Ice vs Bless :D starcie ostateczne

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Re: Ice vs Bless :D starcie ostateczne

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Uuu... trudno.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

żadne trudno - Vanswirr ma rewelacyjne dzieciaki, bez względu na battla!
Stary, lepiej idź po parę zgrzewek, bo ta dyskusja ciągle się jeszcze rozwija :D

A ja mam pytanie z kolei do Blessa: czemu miałeś wątpliwości przy altarze Koconia (ten otwierany, zrobiony z Coacha)? Poza tym ,ze widać, iż jest niedokończony jeszcze.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Yudokuno pisze:żadne trudno - Vanswirr ma rewelacyjne dzieciaki, bez względu na battla!
Trudno bo z tego co mi wiadomo to mało dziewczyn gra w battla. A czy dzieciaki ma rewelacyjne czy nie to nie wiem. Ale wierze na słowo :D
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Yudokuno pisze:
A ja mam pytanie z kolei do Blessa: czemu miałeś wątpliwości przy altarze Koconia (ten otwierany, zrobiony z Coacha)? Poza tym ,ze widać, iż jest niedokończony jeszcze.
To proste. Zamiast czegos, co w zrodlach GW prezentowane jest jako Waraltar, zobaczylem model Blackcoacha. Model ten od zwyklego Black Coacha wyroznial sie tym, ze mial na dachu przyklejony posąg. Juz teraz nie potrafie sobie dobrze przypomniec, ale czy tam nie byly tez skeleton steeds? Zdaje sie, ze sam Priest tez byl luzem. Pomalowanie raczej mroczne.
Nie bylem przekonany do tego modelu, ale po krotkiej rozmowie z Koconiem i upewnieniu sie, ze posag naprawde jest przyklejony, a nie tylko polozony tam na chwile by byc pretekstem, odpuscilem.
Jak wspomnialem - watpliwosci rozwiazywałem na korzysc gracza.

Masz moze fotke tego modelu? Pamiec mam dobra, ale krotka. Moze latwiej byloby mi podac szczegoly, gdybym znowu mogl sie odniesc do prawdziwego modelu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

bless, wyluzuj się i nie odpowiadaj na byle zaczepkę.
Zrobiłeś na bazylu kawał dobrej roboty. Pierwszy raz na masterze przeprowadzona była rzetalna i sprawiedliwa ocena malowania. Należą Ci sie ogromne gratulacje!

Armia Ice-T nie spełniała regulaminowych wymogów i tyle w temacie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Fisch pisze:bless, wyluzuj się i nie odpowiadaj na byle zaczepkę.
Zrobiłeś na bazylu kawał dobrej roboty. Pierwszy raz na masterze przeprowadzona była rzetalna i sprawiedliwa ocena malowania. Należą Ci sie ogromne gratulacje!

Armia Ice-T nie spełniała regulaminowych wymogów i tyle w temacie.

Ej, to dość krótkie podsumowanie 20 stron.
Akurat opiniami Blessa o Black Coach’ach robiących za War-Altary i odwrotnie jestem żywotnie zainteresowany.
Ponadto, nie wpadajmy w paranoję – Aga akurat po prostu pyta Blessa, a nie atakuje go.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

http://replikator.pl/Gry-bitewne-i-figu ... p4045.html

Tyranid Pyrovore - jeśli chciałbym wykorzystać ten model jako hell cannon do ChD (wg Indy AB)? przejdzie maszynodemon taki?

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

tryton pisze:http://replikator.pl/Gry-bitewne-i-figu ... p4045.html

Tyranid Pyrovore - jeśli chciałbym wykorzystać ten model jako hell cannon do ChD (wg Indy AB)? przejdzie maszynodemon taki?
IMO zajebisty jest.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Dębek pisze:
tryton pisze:http://replikator.pl/Gry-bitewne-i-figu ... p4045.html

Tyranid Pyrovore - jeśli chciałbym wykorzystać ten model jako hell cannon do ChD (wg Indy AB)? przejdzie maszynodemon taki?
IMO zajebisty jest.
mysle ze w tych postach zostalo zawarte sedno tej dyskusji.
Najlepiej bedzie jak przed turniejem "konwertyk" zapyta sie o dopuszczenie, lub bedzie sie pytal w trakcie konwersji o mozliwosc dopuszczenia takich lub innych pomysłów jakie sobie wykreuje;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

hej to coś by się nadawało na Hellcannona:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

IMO tez jest zajebisty

Aldean: wiąże się Twoje podejście jednak z tym , że żeby występować bez ciśnień na wszystkich turniejach trzeba:
a) mieć jednak oryginalne figurki GW
b) mieć zestaw figurek dla spełnienia oczekiwań organizatorów poszczególnych wysypów turniejowych
c) mieć jednak oryginały , bo wychodzą taniej niż zestaw ;)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Jedyny, dosyc istotny, szkopuł w tym, że nie ma jednej, ofcijalnej definicji proksa. A co innego przejdzie na turnieju, na ktorym ja jestem sedzia malarskim, a co innego przejdzie na turnieju, gdzie ocene malowania wykonywała bedzie np. Yudokuno.

