Ice vs Bless :D starcie ostateczne

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Ice vs Bless :D starcie ostateczne

Post autor: Ice-T »

Postanowiłem że rozjaśnię nieco jak to wyglądało z mojej strony i wypowiem się na ten temat bo nieco syfsko sie robi :D. Po pierwsze chciałbym zdementować słowa Blessa w które wierzy pół Polski a mianowicie że gram tą samą armią jako HE i DE otóż nie ci co znaja moje armie wiedza ze sie różnią i to dosyć dosadnie(pokaże zdjecia czym grałem mniejwiećej HE, które miałęm ze sobą ze względu na to że na mastera pojechałem wyciągnięty z electro party w Ministerstwie w KrK o 4:30 stąd też pierwszą bitwę jeszcze grałem nieco zalkoholizowany, drugiej nie ogarniałem a na 3 miałęm kaca:D). He to standardowe ciołki bez rewelki ogólnie armia pomalowana tak że nie ma co się doczepiać ale pełna nuda i standard(jednym słowem sząłu ni ma) pozatym mam ich jakieś 16k więc naprawdę chciałem jakieś odmiany. Wizja Blood elves, myśle sobie dojebany pomysł, nikt w polsce nie bedzie miał takiej armi, całyczas ewoluje i się zmienia, ulepszam dorabiam itp. Tu zamieszczę zdjecia obu armi. Jesli ktoś mi powie że to te same figurki to bez kitu jaszczura z kosmosu okuliste stawiam. Ogolnie to raczej dostaję za armie bloodków sporo pts mimio że jeszcze nie jest skończona, wkładam w nią sporo pracy. Nie ogarniam akcji typu witchki z płonącymi skrzydłąmi to chujowe harpie ale ghule ze skrzydłami sa wporzo, BK z bretoców z głową szkieleta to pro konwersja ale witchka na koniu już nie. nie mówiąc o perfidnie robionych mengilach z byle syfu(i tak w nieskończoność można wymieniać przypadki), choć mają tak ładne modele ale co tam dopuszcza sie to wszędzie... Coki musza mieć raptorki pod sobą nie moga być to egzekutorzy skonwertowani na lwach niestety... klimatycznie malnięci idalnie komponujący się PG nie mogą być BG (btw mam kolejny pomysł na oddział bg ale teraz mam obawy czy klejne grube pieniądze nie poszły się paść bo kupno 18 typków za 450zł może sie okazać teraz zbędnym wydatkiem choc niektórzy za tyle robią całe armie ze zlepek i grają nimi normalnie) assol z konfy jest beznadziejny bo ma zbroję, chimera i altar nie moga być hydrami no ok nie każdemu się podoba teraz uważam ze kupując 2 chimerę to wydałem jakieś 350zł w błoto bo na masterze takimi nie pogram. Pozatym imo ogarnięci gracze czają że duże coś na rydwanowej podstawce z hendlersami to hydra itp

niedawno rozpoczety blog armijny tam wiecej nieco mówię o armii
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=20765


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

tu kilka dodatkowych fotek

są tu zdjęcia Feniksa który robi za smoka i nowy pomysł na altar bo stary Imo przy tamtym ssie ;) heheh

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

niestety fenio przeżyl ostatnio upadek ze stołu i pozostała po nim dawna chwała i nadaje sie do wtórnej obróbki
Obrazek
Obrazek

a tutaj moi nowi BG imo figsy rozpierdala@#ą system i idealnie beda pasowały
Obrazek


a tu dla porównania armia he którą miałem na masterku (z rozpędu bo nie przepakowywałem walizki a pożyczalem je ostatnio)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
raczej nie są to te same armie jak twierdzono.
i na koniec dobra spoko Bless nie mam urazu i szacun bo jednak w tańcu sie nie pierdoliłeś zbytnio ale poczółem się jak bym miał armie złożona za 50zł z modeliny


Dzięki moim ambasadorom za obronę Kosmo, Raptor i Jankol ;) (po czesci Cosmo i Ziemko)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

hmmm powiem teraz szczerze jak juz foty zobaczylem.
Calej armii bym ja nie zdjal, ale hydry i fenixow na pewno.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

z tego co wiem to Bless do hydrantów się przyczepił przedewszystkim , ale nvm chłopie zrób coś ze skrzydłami tych harpii bo wyglądają jak żółte pelerynki a nie jak skrzydła :]

dziwny ten centaur jest : ] ale to już rzecz gustu

a shadow warriorsi to shadsy? bez powtarzalnych kusz ? : [
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Wrzuc jakies dokladniejsze foty Ice, ob nie widac ze Twoj fast ma pistolety, co nie jest bez znaczenia na potrzeby WYSIWYGu. To samo Shady pamietam ze miales z pistoletami jakies. Mi sie ten pomysl bardzo podobal szczerze mowiac. Chociaz Hydra to fakt ze jest z dupy ;P Pamietam jak kiedys pozyczylem od Ciebie ta armie dla Jasia i myslalem ze przy pakowaniu pomyliles figurke z innego systemu ;D ;P No i Assasina nie pokazales..

