Szukam

Taka odmiana Warhammera, w której gracz ma jeden model i rzuca tylko dwiema kostkami. Ale podobno nadrabia klimatem. Forum poświęcone Warhammerowi RPG i opowieściom ze świata Warhammera.
ODPOWIEDZ
Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Szukam

Post autor: Draco »

Jak w temacie szukam druzyny najlepiej na pomorzu :P (jak cos jestem zielony :D )

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Sprawdź na większych serwisach RPGowych bazy danych zarejestrowanych użytkowników i szukaj wg klucza miast. To że jesteś zielony nie powinno sprawiać problemu, wszak kolor skóry się nie liczy.
Tutaj większość jest zielona, a jak ktoś nie jest, to nie jest z Pomorza :P

Gotrek
Plankton
Posty: 1

Post autor: Gotrek »

witam

Od kilku dni siedze i mysle skad tu czlowieki do gry w WFRP wziasc z okolic Nowego Dworu Maz tudziez Warszawy. Az tu genialny pomysl wpadl mi do golowy i wyguglalem to zacne forum :D

a zatem pokrotce, przeprowadzilem sie w okolice NDMui chetnie poznalbym graczy i MG do WFRP. /sam zarowno gram jak i czasem prowadze sesje/. WFRP interesuje sie od dawien dawna gdym jeszcze brode mial nieco krotsza, a wczesniej o ile mnie pamiec nie myli to i w bitweniaku koscmi mi dane rzucac bylo / po stronie zacnych i szlachetnych brodatych wojownikow/ - do dzis z reszta regimenty jakowe posiadam na jakies 2,5 k pkt :)


a zatem jak w tytlue szukam czlowieki chetne do wspolnej gry.

pozdrawiam
Gotrek

Awatar użytkownika
maciek_89
Chuck Norris
Posty: 420
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: maciek_89 »

W samym legionowie jest bardzo dużo doświadczonych graczy;]
Jakiś czas temu pojawił się pomysł aby ro kliku latach reaktywować pomysł. Tylko nie wiadomo jak będziemy stali z czasem.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Wysłany: Czw 04 Paź 2007, 12:32
:D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Casp
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Casp »

Witam,
Poszukuję mistrza gry, który w dodatku chciałby poprowadzić coś w rodzaju "klubu rpg" w ramach Ośrodka Pomocy Psychologicznej, w którym pracuję. W Warszawie.
Brzmi może dziwnie, ale już mówię, o co chodzi.
Chodzi o prowadzenie sesji co tydzień lub co 2 tygodnie, 2 do 3 godzin, o stałej porze dla stałego grona... gimnazjalistów, którzy z różnych powodów do nas trafili. Granie w młotka ma na celu nie tylko zabawę, ale też integracje grupy, uczenie się różnych "kompetencji społecznych" typu negocjowanie, przyjmowanie krytyki i porażek, ale tez i zwycięstw, komunikowanie swoich potrzeb, nawiązanie sensownych relacji.
Sam prowadziłem coś takiego, ale teraz szefowa chce, żebym swój "cenny" czas poświęcił na prowadzenie bezposrednio psychoterapii...
Tak więc- zapraszam do współpracy, szczególnie studentów psychologii, socjologii, pedagogiki, resocjalizacji i innych pokrewnych kierunków. Mogę to zaliczyć komuś jako praktyki - pieczątka się znajdzie...

Jeśli chcesz i możesz to zapraszam. Jakby co na początek mogę pomóc. chodzi o zwykłe prowadzenie przygód tak naprawdę :)
Mój mail: andmiz@o2.pl
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2008, o 09:48 przez Casp, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

A ja z troche innej beczki: kiedyś na stronie Black Industries były szkice postaci do WHFRP. Obecnie nie moge tego znaleść. Zostało to usunięte czy ja jestem ślepy? Jakby ktoś linka podesłał byłbym zobowiązany. :wink:

Awatar użytkownika
hitman
Pseudoklimaciarz
Posty: 24
Lokalizacja: zadupie zwane Sopotem

Post autor: hitman »

MG z trójmiasta szuka drużyny na której mógłby trenować prowadzenie gry i fajne sposoby zabijania :wink: ... mile widziani mało upierdliwi gracze :D

Drachenfein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Drachenfein »

Białostocki MG szuka niewinnych ofiar do rytuału :P
Podnosząc topór, przeklął przeciwnika i ruszył do ataku .....
Jeden cel .......
Może być ostatni ......
Pomścić Krzywdę Klanu z Karak Vlag .....
KU CHWALE KRASNOLUDZKIEJ POTĘDZE .......

Adurell
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Adurell »

Szukam MG w Warszawie, bo nie ma z kim pograć :/ Może mam jezcze innych chętnych, jakby była jakas nowa grupa zakładana.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Gra ktoś w Pile lub Wałczu?

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Gra ktoś w Rybniku albo Gliwicach?

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

MarsnTwix pisze:Gra ktoś w Rybniku albo Gliwicach?
Możliwe, że w MDK gliwickim zostanie otwarte koło gier fabularnych, prowadzone przez Ignacego Trzewiczka.
Ale to w formie planu

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

szukam drużyny neuroshimy z warszawy

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Ja trochę pogrywam Jasiuuu ;)
Release the Przemcio!

Drachenfein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Drachenfein »

Poszukujący drużyny do Warhammera 1 lub 2 ed na podlasiu najlepiej Białystok
Podnosząc topór, przeklął przeciwnika i ruszył do ataku .....
Jeden cel .......
Może być ostatni ......
Pomścić Krzywdę Klanu z Karak Vlag .....
KU CHWALE KRASNOLUDZKIEJ POTĘDZE .......

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Szukam graczy do 3d z Tychów i okolic (MG - WFRP 3ed.)

LucasJan
Warzywo
Posty: 12

Post autor: LucasJan »

Jak w temacie, czy jest ktoś chętny, zagrać w Warhammer RPG i mieszka w Londynie/ma możliwość się dostać. Jeśli tak to piszcie tutaj lub na PW - zgadamy się, zagramy itp. Zachęcam.

janq79
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: janq79 »

szukam drużyny i MG z okolic Warszawy...
przygarnie ktoś ? :)

w WFRPG grałem kiedyś dawno, dawno... chciał bym się jeszcze teraz w to pobawić trochę :)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Kamel
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Kamel »

Szukam gracza/MG do Warhammera/Neuroshimy/Cyberpunka/Zew Cthulhu z okolic Gorzowa Wlkp.

Mamy już trzyosobowy skład wyjadaczy rpgowych tylko brak właśnie jeszcze jednej osoby do pełni szczęścia :D
"Największa ofiara- to ofiara z własnej woli." - Św. Maksymilian Maria Kolbe

ODPOWIEDZ