Wybory prezydenckie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Re: Wybory prezydenckie

Post autor: nindza77 »

Kołata pisze:Nindza.
Czy ja gdzieś nawołuję do nienawiści rasowej i faszyzmu? To że chciałbym, żeby nasza cywilizacja dalej trwała i się rozwijała, a nie zdychała i została pochłonięta przez inne to rasizm i faszyzm?! :shock:
Czyli nasi bohaterowie narodowi broniący Polski i Europy przed Turkami, Mongołami i innymi to byli jebani rasiści! A Sienkiewicz zamiast Nobla powinien dostać stryczek za krzewienie nienawiści!

Pracowałem z murzynami w stanach, znam muzułmanów i żydów i nikogo z nich nie obrażałem i nie mam zamiaru. To ludzie tak jak my i szanuję ich. Nikomu nigdy nie zrobiłbym krzywdy ze względu na kolor skóry itd. A to że chciałbym, by mój naród się rozwijał i rozrastał to jakaś zbrodnia?

I nie życzę sobie wyzwisk pod moim adresem.
Ale jednocześnie nie życzysz sobie by murzyni, chińczycy mieszkali w naszym kraju. Tak wywnioskowałem. Zaprzecz temu, że tak myslisz a się odczepię. Homoseksualistów też się czepiasz nie wiedzieć czemu. "patologia pedalstwa" "zalewanie nas przez murzynów, chinczyków i islam" to są Twoje słowa, które moim zdaniem cięzko odebrać inaczej niż nawoływanie do nienawiści. Nasz kraj rozwijałby się w dobrym kierunku gdyby dozwolono tworzyć związki tak hetero jak i homoseksualne, dozwolono aborcji i eutanazji. Nauczono ludzi tolerować każdego kto w tym kraju mieszka, a nie tylko białego heteroseksualnego człowieka.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Przepraszam za double posta.
Korhil pisze:zaraz, a czy to przypadkiem post kołaty nie jest chamski i obraźliwy. Gniew dzielimy na słuszny i niesłuszny, a złość kolegi nindza jest jak najbardziej uzasadniona. Rasizm i nazizm tolerowany tutaj chyba nie jest i chciałby zwrócić uwagę na to, że wolność słowa może i na świecie jest, ale tylko do momentu w którym twoje zdanie nie nawołuje do nienawiści i nie godzi w innych ludzi. Za taką wypowiedź jaką napisał kołata powinien dostać z miejsca bana.
Dzięki. To właśnie miałem na myśli między innymi. Chociaż z tym banem przesadziłeś. Dopóki ktoś nie współtworzy redwatcha, bądź innej organizacji nazistowskiej, to może mówić co mu się podoba.
Ostatnio zmieniony 4 cze 2010, o 11:18 przez nindza77, łącznie zmieniany 1 raz.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Też odczułem post kołaty jako ksenofobiczny i trącący nacjonalizmem, brakowało tylko heil hitler. A do tego przynajmniej jeden gracz w wfb jest zdajesie pochodzenia islamskiego a na pewno arabskiego czy jemu też kołata by to powiedział w oczy?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Wszystkim lewuskom życzę, żeby ich synek przyprowadził do domu chłopaka, a córka była kolejną żoną jakiegoś araba. W imię równości i tolerancji!
Wszystkim konserwom życzę, żeby zdegenerowali się efektem chowu wsobnego :mrgreen:
jego obronę mogę tylko powiedzieć że w telewizji pozwala mu się powiedzieć tylko 1/4 tego co ma do powiedzenia, pozbawiając go tym samym szansy na uzasadnienie poglądów. jeżeli w ogóle zaprasza się go do telewizji.
Na telewizji świat się nie kończy. Mamy przecież internet!
Zapraszam i polecam:

http://korwin-mikke.pl/

Niezły kabaret. A dla zwolenników JKM jako prezydenta - co jego osoba na tym stanowisku może zrobić? Wiecie w ogóle co można uzyskać głosując na niego, czy po prostu głosujecie bo jest pociesznym mizoginem, porwanym z XVIII w. i brutalnie umieszczonym w rzeczywistości?
A do tego przynajmniej jeden gracz w wfb jest zdajesie pochodzenia islamskiego a na pewno arabskiego czy jemu też kołata by to powiedział w oczy?
Eeee tam. Wystarczy nie dotykać jego figurek i umyć ręce po bitwie.
Za taką wypowiedź jaką napisał kołata powinien dostać z miejsca bana.
W mojej opinii każdy ma prawo głosić dowolne poglądy. Na własną odpowiedzialność
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

