Galeria

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Galeria

Post autor: Nilgar »

Zacznę od laski, którą chyba wystawię w Darkspawnach zamiast dużego demona :wink: Co myslicie? :D

Obrazek

oczywiście to fota z CoolMini, a nie moja produkcja... ma fajnie zrobione skrzydła ale naprawdę urzekły mnie jej oczy :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

następna, to cizia z Andrea Miniatures, bardzo fajnie wkomponowana w podstawkę i choć podstawka nieporównywalnie większa od warlordowych to warlordowe i tak są większe od battle'owych, więc jest okazja żeby poszaleć (próbuję coś fajnego na moich Elfach uzyskać)

Obrazek

fotka oczywiście również z CoolMini...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Nilgar pisze:
oczywiście to fota z CoolMini, a nie moja produkcja... ma fajnie zrobione skrzydła ale naprawdę urzekły mnie jej oczy :roll:
Mi bardziej do gustu przypadła wersja bez biustonosza ;)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

znowu?! :D :) :D zgadzam się, że nie ma to jak fajne cycki ale przy tej ilości figurek można sobie pozwolić na to by choć kilka był lekko ubrane :lol2:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

aż się tęskno robi za zimą...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Alastria i wszystko jasne... Zajebisty model dłuta Wernera Klocke i malowanie Natalii

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

a tu jej siostra Lysette, żadna nowość, bo Natalka pomalowała tą figurkę pięć lat temu ale tym bardziej mam wrażenie jakby świat koło zatoczył...

Obrazek

dłuto oczywiście Wernera, ja obie panie mam w swoim warbandzie :twisted:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

no kochanieńki malowanie na światowym poziomie... pierwsza pani imponująco fantastycznie pomalowana... buzia jak modeliki jakiejś, usteczka oczka miodzik... i jakoś tak wyjątkowo spodobały mi się jej skrzydełka
Lysette kolejna ulubienica a i lodowa pani niczego sobie, płynne przejścia mroźna kolorystyka :D
ogólnie brawa na stojąco
a kamienna pani z podstawki to penisa w ręku trzyma? :badgrin:
aha i jeszcze jedno, czy majstrowałeś coś przy tych fotkach programami do majstrowania przy fotkach?

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

To nie on je malował #-o

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ok to niech te słowa trafią do autora/autorów tych dziełek, możliwe że byłem podpity i czegoś nie zkumałem :D

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Nie wątpię kochanieńki :wink:

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

À propos Sophie (pierwszej figurki w galerii), widzieliście jej wersje świąteczne? Są mega :D
Np.
Obrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Kefas pisze:ok to niech te słowa trafią do autora/autorów tych dziełek, możliwe że byłem podpity i czegoś nie zkumałem :D
autorki ;)

ODPOWIEDZ