World of Warcraft

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SoplicA
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Lublin

Re: World of Warcraft

Post autor: SoplicA »

Skavenblight pisze: Zależy który serwer masz na myśli ;)
No i zależy jakie bugi - z priwami jest tak, że nigdy nie będą doskonałe i bez bugów, ale jeśli administracji zależy, to stara się naprawiać na bieżąco to, co im zostaje zgłoszone.

Ty grasz w WoW-a ?!! :shock:

No naprawdę mi imponujesz. =P~

A tak z innej beczki zbieramy ekipe na AQ 25-ke (tak wiem poco i takie tam .....z sentymentu a poza tym AQ wróci w cataclism-ie wiec warto pamięć odświeżyć.)


Serw Burning Legion

kontakt: pm

A jeśli chodzi o nowy dodatek ja jestem wielkim optymistą. Dwarfy shaman ,Tauren palladyn normalnie miodek na serce.
Myślisz że jesteś niezłym zawodnikiem mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/koszykarskie-triki-xxxx

Myślisz że że wszystko wiesz o kościach, mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/niesamowite-triki-z-koscmi-do-gry

Brak komorki tylko priv na BP

Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

Post autor: Capek »

@up

Akurat mnie te nowe kombinacje klasowo-rasowe wcale nie przekonuja :P Tauren pally? WTF?! :P

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Capek pisze:@up

Akurat mnie te nowe kombinacje klasowo-rasowe wcale nie przekonuja :P Tauren pally? WTF?! :P
QFT
tak samo dwarf mag :/ co to ma byc?
SoplicA pisze:A tak z innej beczki zbieramy ekipe na AQ 25-ke (tak wiem poco i takie tam .....z sentymentu a poza tym AQ wróci w cataclism-ie wiec warto pamięć odświeżyć.)
AQ nie bedzie odswiezane, tak samo MC czy BWL (no chyba, ze zrobia cos takiego ja w WotLK z onyxia - ale to nie bylo planowane)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

SoplicA pisze: Ty grasz w WoW-a ?!! :shock:
Już nie :) Za mało czasu na figurki zostawało.

Zresztą w samą porę, Cataclysmu bym nie zdzierżyła. Tauren paladyn, nie no, śmiech #-o

Awatar użytkownika
SoplicA
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SoplicA »

Morsereg pisze:
SoplicA pisze:A tak z innej beczki zbieramy ekipe na AQ 25-ke (tak wiem poco i takie tam .....z sentymentu a poza tym AQ wróci w cataclism-ie wiec warto pamięć odświeżyć.)
AQ nie bedzie odswiezane, tak samo MC czy BWL (no chyba, ze zrobia cos takiego ja w WotLK z onyxia - ale to nie bylo planowane)
OdświeżyĆ= znaczy tak zrobic żeby opłacalnośc odwiedzin była porównywalna np: SFK ,WC, czy Scatletów .

A jeśli chodzi o nowe klaso/rasy, to jeśli ktoś grał w zwykłego warcrafta+ książeczki z tej że sagi, nie powinien widzieć przeciw wskazań do dwarfa shamana ,undeda huntera,czy humana huntera.(tauren palla to jednak lol)
W rzeczywistości nawet wargeny i gobliny maja swoje poparcie fabularne w przeszłości.
Myślisz że jesteś niezłym zawodnikiem mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/koszykarskie-triki-xxxx

Myślisz że że wszystko wiesz o kościach, mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/niesamowite-triki-z-koscmi-do-gry

Brak komorki tylko priv na BP

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nie no, jasne, zawsze można dopisać że 1000 lat temu murloki miały starożytny sojusz z elfami i na tej podstawie wprowadzić nową rasę ;)

Dwarf shaman - jeszcze jeszcze, bo Wildhammerzy.
Human hunter - ok.
Undead hunter - nie bardzo. Zwierzęta z reguły boją się ożywionych zwłok, względnie traktują je jak pyszną padlinkę.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Obrazek
tutaj macie wszystkie kombinacje rasa/klasa
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

za 2 dodatki kazda rasa bedzie miala kazda klase
Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Czesc.

Zna może ktos fajny darmowy serwer do WoWa?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Karczmarz pisze:Czesc.

Zna może ktos fajny darmowy serwer do WoWa?
Prywatny masz na myśli?
Andeeria była całkiem fajna, grałam rok, nie żałuję (w każdym razie nie serwera, może czasu spędzanego na grze).
Ale nie gwarantuję że już wprowadzili DK :D Generalnie jedno trzeba mieć na uwadze, ten serwer testuje jedną rzecz 1000 razy zanim ją wprowadzi, ale za to robią rzecz porządnie. Od 2 miesięcy się nie orientuję bo wywaliłam WoWa z dysku. Ale jak odchodziłam to DK jeszcze nie było, a North był od stycznia :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

@up
lepiej uwazaj, ja za szerzenie informacji o "domowym graniu" dostalem warninga od moda ;)

odradzam ci granie na prywatnych serverach. mala liczba osob i ilosc bugow mnie by odstraszyla.
oryginal w tej chwili nie jest jakos strasznie drogi :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Morsereg pisze:@up
lepiej uwazaj, ja za szerzenie informacji o "domowym graniu" dostalem warninga od moda ;)
No, bez jaj.
Klienta gry (wprawdzie na pewien czas, ale zawsze) można sobie ściągnąć za darmo. Oficjalnie. To raz.
A dwa. Jeśli serwer prywatny nie pobiera opłat za grę, to nie powinien być za to ścigany. Blizzard zresztą od dawna z darmowymi nie walczy, ściga tylko te płatne - i okej, ma prawo.