"Można lubić Bronisława Komorowskiego, można go nawet - choć to trudniejsze - cenić jako polityka, ale nie wiem doprawdy, jak można nie dostrzegać generalnego fałszu, na którym budowana jest jego kampania - pisze na interia.pl red. Rafał Ziemkiewicz.

Wg p. Ziemkiewicza, p. Komorowski z jednej strony to szlacheckie pochodzenie, tradycyjne wartości, opozycjonista, antykomunista i doświadczony polityk III RP. Z drugiej strony p. Komorowski popierany jest przez gen. Wojciecha Jaruzelskiego oraz "Politykę", "Gazetę Wyborczą", a nawet "Krytykę Polityczną", które to media szydzą z ww. wartości. Podobnie jak osoby z komitetu honorowego: p. Andrzej Wajda, p. Kora Jackowska, p. Kazimierz Kutz, p. Agnieszka Holland czy p. Wisława Szymborska."
bardzo mnie ta "siła" poparcia dla Komorwskiego zainteresowała bo z tego co ludzie tutaj piszą to będą na niego głosować
żeby "debila" Kaczyńskiego zablokować np. być może Jaruzelski zostanie premierem ;)
Ja nie wiem co ludzie widzą w Korwinie i jak wyobrażają sobie Polskę pod jego rządami jako prezydenta?
Albo Lepper, człowiek z wyrokiem!!!
Dlaczego nigdy nie ma jakiegoś porządnego kandydata?
Poza jednym w tych wyborach który jednak nie ma szansy na wygraną.
Czy człowiek który nie ma żadnego kandydata na oku powinien głosować nawet jeśli wszyscy kandydaci mają poglądy sprzeczne z jego poglądami? tylko po to żeby wybrać mniejsze zło? Nie było w Polsce po 90 roku porządnego prezydenta i z pewnością długo nie będzie przy takich kandydatach...
Ostatnio zmieniony 4 cze 2010, o 11:52 przez Kefas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

opinia Ziemkiewicza sięgnęła Radia Maryja.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Jankiel pisze:
A do tego przynajmniej jeden gracz w wfb jest zdajesie pochodzenia islamskiego a na pewno arabskiego czy jemu też kołata by to powiedział w oczy?
Eeee tam. Wystarczy nie dotykać jego figurek i umyć ręce po bitwie.

Ouff....
Jedy siada na ziemię i kręci głową, że kiedyś pobił się z Jankielem na forum...
Ale to o Kwestię Zasad chodziło, więc jakoś nie bolało za bardzo...
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Pff, gdzie napisałem że sobie nie życzę obcokrajowców w naszym kraju?!

Napisałem tylko to, co jest faktem, tyle że w formie skrótowej. Napisałem, że nas te nacje zalewają, bo tak jest! Zobacz sobie na Francję, Niemcy i inne kraje zachodnie. Mniejszości muzułmańskie liczy się tam w milionach. Arabska kobieta ma 7-8 dzieci, a biała średnio ~1. Policz sobie jak szybko mniejszości staną się większościami. We Francji około 50 tys. ludzi rocznie przechodzi na islam (głównie kobiety w wyniku małżeństw z Arabami). Ich mocną stroną jest wiara i tradycja, której nie dadzą liberalizować, tak jak się to robi z chrześcijaństwem. Rozwijają się.

