Kozie Sukcesy i Porażki

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Re: Kozie Sukcesy i Porażki

Post autor: CAR2N »

Khumanor Ty uzywasz primal fury na ungor raidersach ,ze tak sie cieszysz pod koniec posta ? ;) Bo wiesz ,ze to tylko dziala w CC :oops: No i jak juz kiedys pisalem ghorgona KB czy tez regeneka D3W sa slabe bo tracisz 6-7 atakow kosztem 1 dzialajacego w 50%
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

CAR2N pisze:Khumanor Ty uzywasz primal fury na ungor raidersach ,ze tak sie cieszysz pod koniec posta ? ;) Bo wiesz ,ze to tylko dziala w CC :oops: No i jak juz kiedys pisalem ghorgona KB czy tez regeneka D3W sa slabe bo tracisz 6-7 atakow kosztem 1 dzialajacego w 50%
tak wiem że działa w CC przecie hate nie działa na strzelanie :roll: raczej

no tak ale wolę czasem tego KB niż te 7A bo jak fartem spadnie to nie miło jest, a masz 25% na to że odzyskasz 2 W i potem walisz 6A z pewnością że nie zginie tak prędko, warto ryzykować :)

gorgony raczej używam jako przytrzymywaczy niż główny atak, jeszcze zależy na co ale większości przypadków to tank 8)

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Witam. Nie dawno zagrałem pierwszą orientacyjną bitwę moją nową armią Bestiami.
Bitwa była na 2350, ze szczurami mojego kolegi.

Moja rozpiska:

Bestialski standard (Mój) 2350 Pts - Beasts of Chaos Army

Great Bray-Shaman 330
General; Magic Level 4
Shard of Herdstone [50]
Dispel Scroll [25]
Hagtree Fetish [20]

Bray-Shaman 160
Magic Level 2
Dispel Scroll [25]
Dispel Scroll [25]

Bray-Shaman 150
Magic Level 2
Chalice of Dark Rain [40]

Gorebull 245
Frenzy; Heavy Armour; Battle Standard
Ramhorn Helm [15]
Gnarled Hide [15]
Many-limbed fiend [20]

19 Gor Herd 175
2ndWeapon; Musician
Foe-render [10]

3 Razorgor Herd 165

3 Minotaurs 199
GreatWeapon;Musician

6 Harpies 66
6 Harpies 66

Cygor 275
Jabberslythe 275

5 Ungor Raiders 33
Musician
5 Ungor Raiders 33
Musician
5 Ungor Raiders 33
Musician
5 Ungor Raiders 33
Musician
5 Ungor Raiders 30

Tuskgor Chariot 80



Casting Pool: 10
Dispel Pool: 6
Models in Army: 47
Total Army Cost: 2348

Kolega miał wymaksowane szczury na magii (to tak jak ja bestie chyba).

Prorok na dzwonku
2x elekrtyk
censer hero

jakieś tam klocki slavów i clan ratów

3x censerów po 6

abota, kołowrotek

gigantyczne szczury
5 jezzaili

Więcej grzechów nie pamiętam.

Postaram się w skrócie.
Po pierwszych głaskaniach doszło do takich combatów:
Świnie w kołowrotek:
Zjadły. Zapomniał wbić k3 impakty, ale to by raczej wiele nie zmieniło. (chyba)
Minosy z bsb na bok abota i cygor od przodu.....i chu...przeżyła na 1 woundzie ( a już wcześniej jednego dostała). Zabiła minosa, a drugi żył na 1 woundzie i 2 woundy wbiła cygorowi. Ustała, jakby padła tak jak się należy to z overruna wpadłbym minosami z bsb w klocek z dzwonkiem, a tak cygor dostał ten klocek na bok i było po zabawie, jednak tuż przed zagonieniem, bsb ujebal abominację.
Jabber samobójczym atakiem zabił elektryka w klocku po czym uciekł i się potem ogranął. Akurat tak aby dzwonek w niego wpadł z klockiem. Po czym........zabija proroka hehehe tuż przed własną śmiercią.
Śmieciarze ostrzelali jezzaile i po zabiciu 2, pozostała 3 uciekła za stół.
2x6 censerów pada po rzuceniu 1 z wilda przez lorda, ten czar z kieliszkiem jest zajebisty, zwłaszcza na wszelki skirmish.
W 5 turze przywołałem jabbera i w szóstej piard w elektryka, który uciekł z klocka zjedzonego za chwilę przez pumby.
Rzuca koleżka i 6, połowa elektryka żyje, echhh.
Straciłem minosy z bsb, trochę pchlarzy, jabbera, cygora pół klocka gorów.
Kolega 2 klocki szczurów, gienka, pół elekrtyka, giant szczury, 2x censerów, jezzaile, kołowrotek, abominację.
Ogólnie rzeź i morderstwo.
Po podliczeniu 96 punktów dla mnie i remis.
Armia mi się zajebiscie podoba, ma jebnięcie, dużo odginania, kilka różnych zestawień, fajna magia.
p.s. Minosami chyba raniłem abota na 3+ a powinienem na 2+ to różnica jednak.
Armia kupiona i maluje się.
Pozdrawiam, i mam nadzieję, że nie zanudziłem. :wink:
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