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Grałem pierwszą bitwę stół obok Ciebie Ice-T. Jakoś dziwnie pokazujesz tylko jedno zdjęcie tego co budziło największe kontrowersje. Jak zobaczyłem Twoją armię to zastanawiałem się czy to są WE, HE czy DE. Potem domyśliłem się co ma być czym, ale byłem zdziwiony jak w ogóle można wystawiać takie potworki. Prawie 40cm kolosy przy kilkudziesięcio-milimetrowych pieszych modelach, to w ogóle nie wyglądało jak armia do batla. Przyznam jednak, że fajnie malujesz i gdybyś zrobił normalne hydry i poprawiał pare rzeczy - jak te pistolety u DR to gdyby to ode mnie zależało pozwoliłbym Ci tym grać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Imho jesli zachowywalbys WYSIWYG , to duzo by rzeczy przeszlo.
Np. shadowy z repetami , dark ridersi z wloczniami , exeki z lancami - duzo latwiej by ta armie bylo identyfikowac i na pewno ciezej sie do niej przyczepic.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Do czego ja miałbym zastrzeżenia uznał bym za proxa:
- Hydry - po prostu prox nie można tego inaczej nazwać.
- Shade - Prox wystarczało im dać te kusze/pistolety
- harpie - przejdą
- Coki - Prox nie wiem czy te figsy odpowiadają temu co mają odpowiadać.
- BG to PG - Prox bez 2 zdań
- Feniksy - prox...

Pisze co mi nie pasuje nie ma nic do armii Ice-T ani do samego posiadacza tej armii. Koncept masz naprawdę fajny ale wykonanie, złe niektórych modeli.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Armia prezentuje się ładnie, ale niestety to jest jak dla mnie przerost formy nad treścią.
Hydra ma być hydrą, a coldy coldami i tyle.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Trzymajmy sie faktów.
Prosba o wklejenie swojej rozpy i fotek modeli, ktore reprezentowały konkretne oddziały. Bedziemy wtedy mieli jasny i przejrzysty obraz sytuacji.
Teraz wkleiłes troche tego co miałes na stole, troche tego, co malujesz do swojej armii ogolnie. To zaburza percepcje.
Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Nie za bardzo znam całą sytuację, ale jak raz się odwrociłem, to zobaczyłem wielki posążek rycerza na stole. Myślałem, ze to nieudany element makiety, jeszcze śmiałem się z przeciwnikiem, ze zabrakło Wam terenów. A teraz wiem, ze był to kocioł #-o :shock: :shock:
Imho Bless dobrze zrobił, bez obrazy Ice-T. Master to master jakieś standardy muszą byc.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

ładne i miłe dla oka ale czy nie za dużo aby world of warcraft(wiem wiem bardziej by mi się podobało gdyby to były krwawe elfy z earthdawna)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Czy hydra to ten dziwny centaur czy jest na jednym z dwóch nie działających mi zdjęć? Ogólnie armia mi sie nie podoba. Szacun za robote i prace w to włożoną ale jakbym sie z Tobą umówił na gre i byś z tym wyskoczył to bym poszedł do domu bardzo zniesmaczony...
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Jako He uszła by ta armia.
Jako DE- no nie wiem.

Captain Kocoń
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Captain Kocoń »

Poszedłbym zniesmaczony, jako he ok-wezcie sie ogarnijcie armia jest naprawde fajna, zrobiona w innym klimacie i wyjatkowa w swoim niepowtarzalnym stylu. A gadanie ze ktos bylby zniesmaczony jest smieszne, no chyba ze bedziesz lizal jego figurki

pzdr
Kapitan KOCOŃ stół nr. 6 xD
Bis dat qui cito dat.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Zawracanie głowy.
Podstawowym, psim obowiązkiem gracza w takiej sytuacji jest dopytanie się organizatora czy jego armia zostanie dopuszczona.
I niech Pan Ice-T nawet nie próbuje pisać, że nie spodziewał się, że tak wyjątkowa armia może być kontrowersyjna, że nie miał zdjęć na forum do okazania, że nie umiał zrobić więcej zdjęć, czy nie mógł opisać Blessowi na forum, bo ten był nieosiągalny.
Brak szacunku dla siebie, organizatora, graczy i forumowiczów.
Niezależnie od ilości pracy, klasy malarskiej czy kasy.