Z kim powinien sie konsultowac czlowiek kombinujacy z jakimis bardziej oryginalnymi modelami, przy ktorych ryzyko "odjechania" od świata WFB jest szczegolnie wysokie?
Obrazek

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

Bless wypowiedz się o podanym linku, zresztą wszyscy się wyowiedzcie którzy organizujecie turnieje z ostrzejszym kryterium - - ilość osób organizujących turnieje hmmm...górnopółkowe, czy tez z ostrzejszymi zasadami jest jednak wartością skończoną...

od razu mówię , wg mojej wizji ten model jako Helka nie wymaga już przeróbek nie licząc dodania obsługi.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

bless pisze:Jedyny, dosyc istotny, szkopuł w tym, że nie ma jednej, ofcijalnej definicji proksa. A co innego przejdzie na turnieju, na ktorym ja jestem sedzia malarskim, a co innego przejdzie na turnieju, gdzie ocene malowania wykonywała bedzie np. Yudokuno.

Z kim powinien sie konsultowac czlowiek kombinujacy z jakimis bardziej oryginalnymi modelami, przy ktorych ryzyko "odjechania" od świata WFB jest szczegolnie wysokie?
moja lekka zmiana podejscia podyktowana jest tym, ze regulamin byl jasny, a wiec teraz kazdy master bedzie takowy regulamin posiadal. Co wiąże się z tym ze Ice-T armii swojej nie wystawi co szczegolnie mnie nie cieszy. Organizator powola sie na regulamin i nikt mu nic nie powie.
Szukając zlotego srodka, odjąłem tutaj a dodałem tam. Stąd wyklarowanie nowej mysli, zapytac orga przed turniejem, tworząc armie zawsze mozna ją wrzucic tutaj na forum i zostanie ona wtedy oceniona przez szersze grono :wink:
A jesli sie ktos trafi, co na forum nie zagląda a armie takową posiada, przyjedzie na turniej z armią KOMPLETNIE POMALOWANĄ to gorzej ocenic, dac po lapach, ale armii z turnieju nie wyrzucac (dac ostatnią szanse;]). Sytuacje danej armii przedyskutowac na forum i sprawa powinna sie wyklarowac;]

pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

tyranid zajebisty w huj, tylko osbluge dorobić i daje rade!
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Dębek pisze:
Raptor pisze:
Mhroczny Rycerz pisze:Dębek.
buahaha :lol2:
Co to?
Śmiech przez łzy. Szlifuj teksty stary, może też kiedyś ktoś Cie doceni. :wink:
Nie ma powodu do płaczu. To był zwykły śmiech z żałosnego człowieczka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Raptor pisze: Nie ma powodu do płaczu. To był zwykły śmiech z żałosnego człowieczka.
Nudzisz.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hej Tryton, ja jako chadek - konwerter (zagorzały), gdyby nie fakt, że mam nieco inny już projekt w wykonaniu sam bym sobie sprawił takiego :) Ale z modyfikacjami

1: Dodałbym mu jakieś rogi na głowę, lub bardziej demoniczną mordę np. od bloodka (w zestawie bloodzia są 2 popytaj kogoś może będzie miął 2gą:)
2: Zrobiłbym coś z tymi wypustkami na grzbiecie (spiłowałbym lub zrobił bardziej kolczaste)
3. Załoga a'la handlersi: z biczami i włóczniami, ewent. takimi elektro-poganiaczam od skaweńskich packmasterów lub orkowych slavemasterów z 40 stki

I będzie w pytkę:)

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

Zaczyna się klarować...piszcie opinie szczególnie o Wy sędziujący, czy to aby nie za duży prox/konwersja (o ile coś się tam pozmienia), bo nie wiem czy zamawac czy nie;) ( ale presja). I jeszcze pytanie dla tych którzy znają 40 - jak duża jest ta figsa? bo osobiście jej nigdy na oczy nie widziałem.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

bless pisze:
Yudokuno pisze:
A ja mam pytanie z kolei do Blessa: czemu miałeś wątpliwości przy altarze Koconia (ten otwierany, zrobiony z Coacha)? Poza tym ,ze widać, iż jest niedokończony jeszcze.
To proste. Zamiast czegos, co w zrodlach GW prezentowane jest jako Waraltar, zobaczylem model Blackcoacha. Model ten od zwyklego Black Coacha wyroznial sie tym, ze mial na dachu przyklejony posąg. Juz teraz nie potrafie sobie dobrze przypomniec, ale czy tam nie byly tez skeleton steeds? Zdaje sie, ze sam Priest tez byl luzem. Pomalowanie raczej mroczne.
Nie bylem przekonany do tego modelu, ale po krotkiej rozmowie z Koconiem i upewnieniu sie, ze posag naprawde jest przyklejony, a nie tylko polozony tam na chwile by byc pretekstem, odpuscilem.
Jak wspomnialem - watpliwosci rozwiazywałem na korzysc gracza.

Masz moze fotke tego modelu? Pamiec mam dobra, ale krotka. Moze latwiej byloby mi podac szczegoly, gdybym znowu mogl sie odniesc do prawdziwego modelu.
musi mi go zwrócić, bo jeszcze nie skończyłam :)
Koniki były pasujące do całej armii: normalne, żółto-czarne z bardingami. Priest był tak jak posąg doklejony na górze. W środku w coachu był doklejony w trumnie na stałe zmarły rycerz imperialny, z mieczem w dłoni, okryty płaszczem. Było go baaardzo widać nawet przy zamkniętym coachu.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany