Różnorodność Rozpiskowa Armii Chaosu

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Nutrian
Plankton
Posty: 4

Post autor: Nutrian »

NO rozumiem ze praktyka i praktyka i ja napewno go wybrobuje tylko poprostu na dzien dzisiejszy wydaje mi sie on nie oplacalny.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

thurion pisze:
mnie teraz zastanawia fakt wystawienia kiedys smoka z lordem khorna z chaos runeswordem i gazami.. 14 A S6 robi wrazenie.. statystycznie lamie klocki od przodu :) a i frenyz tak nie boli... majac 20 cali szarzy i bedac LT nadal w 90% przypadkow szarzujemy na co chcemy..
A jak ja takiego wystawilem w rozpie na NG to żeś stwierdzil, ze plewny jest ;]

Ale black maul lepszy... 13 ataków, ale s7 na gorze i zostaje na enchanted shielda...;]

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ale MoK daje kostke ;)

a runesword WS

mysle ze porownywalne comba

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Przecież można dać MoK oraz Maula :)
A chaos runesword uważam za dość słaby - 70 czy 75 za +1WS, S i A to ciut za dużo jak na mój gust.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Orki za podoby stuff placa 15 punktów :roll:

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

A ja wybrałem Chaos bo jak zobaczyłem modele rycerzy to zmiękłem z wrażenia. Do tej pory mi się bardzo podobają.
I taka historia - to było na WM ze 3 lata temu. Marios grał (oczywiście Chaosem) przeciwko VC (chyba Jankiel nimi grał). No i tak (prawie) całą partię stałem z boku i patrzyłem na rozgrywkę. Marios wyczyścił stół, a ja nie mogłem skumać jak on to zrobił ;) Magik! Hehe...
Nawet pamiętam Mariusz co Ty miałeś na stole - Exalteda (albo Aspiranta), maga na koniku, rycerzy, marauderów konnych (chyba 2 piątki), psiaki, 4 skrimy. Pewnie jeszcze coś ale to ww. na pewno.

Awatar użytkownika
Marios
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Marios »

Tak, pamiętam tego młotka. Turniej był na coś koło 1200 pkt, z obciętymi slotami herosów(do 2 max.).
Miałem coś w tym stylu:
Exalteda tzeencha z wardem na 4+ i spell familairem na koniu
Maga na koniu ze scrollem ale nie pamiętam, czy nie był to przypadkiem bray shaman
4 czołzenów tzeencha z banner of wraith
4 rycerzy tzeencha lub rydwan tzeencha(nei pamiętam)
2*5 marauderów konnych
4 screamy
Herdzik
chyba furie??, nie pamiętam
8 kości + bound spell, bylo całkiem czarująco ;)

VC chyba nie grał Jankiel, nie pamiętam kto to był prawdę mówiąc.
Nawet jakoś tak udało mi się wtedy pozamiatać, że wygrałem cały WM :wink: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

A chaos runesword uważam za dość słaby - 70 czy 75 za +1WS, S i A to ciut za dużo jak na mój gust.
70 jakby kosztolwal 75 to by byl wogole nie do uzycia(gazy i GEoT kosztuja 30)a tak to ja go czasem robie wlasnie z runeswordem i gazami/GEoT,ale teraz chyba zaczne go robic w takiej kombinacji-berserker sword,ench.shield,GEoT/gazy,spell familliar
pozdr

ODPOWIEDZ