Do mnie ludzie ślą zdjęcia z krańców świata, czy ich koncepcje zostaną dopuszczone, a tu …
Po prostu, Panu Ice-T zachciało się wywołać zamieszanie.
Skutecznie.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Lizać to ty mi możesz pałe... Jest takie określenie stanu ducha i go użyłem... no ale oczywiście nie zgodziłem sie z twoją opinią na temat jego armii to trzeba jakieś głupie teksty puszczać. Może odnieś sie jeszcze do reszty mojego postu a nie wyrywasz z kontekstu?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Co to za teksty, proszę trzymać poziom.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Kalesoner pisze:Co to za teksty, proszę trzymać poziom.
Może faktycznie mnie troche poniosło... Przepraszam wszystkich (poza osobą do której te słowa kierowałem).

POZDRO
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

dobra to właściwie tyle nie ma co już dyskutować.Poprostu jak będe zbierał kolejna armię to bęe wiedział że nie ma co sie wysilać i inwestować niepotrzebnie pieniędzy bo tutaj jesteśmy narazie na poziomie mengili z goblinów i korsarzy, Dragonów z SH, piesków w DoC z byle wilka, albo harpi z byle badziewu, nie mówiąc już o abominacjach które widziałem no kosmos totalny. BK - knigtów imperialnych z wymienioną głową, ganie podstawkami na masterze albo ich wskrzeszanie też jest wporzo. Rozumiem że pewne rzeczy już w Polsce przyjęły się jako standard i to całkiem normalne. Może gdzieś kiedyś docenią mój wkład może nie tu, może za granicą się spodoba. Kiedyś widziałem armie VC zrobioną całkowicie z he i była uznawana za zajebistą, a właściwie różniła sie od standardowej jedynie malowaniem i lekkimi konwersjami. Armię nipponu jako imperium, drowy jako Dark elfy i spoko wporządku że ktoś ma jebanego pająka zamiast smoka wręcz wypas i plusowe punkty.

Jednym słowem spoko dostałem nauczkę że tu nie da się być orginalnym...a jedynie powielać czyjeś utarte kopie.
Co do zniesmaczenia to armie podstawek są wpożo, tez lubie z nimi grac a później sie dowaiadywać co to.

pozdr pozatym i tak nie mam ciśnienia bo zagrałem lightowe bitwy umordowany alkoholem niesłychanie, ale chyba z Manfredem grało mi się najlepiej bo z electro pierdolnięciem w tle no i poznałem paru wpożo ludzi wiec warto było przyechac.

Captain Kocoń
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Captain Kocoń »

Mhroczny Rycerz pisze:Lizać to ty mi możesz pałe... Jest takie określenie stanu ducha i go użyłem... no ale oczywiście nie zgodziłem sie z twoją opinią na temat jego armii to trzeba jakieś głupie teksty puszczać. Może odnieś sie jeszcze do reszty mojego postu a nie wyrywasz z kontekstu?
No fenks stary, nie skorzystam z twojej propozycji :lol2: takimi tekstami wygrywasz konkurs na shreka roku... :roll:

Zawracanie głowy.
Podstawowym, psim obowiązkiem gracza w takiej sytuacji jest dopytanie się organizatora czy jego armia zostanie dopuszczona.
I niech Pan Ice-T nawet nie próbuje pisać, że nie spodziewał się, że tak wyjątkowa armia może być kontrowersyjna, że nie miał zdjęć na forum do okazania, że nie umiał zrobić więcej zdjęć, czy nie mógł opisać Blessowi na forum, bo ten był nieosiągalny.
Brak szacunku dla siebie, organizatora, graczy i forumowiczów.
Niezależnie od ilości pracy, klasy malarskiej czy kasy.

Do mnie ludzie ślą zdjęcia z krańców świata, czy ich koncepcje zostaną dopuszczone, a tu …
Po prostu, Panu Ice-T zachciało się wywołać zamieszanie.
Skutecznie.
tu masz racje, mogl sie napewno spodziewac takich reakcji na jego "inną" armie. O co mi chodzi:
-o to ze bezsensu sciągać komuś armie i psuc mu turniej(pomijajac ze za niego zaplacił i przejechal 440 km) z powodu armii zrobionej inaczej, nie szablonowo
-troche podchodzi to pod czepianie sie blessa, dalbym zero za hobbystyke i problem rozwiazany ale po co sciagac armie??? Bylbym mniej zdziwiony jakby ktos mi to wytlumaczyl... :roll:
Kapitan KOCOŃ stół nr. 6 xD
Bis dat qui cito dat.

Zablokowany