spoko : ] mam jabbera i cygora akurat ale jeszcze ich razem nie testowałem :]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Jasiuuu pisze:spoko : ] mam jabbera i cygora akurat ale jeszcze ich razem nie testowałem :]
wydaje mi się to najsensowniejsze zestawienie :)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

w niedzielę grałem na tym turnieju 2700 z special bohaterami, zdecydowałem się jednak na bestie, o to wyniki tych walk:

Taurox

Księżycowy pazur

Ślimaczy język

Shaman, 2lvl, 2x zwój rozproszeńa

2x 5x ungor grabieżcy, muzyk

2x 5x unngor grabieżcy

2x 5x ogary

10x centigor, fcg, ghorros

2x 3x Minotaur, GW, music

3x razorgory

5x harpie

2x cygor

2699
1 bitwa z TK, na początku bitwy pozbył się ze Ślimaka 2czarioty i kilka ranił 2 załogantów z 1 katapt, drugą ranił 1 no i kilka trupów w szkieletach... było ciężko jednak popychaczki dużo dają tej armii w pierwszej turze wysypałem się ze skroli ale przynajmniej nic nie zrobił... wydaje się że zbyt protekcyjnie podszedłem do sprawy i nie szedłem full na przód do dało 1 turę możliwości strzału TK z którym miał problem bo pierw musiał wskrzesić a potem ładować, cygory dobrze się spisały zawsze coś zadały... moonclaw uziemił centigory na 2 tury głupota na 8 to nie moje mocne stron, a jego meteoryty w 3 turze nie mały zabardzo gdzie spadać i przez przypadem wyłączyłem cygora i pumby z CC gdy szarżowały :? koniec końców 13 / 7

2 bitwa z Bretonią, Ślimak w tej bitwie popisał się bardziej niż było to oczekiwane, 1 na grywie, 1 pegaz, 6 realmów, 3 grale i 1 z drugich grali no masakra na starcie. bitwa była szybka oby 2 oddziały minosków nic nie zatrzymało, pumby i centigory zostały rozwalone przez lance z dużym CR ( 2 banery 2 szeregi warbanner ) że by nie było szarżowałem a suma 2 szarż była taka że zabiłem 1 grala ( u centków stabborna na 8 też nie zdaje a na 7 to luz ) ale okazało się że nie jest tak że jak na to wyglądało 12 / 8

3 bitwa z Woch najkrótsza jaką grałem Bestami, Ślimak ściągnął same śmiecie może 1 knihgta iwondował hele, on zaczynał i centigory opszły się uchlać bo hela ich przestraszyła zabierając psy i ungory, z magi nie zaszalał... 2 tura taktyczne wyciąganie unitów z frazy cygory się poraniły o magi wspomnę tylko że caddy wessał warp, 3 tura moje szarże z których się podbijałem jak małe źrebię od ściany, Turoxa pojechał dyskowiec z chaos deamon swordem ( zapomniałem patrzeć na 1 ), jakaś masakra 0 / 20 :cry:

teraz zacznę testy nad bestigorami, i może powrócę do gorgon choć z cygorów jestem bardzo zadowolony, jaberów jakoś nie mogę się przekonać, po turnieju były rozmowy i ploty o 8 ed. i jedna napalała kolejnym promykiem optymizmu, więc jeśli masz 3US i masz KB to ten KB działa na 1US 2US i 3US czyli gorgona mając 6 US nie zjada tylko tanka GUO i star dragona... czyż to nie wspaniałe :twisted: się zobaczy, czekam z niecierpliwością na 8ed. 8)

pozdrawiam :)

ps.: już wiem czemu w WFB zabrania się wystawiania imiennych bohaterów nawet u bestii znajdzie się kilku takich co przegnie świat a po 2 nikt by nie wystawiał zwykłych... że by dopełnić klimat grałem na wild magic i powiem zam tak zamały zasięg i za dużo trza rzucić... może jak będzie jeszcze raz taki turniej to shamanów wezmę ale aż tak do nich nie ciągnę 8)

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

A jak sie Taurox sprawdzil ? Jakbys mogl opisac w poszczegolnych bitewkach ;) Trudny to zdjecia ?
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

1 bitwa TK z 3 minosków dostał szarże od gwardi z kingiem, przegrałem o 1 ale ustałem... potem przeorałem ponownie a go dałem tak by stykał się tylko z kingiem i zranił 2 razy a ja na to 2x 6 na SV...

2 bretka zaszarżował z minoskami na 4 grali i przeorał ich samych potem dostał szarże na tyły pegazami i pogonił mało nie brakowało a z over runa bym dogonił kinga na piechotę który tuż koło nich stał ( 4" ) i jeszcze po drodze znaleźli się jakieś ostatnie grale

3 z woch jedynie tu zginoł ale na farcie bo wylosował 10A z 9S nie poradzisz na takie zło aż z wrażenia nie patrzyłem czy 1 wypadają :?

wydaje się jednym z najlepszych lordów do bicia :twisted: ale jakiś wieśniak może mieć farta i rzucić 6 na hit potem 6 na W a ja 1 na SV i pa pa panie mosiężny :wink:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Taurox wydaje się całkiem miły. FA nieźle spisują się przeciw hydrantom/dominacjom-a przypominam, bestie nie mają wielu rzeczy na ściąganie regeny.
Jak już tak Kuman grasz na specialach potestuj Moonclawa, na papierze wydaja się całkiem ciekawy.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Varinastari pisze:Taurox wydaje się całkiem miły. FA nieźle spisują się przeciw hydrantom/dominacjom-a przypominam, bestie nie mają wielu rzeczy na ściąganie regeny.
Jak już tak Kuman grasz na specialach potestuj Moonclawa, na papierze wydaja się całkiem ciekawy.
grałem na tym turnieju też moonclaw'em... hmm.. wnioski są takie że na małych stolach jest zbyt uprzykrzający życie bestią bo przecie głupota nawet na 8ld. to duże ryzyko... fakt że te meteoryty są ciekawe ale są minusy, jak wypadnie 3 tura nie ma się w co wymierzyć bo dużo już jest w CC a w ogóle to jeszcze górka mogła być po naszej stronie ale to aż tak nie doskwiera ( 10M w marszu jest pomocne ) , no i wszystkie deklarujemy na raz czyli jak raz źle się zdeklaruję to lipa ( lepiej dalej niż bliżej ).

co do ściągania regeneracji to nic nie mamy po za everbleed ( na wszystko, lecz duża losowość ) i axe of man KB na 1 / 2US... dodatkowo zabrali szamaną z korzystania z fire... więc nie najlepiej :?

pozdrawiam :)

ps.: mam nadzieje że ten KB w 8ed. będzie taki jak plotka niesie :evil:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Kurczę, coś mi się wydaje, iż nie licząc solidnego Slugtongue'a i w miarę dobrego Tauroxa nawet w sekcji Special Characterów Bestie nie mają się kim chwalić.
Ah, jest jeszcze jeden wart uwagi. Khazrak, wspomagający Ambush i bez strachu włażący w duele z wrogimi herosami. Przypomnę też, iż w związku z nową edycją, pojawią się klocki liczące 10 modeli w szeregu. A to czyni Khazraka niezwykle skutecznym.

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Z special herosow morghur jest lepszy od moonclawa , od ktorego i tak wolalbym wziac gorebulla z jakims magic itemem ;)
Morghur niby drogi ,ale jak mamy pare chaos spawnow w kolekcji to wyobrazcie sobie jak pojawiaja sie z tylu ungory , sa w zasiegu 12" i jeden zamienia sie w chaos spawna :twisted: I wtedy te 280pkt tak nie boli jak uda nam sie zrobic w czasie wojny 3-4 chaos spawny . Do tego unbreakable w polaczeniu ze wchodzi morghur w 20 gorow/bestigorow i robi sie fajnie
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

witam dziś był turniej na 2350... rozpiskę troszkę zmieniłem z tego względu że nie chciałem mieć proxów i zamiast razorgorów wystawiłem centigory, aczkolwiek nie wiem czy by to coś zmieniło :
Zwiastun zagłady, miecz pewnego ciosu, kujące ciosy, stwardniała skóra, baranie rogi, ciężka zbroja, tarcza

Szaman, 2x zwoje rozproszenia, ciężki rydwan zwierzoludzi
Szaman, 2x zwoje rozproszenia, ciężki rydwan zwierzoludzi

Zwiastun rzezi, sztandar bestii, chorąży armii, wieloręki potwór, ciężka zbroja, tarcza, wielka broń