W tym czasie Europa topi się w szambie upadłej morlaności. Ludzi mają mało dzieci bo tak wygodnie i tanio. Bo można zabić nienarodzone dziecko. Bo można zabić nieuleczalnie chorego. Bo z dwóch osób tej samej płci nie będzie potomstwa. Wszystko się robi dla bezpieczeństwa, opieki, wygody, zamiast dla ryzyka i rozwoju. Gdzie ci Europejczycy, którzy podbili cały świat i kolonizowali wszystkie kontynenty?! Sami się zabijamy i zwijamy.

Jest to proste zjawisko demograficzne, gdzie silniejszy pokonuje słabszego.

Na dodatek to wszystko boostuje patologiczny socjalizm, bo wielu imigrantów bez grosza dostaje pomoc socjalną i inne rzeczy 'za darmo', na które muszą pracować w pocie czoła okradani podatkami normalni ludzie. Jakby zlikwidować opiekę państwa, to zaraz większość pasożytów by zniknęła (albo wzięła się do pracy), a uczciwym ludziom by więcej w kieszeni zostało.

Dlatego jestem za silną, tradycyjną rodziną i wartościami chrześcijańskimi. Za wolnym rynkiem, likwidacją 'opieki państwowej' i jasnym kodeksem morlanym. Tylko na takiej bazie Europa może wygrać wyścig cywilizacyjny.
Inaczej za xx lat nie będzie po nas śladu.


ps. Co do 'homo' to dla mnie to zboczenie. W domu niech sobie robią co chcą, nie mam nic do tego. Ale przejawy promocji gejostwa poprzez różne kampanie, parady, podreczniki szkolne (!) czy choćby obściskiwanie się na ulicy będę potępiał z całą stanowczością.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

pewne rzeczy, o których pisze Kołata, są prawdziwe.
Jak ktoś ma wątpliwości, proponuję próbę wwiezienia świerszczyka do arabii saudyjskiej.
Nie zwracamy uwagi na to, że usiłujemy być "tolerancyjni, politycznie poprawni i w ogóle" a reszta krajów ( w tym arabskie) mają to w d...ie i robią swoje.

Smutne jest również to, że w Polsce można wybrać dowolne wybory, obiecując ludziom gruszki na wierzbie. Wizyty poszczególnych kandydatów na wałach i kolejne obietnice składane powodzianom, były żenujące.

Kołata, podziwiam spokój, bo kogoś, kto zarzuciłby mi faszyzm, walnąłbym w ryj.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Taak zapomnieliście tylko jeszcze napisać o katolickiej zaściankowości i ciemnogrodzie Kołaty...
A co do zalewu nas przez obcych to należy ich rozgraniczyć względem tego jak zachowują się w swojej nowej "ziemi obiecanej". A wygląda to tak, że o ile np. Chińczycy są z natury pracowici i nie sprawiają poważnych problemów o tyle diaspora arabska odbija się już Zachodowi czkawką. Można dalej trwać w cielęcym zachwycie dla multi kulti, zachwycać się jaka to Europa jest otwarta, ale rzeczywistość jest o wiele mniej różowa. Problem wynika z braku checi asymilacji, zamykania się w gettach i najważniejszego czyli olewania systemu wartości swoich nowych ojczyzn. We Francji były całkiem duże zamieszki nie tak dawno, Holendrzy obudzili się po zabójstwie Theo van Gogha, a z rajskiej Szwecji już parę razy czytałem doniesienia o arabskim tatusiu, który zarżnął swoją córkę bo zhańbiła się zadając z niewiernym i trzeba teraz ratować honor rodziny... Dlatego ja do imigracji nie jestem nastawiony negatywnie, ale polityka imigracyjna jest ważnym narzędziem państwa i powinna byc tak prowadzona, żeby przez sito przechodzili tylko ludzie wartościowi, którzy za możliwość osiedlenia się, szansę na poprawę swojego statusu materialnego dadzą nam cos wartościowego w zamian- czyli staną się dobrymi, przestrzegającymi prawa, uczciwie pracującymi obywatelami, a nie wyprodukują gromadkę dzieci, która gdy dorośnie będzie podpalać samochody i demolować sklepy. Dlatego warto patrzyć co się dzieje na Zachodzie by nie popełnić tych samych błędów na naszym podwórku, chociaż na razie masowa imigracja nam nie grozi bo mamy za słabe osłony socjalne, więc służymy co najwyżej za kanał przerzutowy.

