WE [1050] dla kumpla

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Re: WE [1050] dla kumpla

Post autor: Zwolin »

jak zawsze Master masz rację
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Master of reality pisze:Ja cie po prostu nie rozumiem Eltharion. Odkąd jesteś na tym forum piszesz że nie wstawiasz harpii bo są twoim zdaniem nie klimatyczne, a teraz robisz taką rozpiskę koledze który jeszcze w battla nie gra
On nie ja -.-
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

jakoś nie ogarnąłem twojej wypowiedzi
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Zwolin pisze:ale ty jesteś głupi eltharion
I kto to mówi ?? :roll:
Ja jestem klimatyczny kumplowi na klimacie nie zalezy wiec stworzyłem mu silna (chyba ) nieklimatyczna rospe jak chce tak grac to niech gra
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

po prostu w zdaniu które napisałeś była ... składnia

jak chce tak grać to niech gra ale ja jednak proponuje zebrać odpowiednią ilość modeli albo grać na proxach
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

ODPOWIEDZ