Mogę więcej o tym nie wspominać, jeśli mod sobie tak zażyczy. Niemniej jednak nie uważam, że robię coś złego, mówiąc o serwerze, który jest utrzymywany z kieszeni właścicieli, a nie graczy i na którym nikt z tychże właścicieli nie zarabia.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

widzisz, mnie to wlasciwie malo co obchodzi czy takie informacje sa podawane czy nie. i tak jest to bardzo dziwne, ze o czyms takim nie mozna rozmawiac a o crackowaniu i posiadaniu spiraconego AB to wszystko jest "si" :P.

ale jednak bardzo mnie dziwi twoje zdanie na temat prywatnych serwerow ktore nie wymagaja placenia.
blizz zaprzestal boom na wyszukiwanie prywatnych serverow po jakims roku czasu od wydania gierki (prawdopodobnie im sie juz nie chcialo :P ). ale to nadal jest produkt blizzarda i jakiekolwiek prywatne granie jest nadal oszustwem. to tak, jak bym powiedzial, ze gram sobie w gierke ale nie zaplacilem za oryginal. na necie jest przeciez mozliwosc darmowego sciagniecia jej a ja nie zmuszam nikogo, kto do mnie przyjdzie w nia zagrac, do placenia. ;)

ale mam wrazenie, ze odchodzimy troche od tematu.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Hanabishi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: Hanabishi »

Ja chce gnoma huntera! Wyobrazacie sobie mounta dla niego? Armia gnomow na kotach :D To by bylo epic
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Morsereg pisze: ale jednak bardzo mnie dziwi twoje zdanie na temat prywatnych serwerow ktore nie wymagaja placenia.
Wiesz, podchodzę do tego trochę jak do przegrywania płyt czy odlewania figurek.
Jeśli ktoś to robi dla siebie, nie na sprzedaż i na tym nie zarabia, to - nie będę dokładnie wchodziła w zagadnienia prawne, mówię o moich odczuciach w tej sprawie - uważam, że to co robi może być "wątpliwe moralnie" (też zależy, jak się na to patrzy), natomiast nie jest dostatecznym powodem do ścigania go przez sądy itd.
Oczywiście nikt się ze mną zgadzać nie musi. I tak porzuciłam WoWa na dobre, i to nie z powodu dręczących mnie wyrzutów sumienia, że grałam na prywatnym serwerze ;)

A wracając do tematu - gnome hunter? :D Chciałabym to zobaczyć. Mały gnom z wieeeelkim niedźwiedziem. Albo innym świniakiem. Byłoby wesoło.
No, ale na pewno gnom hunter pasuje bardziej niż undead.
Nie ma się co szczypać, WoW idzie w stronę D&D i każdy będzie mógł być każdym, za 2-3 dodatki.
Ostateczny fail nastąpi, kiedy undead zostanie paladynem ;)

Awatar użytkownika
Komral
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Komral »

A orki nadal nie mogą zostać paladynami i gdzie tu jest sprawiedliwość.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sprawiedliwości może nie ma, ale jest klimat.
Największą porażką klimatyczną i tak był death knight w sumie, bo każdy nim może być.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

dla mnie największą porażką klimatyczną wowu zawsze będą gnomy samice w różowych włosach ganiające jako warrior z wieeelkimi dwurakami , po awansowaniu na wyższy lvl i spotykaniu coraz więcej takich paskudztw przeżuciłem się ostatecznie na WaRa który jest może mniej grywalny ale bardziej klimatyczny : ]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Komral
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Komral »

klimat w wowie jest fajny tylko zawsze marzyłem aby zagrać orczym Paladynem

Awatar użytkownika
gerwaz26
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: XIII Kohorta - Wrocław

Post autor: gerwaz26 »

Jak mozna chciec grac orczym palasem albo wogole palasem po stronie chordy (BE jeszcze zrozumiem bo byli czlonkami alliance wczesniej) skoro ten zakon tak wlasciwie zajmowal sie tepieniem (uwaga !) Hordy toz to sie kupy nie trzyma. To, ze Horda na jakis czas zjednoczyla sie z alliancem (w3) nie musi od razu znaczyc ze zakon ten postanowil od razu nauczyc swych tymczasowych sprzymerzencow arkan tej sztuki walki. Pomine fakt ze Orkowie i Taureni sa ludami troche dzikimi i ich proces ucywilizowania zostal zapoczatkowy przez Thralla (ktory w Cataclysm'ie przestaje byc przywodca Hordy) i sa to rasy ceniace raczej brutalna sile (Orkowie) i zwiazek z natura (Taureni) niz wiare w jakies sily wyzsze.
Obrazek

ODPOWIEDZ