Awatar użytkownika
Shyym
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 175
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shyym »

Jankiel pisze:A dla zwolenników JKM jako prezydenta - co jego osoba na tym stanowisku może zrobić? Wiecie w ogóle co można uzyskać głosując na niego, czy po prostu głosujecie bo jest pociesznym mizoginem, porwanym z XVIII w. i brutalnie umieszczonym w rzeczywistości?
Od końca idąc:
- początek XX w. vel okres najlepszego rozwoju kapitalistycznych państw.
- wiemy: rozwiązanie konkordatu (mimo bycia konserwatystą JKM nie popiera kościołów za podatki), rozwiązanie umowy z Mumią Europejską (tak, to robi prezydent), podpisanie umów celno-granicznych od nowa, wnoszenie projektów ustaw zgodnych z jego poglądami, blokowanie debilizmów (podnoszenie podatków, zwiększenie wkładu państwowego w ZUS, pro-"ekologiczne" ustawy itp.)

Da się dużo. Trzeba chcieć.

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Bestialski_Brokuł pisze: We Francji były całkiem duże zamieszki nie tak dawno
Pocieszne to było jak arabska biedota w proteście przeciwko białym opresorom paliła samochody arabskiej biedoty =D> :mrgreen:

bellman_eq
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: niemal Warszawa

Post autor: bellman_eq »

Ja bym uważał z uznawaniem początku dwudziestego wieku jako czasu największego rozwoju wolnokonkurencyjnego kapitalizmu. Nie zapominajmy o protekcjonizmie i licznych wojnach celnych. :)

(a tak na marginesie - kto chce poczuć klimat tamtych lat to niech pogra w dość prostą grę planszową Imperial :D )
Ostatnio zmieniony 4 cze 2010, o 12:27 przez bellman_eq, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

"bo mamy za słabe osłony socjalne"

wysoki socjal przyciąga imigrantów "leworęcznych". Niestety, w naszym kraju, ze względu na dużą ilość zasiłków, zapomóg itp bzdur, wielu naszym rdzennym , polskim obywatelom, nie opłaca się pracować. z pomocy społecznej wegiel na zimę jest, za mieszkanie ( gminne) nie płaci ( gmina nie może gościa eksmitować, bo nie ma lokali socjalnych), żarełko darmowe na stołówce parafialnej, odzież zimowa z Mopsu....itp.
wszystko powyższe- obserwacje na żywo.

i tylko człowieka kurwica trafia, że samemu trzeba harować na każdą złotówkę a jeden z drugim ma to wszystko za darmo, w dodatku z naszych pieniędzy.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Pięknie to wszystko i cudowne.

Uroki demokracji, bym powiedział.
I nie życzę sobie wyzwisk pod moim adresem.
+
Kołata napisał(a):
Dla mnie każdy socjalista to idiota
Co za hipokryzja! Wpierw obrażasz ludzi, potem "nie życzysz sobie wyzwisk". Źle to o tobie świadczy.
nindza77 napisał(a):
Podziękuję, dlatego właśnie nie idę na wybory, że jedyny


