Dwarfs by Gradziol

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gradziol
Warzywo
Posty: 12
Lokalizacja: Manchester

Dwarfs by Gradziol

Post autor: gradziol »

To moj pierwszy post na forum wiec na wstepie chcial bym sie przywitac, wiec:

Witam

Jakis czas temu kolega uznal ze zacznie grac w Battla. Jako ze jestem dobrym kolega i nie pozwole mu zostac bez stalego przeciwnika :wink: (teraz gram w 40stke, ale krasiami pogrywalem jeszcze za czasow mlodosci i V edycji) uznalem ze tez sobie zaczne komletowac jakas armijke dlugobrodych.

Pozwolilem tez sobie, jak widac, zalozyc temat w ktorym bede staral sie pokazywac progres w komletowaniu, malowaniu (a moze i konwertowniu choc jakies male te krasie na moje grube paluchy) jak i backgroundzie mojej Twierdzy i jej obsady.

Zaczne od zakupow ktore zrobilem. Jak kazdy szanujacy sie gracz na pierwszy ogien poszedl AB oraz krasie z BfSP. Na figurki czekam, a AB czytam, wiec jak cos sie ruszy to zamieszcze fotki itp.

Mam zamiar tez zadawac pytania i jesli znajdzie sie ktos na tyle cierpliwy i uczynny by na nie, od czasu do czasu, odpowiedziec, bede dozgonnie wdzieczny.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Jak kazdy szanujacy sie gracz na pierwszy ogien poszedl AB oraz krasie z BfSP
przełęcz czaszki? nie przeboleję tego. KAŻDY model krasnoluda jest lepszy od tego skull pasowego, armata z wykałaczki, korka i starych trampów jest lepsza od artylerii z tego boxa. nie ogarniam za bardzo nowych zestawów krasnali, ale zdaje mnie się że jest lepsza opcja na pierwszy zakup (przyznaję, moje podejście jest ciut nie obiektywne, ale nienawidzę skull passa)

i jak na mój gust w pierwszym poście powinny być jakiekolwiek foty. tekst to ciut za mało.

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

zgodze się z mojim przedmówcą i dodam że najlepszym zakupem jest battal a potem maszynki na allegro.pl

Awatar użytkownika
gradziol
Warzywo
Posty: 12
Lokalizacja: Manchester

Post autor: gradziol »

Nie bede sie zatem rozpisywal zanim nie bedzie kilku fotek do dodania.

Co zas sie tyczy modeli z podstawki - wmiesza sie ich w reszte i jakos to bedzie. Ich cena zas zacheca do kupna na start (zawartosc prawie jak battal, a cena ponad polowe mniejsza).

ODPOWIEDZ