FANTY PO DMP I PGA

Zgubiłeś coś na turnieju? A może znalazłeś? Ogłoś to tutaj.
ODPOWIEDZ
WOJTASU
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117

FANTY PO DMP I PGA

Post autor: WOJTASU »

Zakładam nowy temat żeby dotrzeć do jak największej grupy osób.
Mam w domu karton z fantami po dmp , pga i chyba nawet innych turniejach , chciałbym wreszcie to ogarnąć:



mam czarna bluze z kapturem , ortalionowa kurtke , czapke z daszkiem

3 army booki niepodpisane , jedno ksero Rule booka niepodpisane ,znaczniki

figurki do darków metal , pojedyncze figsy do innych armii , 10 furii ze skrzydłami kuźwa chyba od pszczółki maji

mase kostek i miarek


zależy mi na tym żeby to wróciło do właścicieli , prosze o kontakt na pm lub w temacie , bede na 99,9% w bydgoszczy a jak nie ja to ktos z poznania wiec moze zabrac , moge ewentualnie wysłać.

Jeżeli nie znajdą się właściciele to wystawię kilka aukcji bcm od 1 zł a zarobione pieniądze przeznacze na nagrody za ligę.Ubrania wrzuce do kontenera dla potrzebujących.

porosze o kontakt POZDRO

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Te furie mają zielone skrzydełka z kropkami (niebieskie, czerwone i żółte) ? Miałem takei trzy komplety po 5.

Czy jeden z army booków jest do DE ?
Ostatnio zmieniony 18 gru 2009, o 18:25 przez Xet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Akurat czarna bluza z kapturem należy do mnie :) Postaram się ją odebrać na bazyliszku .

WOJTASU
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117

Post autor: WOJTASU »

bluze zabiore do bydgoszczy to najblizszy master jak ktos od CIebie tam bedzie to niech sie zgłosi a furie maja takie smieszne płaskie skrzydełka z cienkiej folii plastikowej i sa krwisto czerwone wiec chyba Twoje tez zabiore:)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

WOJTASU pisze: zależy mi na tym żeby to wróciło do właścicieli , prosze o kontakt na pm lub w temacie , bede na 99,9% w bydgoszczy a jak nie ja to ktos z poznania wiec moze zabrac , moge ewentualnie wysłać.
Jeżeli nie znajdą się właściciele to wystawię kilka aukcji bcm od 1 zł a zarobione pieniądze przeznacze na nagrody za ligę.Ubrania wrzuce do kontenera dla potrzebujących.
POZDRO
=D> =D> =D> Szacunek za podejście. Serio. Oby częściej móc takie posty czytać. Mnie zaginął na DMP tancerz i spellsinger. Ten ostatni Gremlina, w zamian musiałem dać mu zajebiście pomalowanego maga potem :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Już tak nie płacz w zamian moge oddać Ci go jak bardzo chcesz ; ) za ekwiwalent pieniężny (kosz nowego), bo nie chce mi się go przemalowywac, aby pasował do mojej armii ;

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

na dmp gdzies mi zniknal RB, duzy i pekniety z boku, bylbym wdizeczny gdyby sie odnalazl.

ODPOWIEDZ