Szczury na Ogry +/- 1000p Pilne !

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Szczury na Ogry +/- 1000p Pilne !

Post autor: wiadrowod »

witam ! jako ze jestem baaardzo zielony w wfb miła bym prośbe do bardziej zaawansowanych graczy.
potrzebuje rozpiseczki na około 1000p na ogry.
Kumpel wyciąga mnie by rozegrać partyjke i nie wiem jak go ugryźć :?
kumpel ma - ogrzy batalion , sasquacza vel yetyego i huntera z kotami, ja zaś posiadam- batalion , warlorda- heero queek, elektryka i 20 sturmwerminów
wiem ze to pytanie bardzo z dup y ale chciałbym coś zdziałać a jestem zbyt zielony by coś wymyśleć samemu
bede wdzięczny za pomoc

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Każda rozpiska którą złożysz, powinna dać radę nawet jeżeli dasz w niej samych sztormów z Chieftainami :) Przecież to ogry. Złóż taką którą będziesz się dobrze bawić i nie odbierzesz przyjemności z grania przeciwnikowi. W końcu to nie turniej.

Jako, że z jednostek nie masz prawie żadnego wyboru, to weź na herosów bronie mnożące zadane rany. Doomwheel albo miotacz ognia były by zabójcze, ale jako że ich nie ma to pamiętaj, kluczem do zwycięstwa jest wymanewrowanie ogrów i wbicie się im we flanki.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

zapowiedziałeś sie tak, jakby to była gra o złote kalesony :)

A taka gra jest najprzyjemniejsza: złóż sam rozpę, pograj z kumplem i pomału dojdziesz do tego, co jest dobre, co jest cienkie. Nie zaczynaj od powergamerstwa, bo tylko zepsujesz sobie przyjemność z gry...Lepiej na początku dostać 10 razy wpierdol 20:0 i potem znać słabostki każdego oddziału i mocne strony innego, niż od razu cisnąć nawet z kumplami.

Pamiętaj, że podstawą armii skavenów jest ich przewaga liczebna, reszta, to dowolność
pozdro i miłego grania :)
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

wiem wiem :D bardziej mi chodziło o to by szanse były wyrónane cos takiego złożyć :) ale słuchając waszych rad złoże chyba coś sam :) mam nadzieje ze ogiery mnie nie zjedza w 1 turze xD hehehe

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Pacek pisze:zapowiedziałeś sie tak, jakby to była gra o złote kalesony :)

A taka gra jest najprzyjemniejsza: złóż sam rozpę, pograj z kumplem i pomału dojdziesz do tego, co jest dobre, co jest cienkie. Nie zaczynaj od powergamerstwa, bo tylko zepsujesz sobie przyjemność z gry...Lepiej na początku dostać 10 razy wpierdol 20:0 i potem znać słabostki każdego oddziału i mocne strony innego, niż od razu cisnąć nawet z kumplami.

Pamiętaj, że podstawą armii skavenów jest ich przewaga liczebna, reszta, to dowolność
pozdro i miłego grania :)
Kurwa uwielbiam takie posty ;P

Re Pacek: Klocki Clanratow zloz duze - po 25-30 modeli. Mozesz sie nawet dac zaszarzowac - zlamiesz go statikiem jesli to beda zwykle bulle. Oddzialy w ktorych bedzie mial bohaterow/sztandary musisz odginac Slavami, wiec wez tez ile masz golych oddzialow po 20. Szczerze mowiac nie wiem co jest w batalionie z rarow/speciali :/ Pewnie Monki, ale te mozesz sobie odpuscic akurat. Klocek Stormow z Bannerem 2D6S2 moze byc zabawny albo WarBannerem. Warlorda mozesz wystawic jako BSB bez magicznej szmaty i dac mu Blade of Corruption i pancerz. Elektryk z tylu niech siedzi.

PS: Tego typu pytania powinny isc do wlasciwego tematu a nie zebys otwieral nowy - tak na przyszlosc.

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

w sumie bez strachu :) faktycznie sama szturmówka dała rade z niewielka pomoca mnichów i elektrasem tóry strzelał we mnie xD

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Brawo.

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

bardzo prosze moda o usunięcie tematu zamknięcie go bądz przeniesienie i przepraszam za zaśmiecanie forum

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

zamykam , nie śmiecić :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Zablokowany