"Braterski sojusz" 2x2150 HE i DE

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Re: "Braterski sojusz" 2x2150 HE i DE

Post autor: Lukaszxx »

klimatyczny sojusz, sprzed wojny domowej.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

zgadzam się z przedmówcą takie coś to jakaś paranoja...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

fakt Goboss, już lepiej było coś zrobić z WE... Ehhh. No a sam sojusz spoko, widzę, że moich pomysłów nie brałeś pod uwagę :)

Pozdro!

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

mi zupełnie nie przeszkadza, że nie ma tu klimatu.
po co mam robic klimatyczne rozpy na najbardziej wyżyłowane rozpy w sezonie?
moim zdaniem klimatyczne rozpy mają racje bytu tylko w bitwach domowych, bo na turniejach mogą dostawac tylko mocny ....
i tak pewnie moje wyniki nie będą dobre, dlatego próbuję w jakiś sposób zatuszowac słabego jeszcze skilla 8)
hydra wskoczy o ile nie zdobędę 2 bolców DE.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

goboss, by dać przykład wznieść się ponad prostacki PG, miec swój wkład w uklimatyzowanie polskiego battla, ziarnko do ziarnka a wyciskacze będą w mniejszosci. ;)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

nie wiem jak było wcześniej, ale z tego co słyszałem armie były bardziej zbalansowane.
teraz granie niektórymi armiami wiąże się z klimatem :)

koniec offtopu. jak ktoś chce pogadac w sprawie klimatu, niech pisze na PM.

jeśli pojadę tymi rozpami na WI pewnie wkleję jakiś raporcik.

pozdro

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

nie słuchaj Murmiego : ] on gra w inną grę niż my wszyscy
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Murmandamus pisze:goboss, by dać przykład wznieść się ponad prostacki PG, miec swój wkład w uklimatyzowanie polskiego battla, ziarnko do ziarnka a wyciskacze będą w mniejszosci. ;)
Czlowieku, to jest master, gdzie rzadko kiedy pojawiaja sie klimatyczne rozpy... Po jaka cholere takie komentarze. Goboss wrzucil tu rozpe, zebyscie ewentualnie wytkneli jakies niedociagniecia, czy podrzucili swoje pomysly.

"prostacki pg" - geezus...
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

MAster, czy blaster, czy apprentice wszystko jedno. To że rzadko sie pojawiają to można zmienić samemu robiąc inaczej, dobra kończe już mój wywód ale i tak będę trwał w swojej krucjacie na rzecz prawdziwego warhammera fantasy i cóż może zmienić naturę tego Polskiego Battla.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

ale i tak będę trwał w swojej krucjacie na rzecz prawdziwego warhammera fantasy i cóż może zmienić naturę tego Polskiego Battla.
może weź kolego wiaderko i idź mazurskie jeziora przenieś do wielkopolski, widze tu większą szansę na sukces.
A co do rozpy to imho hydra +6 bolców>8 bolców. Co za dużo to niezdrowo, jakąś kontre też rzeba mieć, te 2 smoki na 4300 nie mogą być wszędzie.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

MAster, czy blaster, czy apprentice wszystko jedno. To że rzadko sie pojawiają to można zmienić samemu robiąc inaczej, dobra kończe już mój wywód ale i tak będę trwał w swojej krucjacie na rzecz prawdziwego warhammera fantasy i cóż może zmienić naturę tego Polskiego Battla.
warhammer fantasy batlle =/= turnieje w polsce
Obrazek
T

ODPOWIEDZ