Dżezi stuff z innych stron

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Elros
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Dżezi stuff z innych stron

Post autor: Elros »

Zastanawia mnie dlaczego egzekutor chciał go zabić tępą stroną miecza. Intrygujące, nie powiem ;p
For the Witch King!

DE ('10) W/D/L Razem
9/4/7 20

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Może dlatego że obuch jest od ostrza skuteczniejszy, a te ich miecze jakos tak dziwnie wyglądają, że z jednej strony ostrze, z drugiej coś a'la obuch :)
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Elros pisze:Zastanawia mnie dlaczego egzekutor chciał go zabić tępą stroną miecza. Intrygujące, nie powiem ;p
Ponieważ to DE i ma hate'a, a już sczególnie względem HE. Uderzenie ostrzem zadało by szybką śmierć, a to jest bez sensu, przeciwnik musi cierpieć, dlatego oberwie drugą stroną bo jest wtedy szansa, że nie zginie od jednego ciosu i jego męki się wydłużą. W sumie Kat mógł pójść krok dalej i np. uderzać rękojeścią trzymając za sztych... głupie, głupie elfy...

Co do ogólnego wrażenia. Pomysł fajny ale malowanie... daleki jestem od zachwytu, nawet bardzo (pomijając już głupotę twórcy, który przykleił odwrotnie miecz...)
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Jak na dżezi stuff to mocno srednie. Słaby drybrush na polowie sceny, nieprzekonujaca choreografia, niedoróbki i tragiczna kolorystyka. Na moje oko mocne 6 na CMON a nie dżezi stuff.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Nom, pomysł może i ciekawy, ale nic poza tym :|
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

no to fakt malowanie nie powala ale sama scenga bardzo mi sie spodobala ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Rakso_The_Slayer pisze: Ponieważ to DE i ma hate'a, a już sczególnie względem HE. Uderzenie ostrzem zadało by szybką śmierć, a to jest bez sensu, przeciwnik musi cierpieć, dlatego oberwie drugą stroną bo jest wtedy szansa, że nie zginie od jednego ciosu i jego męki się wydłużą. W sumie Kat mógł pójść krok dalej i np. uderzać rękojeścią trzymając za sztych... głupie, głupie elfy...
Niby krasnolud a jednak rozumie. Muahahahahah :D
Natomiast ja dalej nie czaję, czemu te lwy mają brody w warkocze O_o

Można by jeszcze przysiedzieć kilka/kilkanaście godzin i pomalować, żeby zrobić z tego 'Wow!'.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Elros
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Elros »

Cholera, krasnolud a lepiej wykminił ode mnie, Druchii, sposób zadawania bólu i śmierci. damn, poczułem się upokorzony.
Ninja - zamilcz, zamiast gadać głupoty ;)

a sama praca - wow nie jest, ale ja i tak jestem pod wrażeniem, zwłaszcza HE'lfa.

Bem - bo to są Lwy-wikingi! powstałe w skutek skrzyżowania prawdziwego norsmana z włosami na klacie z najpotężniejszą samicą! Zakochana matka gatunku nakazała im - raawr-raaaaa, wraaaaa!*

*tłum. na pamiątkę ojca zaplatajcie grzywy w warkocze!
For the Witch King!

DE ('10) W/D/L Razem
9/4/7 20

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Elros pisze: Bem - bo to są Lwy-wikingi! powstałe w skutek skrzyżowania prawdziwego norsmana z włosami na klacie z najpotężniejszą samicą! Zakochana matka gatunku nakazała im - raawr-raaaaa, wraaaaa!*

*tłum. na pamiątkę ojca zaplatajcie grzywy w warkocze!
To w końcu włosy na klacie, grzywy czy brody? :<
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Elros
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Elros »

Lwy z zasady brody nie mają więc to jest grzywa. A że włosy na klacie miał ojciec - bo on był manly to musiał mieć!
For the Witch King!

DE ('10) W/D/L Razem
9/4/7 20

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

No tak. W sumie to chyba faceci mają takie coś jak owłosienie na klacie ;) Chyba już rozumiem :)
<koniec offtopu>
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

z coolmina

Obrazek

kawał dobrej roboty imo

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

ale co to jest ???
za samo wykonanie powinno się dostać 6 do tego malowanie... 8+ powinno być
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

To jest mega busta truck :mrgreen: dobre

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Niee... złe :shock:
Fajnie musi na półce wyglądać :P

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

:shock:
=D>

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Ja tam myślę że ten egzekutor chce ogłuszyć swoją ofiarę, zabrać ją do Har Ganeth i oddać wiedzmą żeby złożyli ją w ofierze ku chwale Khaina:D:D

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Maszyna zajebista, zwłaszcza, że uwielbiam takie modele. Zdecydowanie najlepsze są te 'zęby' na przedzie.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

anonimbs
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: anonimbs »

http://www.coolminiornot.com/247461
http://www.coolminiornot.com/247391
nie da się nie wystawić 10 , ogólnie koleś jest mistrzem świata i cała galeria szczególnie krasnale (chyba najlepiej pomalowane jakie kiedykolwiek ktoś pomalował)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Klasa. Tylko ta trawka... No z dupy :D
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

ODPOWIEDZ