Nie, nie. Nie idziesz na wybory bo jesteś nieodpowiedzialny, tak jak każdy kto na wybory nie idzie. Nie ma co dorabiać do tego ideologii, to niczego nie zmienia.
+1. Nieuczęszczanie na wybory niczego nie zmienia, co więcej, śmieszmy mnie to, iż później tacy "obywatele" jęczą na władzę. Nie podoba się? To zagłosuj na opcję, która ci pasuje.
heh, socjaliści, niech żyje nowy wspaniały świat :!:
To taka mapa do Herosów III, o ile dobrze pamiętam.
Ale jednocześnie nie życzysz sobie by murzyni, chińczycy mieszkali w naszym kraju. Tak wywnioskowałem. Zaprzecz temu, że tak myslisz a się odczepię. Homoseksualistów też się czepiasz nie wiedzieć czemu. "patologia pedalstwa" "zalewanie nas przez murzynów, chinczyków i islam" to są Twoje słowa, które moim zdaniem cięzko odebrać inaczej niż nawoływanie do nienawiści.
+1. Piękne podsumowanie. Bez ironii.
Też odczułem post kołaty jako ksenofobiczny i trącący nacjonalizmem, brakowało tylko heil hitler. A do tego przynajmniej jeden gracz w wfb jest zdajesie pochodzenia islamskiego a na pewno arabskiego czy jemu też kołata by to powiedział w oczy?
Forumowych bojowników nigdy nie stać na coś takiego, mój drogi :wink:
Kołata, podziwiam spokój, bo kogoś, kto zarzuciłby mi faszyzm, walnąłbym w ryj.
Prawda boli i wywołuje agresje.
A co do zalewu nas przez obcych to należy ich rozgraniczyć względem tego jak zachowują się w swojej nowej "ziemi obiecanej". A wygląda to tak, że o ile np. Chińczycy są z natury pracowici i nie sprawiają poważnych problemów o tyle diaspora arabska odbija się już Zachodowi czkawką. Można dalej trwać w cielęcym zachwycie dla multi kulti, zachwycać się jaka to Europa jest otwarta, ale rzeczywistość jest o wiele mniej różowa. Problem wynika z braku checi asymilacji, zamykania się w gettach i najważniejszego czyli olewania systemu wartości swoich nowych ojczyzn. We Francji były całkiem duże zamieszki nie tak dawno, Holendrzy obudzili się po zabójstwie Theo van Gogha, a z rajskiej Szwecji już parę razy czytałem doniesienia o arabskim tatusiu, który zarżnął swoją córkę bo zhańbiła się zadając z niewiernym i trzeba teraz ratować honor rodziny... Dlatego ja do imigracji nie jestem nastawiony negatywnie, ale polityka imigracyjna jest ważnym narzędziem państwa i powinna byc tak prowadzona, żeby przez sito przechodzili tylko ludzie wartościowi, którzy za możliwość osiedlenia się, szansę na poprawę swojego statusu materialnego dadzą nam cos wartościowego w zamian- czyli staną się dobrymi, przestrzegającymi prawa, uczciwie pracującymi obywatelami, a nie wyprodukują gromadkę dzieci, która gdy dorośnie będzie podpalać samochody i demolować sklepy. Dlatego warto patrzyć co się dzieje na Zachodzie by nie popełnić tych samych błędów na naszym podwórku, chociaż na razie masowa imigracja nam nie grozi bo mamy za słabe osłony socjalne, więc służymy co najwyżej za kanał przerzutowy.
Tru. W kwestii polityki imigracyjnej mam podobne zdanie.

PS.
Na razie mamy od 20 lat socjalizm i nie jest jakoś zbyt pięknie w naszym kraju.
Bajki lecą na jedynce o 19, a nie na forum o 8 rano.
Ostatnio zmieniony 4 cze 2010, o 12:35 przez Varinastari, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Luschke pisze:Ja bym uważał z uznawaniem początku dwudziestego wieku jako czasu największego rozwoju wolnokonkurencyjnego kapitalizmu. Nie zapominajmy o protekcjonizmie i licznych wojnach celnych. :)
Tak czy inaczej rozwój nastąpił- wystarczy spojrzec na proces liberalizacji handlu w ramach GATT/WTO, liberalizacji usług na podstawie GATS. Owszem obecnie państwa nie mogą znaleźc płaszczyzny porozumienia więc tzw. runda milenijna ciągnie się niemiłosiernie i nie widac jej końca, ale i tak liberalizacja w wymianie jest niezaprzeczalnym faktem.

