Chaos vs Lizaki

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Chaos vs Lizaki

Post autor: Aro »

Tak pomyślałem, że fajnie gdyby powstały tematy odnośnie każdej armii z jaką można zagrać Chaosem.

Wrzuciłem Lizaki bo z nimi mam bardzo złe wspomnienia. Nie mam pomysłu jak złapać lub ubić Slana 2lvl. W sumie można teraz wykorzystywać szarżę taktyczną Smokiem i Innymi lataczami ale najpierw trzeba dolecieć :evil: a to już nie jest takie łatwe. No chyba, że ja mam pecha co do lizaków.

Panowie macie jakieś pomysły na tą armię ??
Obrazek

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Szczerze mówiąc, w lizakach bardziej boję się wypasionego oldblooda z save`em na -0+/-1+ niż slaana.
Na slaana: 3+ warda na smoku, sporo magii (pociski ladnie rzezaja skinki), do, sporo fastów, troche rycerzy, ew Hellcannon :twisted:

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

cisnac do przodu jak najszybciej, i krzywdzic przede wszystkim skinki i slamandry.

smokiem starac sie wpieprzyć w slanna.

I liczyc na fuksa :D

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

masz pecha do lizakow :)
ja gry z lizakami wspominam raczej dobrze, choc przyznam bez bicia ze z Dinozaurami polskeigo WFB grac okazji nigdy nie mialem

w skrocie cos jak napisal Szafa :) chronic smoka przed zaplyuciem, samemu zapluwac, terroryzowac, wkoncu w cos wpasc...

spawnami dopadac skinki zanim one nas zapluja :)

generalnie ja z moja rozpiska nigdy jakos nie mialem problemu, wiec nie koncentrowalem sie na wymyslaniu jakichs taktyk :/

do przodu i w choko ;)


pzdr

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

Na dobrego lizaka na slanie trzeba miec odpowiednio zlożona rospe zero gigantów i spownów bo to dla nich młyn na wodę ogólnie jest przejebane

ODPOWIEDZ