby Skaveńscy magowie mogli rzucić kilka zaklęć z szczurzego lora, które nie są tak mocne jak inne czary i maja rekompensować to ich ilością. Przy tym im więcej szczur chce poczarować tym bardziej zwiększa to ryzyko jego zgonu.
Jak dla mnie to klimat:
Przypomina mi się opis Thanquola, rzucającego czar w którymś Zabójcy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Lazur pisze:Przypomina mi się opis Thanquola, rzucającego czar w którymś Zabójcy :D

No ćpał spaczeń kilogramami skubaniec jeden!
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

a Gotrek i Felix zabijali wszystko jak leci...
jakie ma to odniesienie do herosow krasnoludzkich i ludzkich...?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

bigpasiak pisze:a Gotrek i Felix zabijali wszystko jak leci...
jakie ma to odniesienie do herosow krasnoludzkich i ludzkich...?

Chciałeś chyba powiedzieć, że Gotrek zabijał wszystko jak leci. Felix to smoka tylko utłukł i to też tylko dzięki mieczykowi :P
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

ODPOWIEDZ