Master w Białymstoku!!

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Master w Białymstoku!!

Post autor: swieta_barbara »

Gratki gratki, nie ma bata na Boba :]

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

nikt u nas sie nie spodziewal takiego wyniku.
Z tego, co słyszałem, zrobiliście zajebistego mastera. Jak Polit napisał, że było super, to musiało być super. Ja się nie stawiłem, ale w tym roku zrobię wszystko, żeby to nadrobić.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

Front Wschodni jest jakby niepatrzec jednym z dwoch najprezniej dzialajacych w kraju klubow. za samo zdobycie moskwy Wam sie nalezy uznanie ; ) i tez zrobie wszystko, zeby w tym sezonie Was osobiscie odwiedziec.

Pzdr,
TP
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

CzarnY pisze:37/42 glosy. drugie miejsce. masakra. zwlaszcza w tak doborowym towarzystwie (za Bazylem, obok Silesiana).

nikt u nas sie nie spodziewal takiego wyniku. zdaniem moim i Zulusa (dlugo gadalismy przez telefon) to ogromny zaszczyt. dziekujemy. reszta chlopakow na pewno mysli podobnie.

piwko za zdrowie wszystkich, ktorzy zaglosowali na nas. w tej sytuacji zapraszamy do nas na kolejna Bitwe o Bialystok :). dzieki za ta chwilke szczescia w pochmurny dzien.
Zrobiliście super imprezę, pod każdym względem. Od rzeczy czysto technicznych, typu tereny, stoły, zwerbowanie ogarniętego sędziego, do takich jak darmowy bufet. No i Wasza gościnność to absolutnie wisienka na całym tym torcie :)

Należało się.

Pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gratki Bialystok przed glosowaniem obstawialem, ze Bazyl i Wy bedziecie b. wysoko.
Zdziwilem sie troche niska pozycja PGA , ktore zawsze bylo w czolowce , ale imho to wina noclegu - przez takie cos GT upadlo...

Do konca nie bylem pewien czy nam sie uda zalapac, badz co badz ten Kohortex co byl w tym roku uwazam, za jeden ze slabszych (no niestety nie moglem byc , zeby pomagac na biezaco i nadzorowac ,wszystko co zza kompa i przez net ja ogarnalem) W tym roku wiemy co byl nie tak, no i ja tez bede na miejscu , wiec jestem pewien, ze turniej wyjdzie lepiej.

ODPOWIEDZ