Czas wyjsc z nory, czyli krasie na offie :D

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: Czas wyjsc z nory, czyli krasie na offie :D

Post autor: Aron_Banalny »

A na ofens nie przydają się kislevici albo DoW (np. ogry) chociaż to są jednostki podatne na odstrzał. A może bull rhinoxi - chociaż oni zabierają aż 2 sloty rare i bardzo drogo kosztują...
iron guci albo ludojady, moim zdaniem najlepszy dla nas wybór w booku Ogrów

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Definitywnie maneaterzy, wysokie staty, determa i fajne wyposarzenie.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

likaon pisze:Definitywnie maneaterzy, wysokie staty, determa i fajne wyposarzenie.
i dwa zjedzone sloty Rare...

Ludożerców zazwyczaj wystawiałem tylko na duuuże punkty, żeby móc jeszcze innego rare'a wystawic. Ale fakt faktem - są zabójczy.

Ironguci ze szmatą na panikę całkiem nieźle mi się spisywali i można ich w mniejszych bitwach brac.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

na 15K punktów maneaterzy pojawiają się zawsze :D
zajebisty rare tylko te dwa sloty.
ja kiedyś grywałme na irongutach i też sprawdzali się świetnie...

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

15k? Na beczkę wiekowego piwa...

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

na 15 000p. można wystawić 15 rarów, to oczywiste że meneaterzy się pojawią :lol2:
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

Taaa.....nieco zbaczamy z tematu odnośnie ofensu a przechodzimy od omawiania roli ogrów w armii dwarfickiej ;). A jak się u was Bull Rhinoxi sprawdzają, bo coś mam nieco większe do nich przekonanie niż do manaeterów (mam tu na myśli ich T, AS i Wo). Czy Bull Rhinoxi moga dobrze współpracować z kowadlem? Np. rzucam runę na jakąś konkretną jednostkę przeciwnika (np. chaos knighci, Coldy), spowalnima ją i daje na pożarcie rhinoxom w szarży. A co do 15k to miejsce dla Bull Rhinoxów też tam raczej będzie :wink: - ciekawe kto będzie na tyle szalony aby umieścić taką rozpiskę i zagrać nią :lol2:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

DawiZharr pisze:
Morsereg pisze:to zalezy tak na dobra sprawe przeciwko komu walczysz.
jak na woch gdzie knight'ci albo warriorzy z markiem nurgla (obniza WS o jeden w fazie strzelania i/lub cc) pod banerem dajacym dodatkowy atak - wychodzi na to, ze dostaje sie na klate w ch*** atakow ktore trafiaja na 3/4 i rania tez na 3/4.
banner nurgla obniza WS/BS tylko jak bijesz/strzelasz do kogoś kto go ma, w drugą stronę to nie działa więc to aż takie straszne nie jest, w przypadku takich knightów kompletnie nic nie zmienia w cc
ale ty mowisz o banerze nurgla a ja mowilem o knightach z markiem nurgla i banerem dajacym dodatkowy atak.
a z tego co sie orientuje to mark nurgla obniza WS zarowno jak ja ich atakuje i jak on mnie atakuje.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

sorka... myślałem o marku nie o żadnym bannerze(jest w ogóle coś takiego jak banner nurgla?) :P ale jest tak jak mówię, mark nurgla działa tylko w jedną stronę, zasada brzmi:
When rolling to hit against a model with the
Mark of Nurgle, the attacker suffers -1 to its
Ballistic Skill and Weapon Skill
wiec jak model z markiem nurgla atakuje to przeciwnik nie ma -1 do WS, tylko jak jest atakowany...

ODPOWIEDZ