2x 5x ungor grabieżcy, muzyk

2x 5x unngor grabieżcy

3x 5x ogary

6x centigor, muzyk

4x Minotaur, GW, music

5x harpie
5x harpie

2x gigant

2350
1 bitwa z Skavenami 2abdomiki dzwon 2 elektryków 4x7 censerów 3x slavy 1 kloc stormverminów, ogółem rozpa dość fajna i mocna, choć brak blokady na frenzy, bo latał za ungorami z ambusha itp. ogółem 1 abdomkę prawię zniszczyłem w 1 turze bo poszła 13" do przodu i dostał giganta i rydwan ( drugi nie zdał feara, zdarza się ) to pogoniłem ale uciekł dalej, 2 abbdonka zjadła minoski i BSB choć została na 1 ranie ( 2 tura ), lordem ładnie dużo ataków nabił na klocku niezłomnym z dzwonem ( około 16A na koniec miał ) siedział tam gigant i 2 rydwan, koniec końców 15 / 5

2 bitwa z kolejnymi szczurami, fajna rozpa klimatyczna i mocna, kółko armata, 2 klocki stormów 3x slavsy, 3 ratlingi, 3 cencery, 2 gigant ratów i 2 runiersi, ogółem nie miałem mety dobrej tereny dość trudne do obejścia ( krater koło niego za którego strzelał ), generalnie pkt. uratował Doomek bo zjadł 2razy censerów + warlorda ( 2 caddych miał z herosów ) z 20 stormów w sumie troszkę fartem bo raz przegrywałem o 1 czy 2 a raz wygrywałem o 1 czy 2, ale on miał BSB w pobliżu, a Doomek nie 8 / 12 ( dostałem + za ferplay, bo mogła armata wywalić ale kostka wylądowała na krzywym terenie i kazałem przerzucić )

3 bitwa z TK, casket, rydwany, ciężka kava, 2 skorpiony, swarmy, gwardia, katapa, king na rydwanie z jakimś flailem co podwaja W, 3 licze, ogółem troszkę nie miał jakiegoś łamania mocnego, skleroza przeciwnika pomogła zniszczyć rydwany i kinga z nimi, bo zaszarżował na minoski z BSB ( to był trochę mój błąd że go tam dałem ) walił wszystko w minoski został BSB który wyciągną GW i pociachał 3 rydwany, przegrał i dostał potem heavy rydwan na pysk ginąć z impaktów, a rydwan doszedł z over runa na bok gwardii 19 / 1

15 + 8 + 19 + 3 ( za przysłaną rozpe ) = 45 pkt końcowe w rezultacie 2 miejsce :D

przyznam że w 1 bitwie nie miałem zbyt ogarniętego gracza, a w 3 pomógł błąd przeciwnika, ale uważam że to jest dość mocna rozpiska, były bestie na magii może napisze jak mu poszło ( dziękuję za upominki, za pożyczenie figurek ) 8)

pozdrawiam i życzę wszystkim takich wyników :)

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Gratki za 2gie miejsce , gigusie sie sprawdzily ?
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

tak w sumie jestem z nich zadowolony generowały tak samo oszczał jak inne rary, może cygor zawsze rzuci tym kamulcema ale ma jednak 5W, a wystarczy że będzie 1 mis i już bliżej grobu :wink:

gdy doleciały do CC też było fajnie zawsze to 1 dreszczyk więcej, jak będzie atakował 8) np. schował hierofanta do wora i próbował zadać dzwonowi 2D6 W ale ratogr ma 4I masakra itd. :)

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

bestie na magii były na 1 stole w 3ciej bitwie ale w jednej turze uciekło mi z 6-7 oddziałów z paniki za stół, w następnej kolejne 2-3 i do domu, ale miałem bardzo dziurawą rozpę, ogólnie będę dalej dążył do magicznych beastów ale trochę modyfikacji to wymaga, i przyznaję rację, psy są potrzebne

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

każdy gra jak lubi magii nigdy nie trawiłem tak jak strzelania kto trochę bardziej mię zna to wie o tym i nic tego nie zmieni, tak samo że robię klimatyczne rozpiski... :D

