Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Figurki Ignis & Rakso - 07.05.2010 Kapłan Ulryka

Post autor: bem »

Ładne. Podobają mi się czerwone akcenty, a szata wygląda, jakby była z wody :) Ale w złotym nmm to Cię chyba Ignis prześcignęła :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

Kolejna fantastycznie pomalowana figurka!
Można się było tego spodziwać :wink:
]arrrr

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

na wypasie, choć jedynie dół płaszcza można byłoby lepiej zrobić

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

sam model świetny, malowanie mistrzowskie, najlepiej dla mnie obok szaty wygląda skóra, zdradzisz przepis :?: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dzięki :)

Helion - skóre robiłem tradycyjnie: tanned highlight + ruddy leather wyciągnięte do czystego tanned highlight

Zrobiłem mu jeszcze fotki na innym tle. Tył szaty się tu mniej błyszczy ale i tak nie mogłem zrobic idealnego zdjęcia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Które zdjęcia są Waszym zdaniem lepsze?
Obrazek

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Naprawdę kawał dobrej roboty! Super NMM!!!

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

dawno się tu nie wypowiadałem :)
Wydaje mi się że na tle biało niebieskim wygląda lepiej. Ma chyba trochę lepszą ostrość (po twarzy to widać) i kolory jakby żywsze.

Co do samych prac to:
ostatni kapłan bardzo udany. Srebrny Nmm fajny, twarz i FH też. Mniej mi się podoba złoto, które moim zdaniem można by pojechać w kilku miejscach jakimś glazem ze snakebita, bo brakuje mu definicji. Wiem że na tym modelu dużo tego złota nie ma i może się czepiam ale tak mi to jakoś zwróciło moją uwagę.
Myślę też że niebieska szata ma trochę ostre przejścia, szczególnie z przodu modelu. Na tyle wygląda b. dobrze ale przód można by zglazować jakimś pośrednim niebieskim.
No ale model super, najlepsza moim zdaniem twarz- zrobiona bardzo dokładnie i wyraziście co daje modelowi groźnego charakteru.

dark elfy:
Udane nmm, jak na armię to wypas. Można by pokusić się o jakieś małe białe bliki np na szczycie miecza czy na samym dole ostrzy (tam gdzie dałaś najmocniejsze rozjaśnienia). No ale jako oddział prezentują się mega.

jeszcze o czołgu, nie będę się czepiał, powiem tylko że konwersja strasznie mi się podoba :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Na pierwszych zdjęciach lepiej prezentuje się szata a na drugich skóra .Twarz wyśmienita,srebrny NMM doskonały.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Dobra robota, kolory są bardzo soczyste, ale skóra mogłaby być bardziej różowa, a nie beżowa.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Figurka oczywiście znakomita, ale powiedzcie nie nudzi się wam czasem ten nmm? Zwykłe metaliki zrobione dobrze też prezentują się znakomicie :wink:

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Zmiażdżyłeś mnie..... =D> Figurka bardzo mi się podoba,kolorystyka i wykonanie.Lubię jak klimat jest fantasy!!!

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Skończeni Kaci. CG malowany w piątek i sobotę ale niestety nie miałam czasu wrzucić fotek gdyż zaskoczyła mnie impreza ;) Co do mazajów na płaszczu i sztandarze to może mistrzostwo to nie jest ale chyba mogą być. Mam nadzieję że fotki są dobre jeśli chodzi o jasność bo wrzucam nie ze swojego kompa, na którym wszystkie fotki na forum są sporo ciemniejsze ale za to kolory są w miarę wiernie oddane. Zapraszam do komentowania,zwłaszcza Jerzyna :wink:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No, to to ja lubię, to ja rozumiem... =D> Świetnie wyszło zwłaszcza złoto na sztandarze i hełmie sztandarowego. Skóra nadal beżowa, ja osobiście preferuję odcień różowy, ale to już czepialstwo :wink:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Tral
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Piaseczno koło Wa-wy

Post autor: Tral »

=D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

to dla Jerzyna? :D No to dla takich figurek pewnie szybko wróci zza morza. :D
Gratulacje =D> piękny oddział
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

=D> Świetny oddział! =D>
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

wyśmienici :D
samemu nigdy nie osiągnie się takiego skilla

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fajowi Execy, NMMy bajeczne. Kolczuga bardzo mi się podoba. =D> =D>

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

I właśnie dlatego twierdzę, że złoty nmm Ignis jest lepszy od złotego nmm Raksa :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

zawistos
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zawistos »

=D>

ODPOWIEDZ