Wejscie liniowe

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Wejscie liniowe

Post autor: Stach697 »

Jest taka sprawa, niby mam wszytstko dobrze zainstalowane, sterowniki itp a dziala mi tylko jedno wyjscie liniowe (a mianowicie to zielone przy którym zazwyczaj sa domyslne głosniki badz sluchawki) ale ja mam wiecej niz jedna pare głosnikow, bo mam jeszcze wzmacniacz od którego idzie 6 wielkich kolumn i do tego "male" głosniki creativa. tak wiec male glosniki podpinam do zielonego wejscia bo tam jest tylko 2 liniowe a na 2 głosniki + subuffer to idealnie ale jak mam wyjscie na wzmacniacz to potrzebuje przynajmniej 4 liniowego. Dobra, probowalem i nic nie dziala. tylko kiedy podlacze wzmacniacz pod zielone wejscie to dziala, ale ja chce jeszcze podlaczyc zwykle glosniki. Dodam jeszcze ze teraz mam windowsa 7. niedawno mialem xp wszystko mi dzialalo, ale wyslalem raport o bledach wykrylo mi ze mam nieogrinalnego i po ptokach. Nie wiem moze jakies sterowniki czy cos. Patrzalem na stronie windowsa typu najcesciej zadawane pytania, niestety to nic nie pomoglo.
Tym którzy wytrwaja i przeczytaja to całe gratuluje a tym co dadza mi odpowiedz, dziekuje :P
P.S. Dodam jeszcze zedziałą mi tylko urzadzenie które dam "set default" chodzi o to ze zielone wescie jest ustawione an default wiec ono tlko gra, a jak przestawie domyslne urzadzenie na czarne wejscie to na kompie mi pokazuje ze teraz dziala czarne wejscie ale jak podlacze cos do czarnucha to nie działa. wiem ze to jest cos z oprogramowaniem bo na xp wszystko dzialalo, doradzcie mi jakos program albo cos
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

poza opisem bledu powinienes jeszcze podac jaka masz karte dzwiekowa (albo plyte glowna jesli masz zintegrowana)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

nie wiem jaka mam bo everest nie wykrywa zadnej a innymi sposobami tez nie da sie sprawdzic, jakbym wiedzial jaka mam to bym se oprogramowanie sciagnał jakies
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

w takim razie masz zintegrowana karte dzwiekowa.
podaj wiec, jaka masz plyte glowna i jakich kontrolerow dzwieku uzywasz.
to bedziesz mial tak: multimedia: glosniki (kontroler dzwieku).
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

ODPOWIEDZ