@ war2bone: tak myślę że psy ( 2 / 3 x 5 ), cygor ( w sumie nie wiem czy jabber coś u Ciebie zdziałał ? ) i zamiast minosków 2x 3 razory, a BSB można do psów dać jak potrzebny look out, wydaje się że to dużo pomoże, a z resztą sam też może ładnie pociachać, bo przecież hełm to rewelacja :)

robiłem to ( z psami ) podczas tego turnieju i się sprawdzało, tylko trzeba pamiętać że to już zostanie raczej tak do końca bitwy, w 2 bitwie ze szczurami popełniłem ten błąd, bo dałem BSB do centigorów ( fajnie to wygląda 3A 5S i możliwość hate z Sv 4+ ) ale za dużo mieli śmiecia ( jak to szczury ) a psy szybko zeszły przy 3 ratlingach, też trzeba było w psy dać i jechać tak jak z Lordem a centki i tak dają same rade klockom slavów czy clanratów ( nawet ta 4 )... no nic nauczka na przyszłość 8)

teraz zastanawiam się co lepsze 3 razorgory czy 6 centigory... razorgory 12A, 5T, 5S = 165pkt... centigory 12A, 4t, 4S 4+SV = 157pkt... dość wyważone z przewagą dla razorgorów ale trzeba je mieć blisko generała a z centigorami można z próbować odejść dalej co daje większą mobilność + dodakowy bonus z tabelki... tylko te 25pkt. za model troszkę przesadzili jak by kosztowały 20 / 23 albo odzyskali chociaż wood move to by zyskali dodatkowe atuty, niby w flafie jest opisane że nie są zręczne bo chodzą na grzmocone, ale na trzeźwo mają 4I więcej niż wszystkie bestie po za herosami, czyli "najebane" mogłaby chodzić na auto pilocie po tym lecie :?

eh.. GW zlituj się i wydaj FQa :twisted:

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

na pewno 50 gorów idzie na półkę :)ale nie powiem, 10 gorów wychodząca na tyłach może zdziałać cuda

ja bardziej myślałem nad 2 szamanami na chariotach z fetyszem do tego minosek heros/lord i się ostro zastanawiam nad wargorem/beastlordem, ogólnie primal fury jest mega, jak siada to można posiekać wszystko, 10 gorów posiekało kawalerie z TK z warbanerem w liczbie 10, wiem że to plewska kawaleria ale mieli +3 do wyniku na wstępie, a jak nie zdałem primal fury to rydwan nie rozwalił mi hierophanta, w każdym razie jeżeli to byłby beastlord to można by mu dać ten item z przerzutem primal fury w 36 calach,

w specialach chyba 2xminoski (aczkolwiek te w 2 bitwach na turnieju po prostu zwiały za stół i nic nie zrobiły, a w 3ciej w której nie zwiały to też nic nie utłukły ale to moja wina, nie umiem nimi grać ) 2x harpie, rary to 2x cygor, w corach ungory, psy, rydwany

zaraz może coś skrobnę :)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

taki pomysł możesz to przemyśleć

beastlord albo wielki szami

2x mali szamani

kolejny mały szami jak beastlord albo BSB jak wielki szami

4x 5x ungory riders, może muzycy jak pkt. starczy

2x 10x gorów, AHW, music ( dobry 10W tank i świetni na maszynki krasnoludzie )

3 / 2x 5x psy

2x 3x razorgory... bardziej się przydadzą niż minoski, bo mają więcej M i do tego miej A a jak 1 razor spadnie to 2 jeszcze coś zdziałają a z minoskami to ciężko coś pokroić, dlatego 4 to minimum z muzykiem inaczej nie sprawdzają się ( ale to tylko subiektywne pogląd ), ewentualnie 2x 6 centigory z muzykiem, ale to tylko moja fanaberia ostatnich bitew ;)

2x 5x harpi

2x cygory

chyba zmieścisz się w 2350... szamanów bym nie dawał na rydwanach ( heavy olny ) bo jednak mogą więcej zrobić w skirmishu biegając w okół kamyka... a rydwan jest troszkę trudniej wymanewrować, w szczególności jak będziemy mieli jakiś las koło kamyka to lepiej skirmish się sprawdzi...

przedmioty to raczej standard... fetyszk, kamulec, 3 scrole jak 3 małych... chalice dark rain jak duży i power stone, a BSB to standard... beast lorda bym dał na pumbowozie z hełmem, SS 5+, AP, hunting spearem jako dodatkowy element taktyczny i straszak na LT, a w szarży masz +1S czyli 6 z AP to już ładnie sieka, albo zamiast przedmiotów do SV dać chalice the dark rain

może być problem zmieszczeniu 2 cygorów dlatego można zmniejszyć pumby do 2 ( też dobrze się w tej liczbie sprawdzają ) i na pewno się uda

pozdrawiam :D

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

pomyślę jeszcze ale w sumie to prawda jest taka że siedzę jeszcze niecały miesiąc we wrocku a po wakacjach będzie nowa edycja- zobaczymy co wtedy dadzą

no chyba że w najbliższych 4 tyg będzie jakiś turniej

ODPOWIEDZ