@Grazbird: Dlatego masowa imigracja nam nie grozi- "leworęczni imigranci" preferują wyższy standard :mrgreen:

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

"Prawda boli i wywołuje agresje"

nie. bo faszystą nie jestem. nazywanie kogos faszystą, nie wiedząc jakie ma poglądy, kierując się tylko tym, co napisał odnosnie wyborów prezydenckich...to nie jest miłe...
w skrócie: dwóch rzeczy nie nawidzę - faszyzmu i urzędu skarbowego.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Kołata pisze:Pff, gdzie napisałem że sobie nie życzę obcokrajowców w naszym kraju?!

Napisałem tylko to, co jest faktem, tyle że w formie skrótowej. Napisałem, że nas te nacje zalewają, bo tak jest! Zobacz sobie na Francję, Niemcy i inne kraje zachodnie. Mniejszości muzułmańskie liczy się tam w milionach. Arabska kobieta ma 7-8 dzieci, a biała średnio ~1. Policz sobie jak szybko mniejszości staną się większościami. We Francji około 50 tys. ludzi rocznie przechodzi na islam (głównie kobiety w wyniku małżeństw z Arabami). Ich mocną stroną jest wiara i tradycja, której nie dadzą liberalizować, tak jak się to robi z chrześcijaństwem. Rozwijają się.

W tym czasie Europa topi się w szambie upadłej morlaności. Ludzi mają mało dzieci bo tak wygodnie i tanio. Bo można zabić nienarodzone dziecko. Bo można zabić nieuleczalnie chorego. Bo z dwóch osób tej samej płci nie będzie potomstwa. Wszystko się robi dla bezpieczeństwa, opieki, wygody, zamiast dla ryzyka i rozwoju. Gdzie ci Europejczycy, którzy podbili cały świat i kolonizowali wszystkie kontynenty?! Sami się zabijamy i zwijamy.

Jest to proste zjawisko demograficzne, gdzie silniejszy pokonuje słabszego.
To nawet nie jest zjawisko demograficzne, to jest ewolucja. Nasz kontynent tonie w hipokryzji i jest pożerany przez rozrastającą się w tempie kwadratowym biurokrację, więc nic dziwnego że zeżrą nas Arabowie inni, którzy są na tyle bezkompromisowi, żeby działać agresywnie. Przecież zdażały się takie przypadki, że arabskie dziewczęta atakowały Europejki. I to już się dzieje, dlatego np. Francja wprowadziła obostrzenia dot. strojów ludowych i bardzo dobrze, bo to jest ich podwórko, i żadna dyskryminacja tylko dbanie o swoje. No z tą tolerancją bez przesady... To jest tak jakby ktoś tolerował to, że go wezmą i zabiją.
Sytuację najlepiej skwitować cytatem z "Władcy Pierścieni": "Nastał koniec ery Ludzi Zachodu, nastaje era Orków".


Kołata pisze: Na dodatek to wszystko boostuje patologiczny socjalizm, bo wielu imigrantów bez grosza dostaje pomoc socjalną i inne rzeczy 'za darmo', na które muszą pracować w pocie czoła okradani podatkami normalni ludzie. Jakby zlikwidować opiekę państwa, to zaraz większość pasożytów by zniknęła (albo wzięła się do pracy), a uczciwym ludziom by więcej w kieszeni zostało.

Dlatego jestem za silną, tradycyjną rodziną i wartościami chrześcijańskimi. Za wolnym rynkiem, likwidacją 'opieki państwowej' i jasnym kodeksem morlanym. Tylko na takiej bazie Europa może wygrać wyścig cywilizacyjny.
Inaczej za xx lat nie będzie po nas śladu.
Ustrój socjalny to generalnie samobójstwo dla gospodarki, bo socjaliści to by chcieli tylko rozdać. A potem nie ma kasy i jest kryzys i wielka sraczka. Poza tym taki system przyciąga wszelkiego rodzaju mendy i nierobów, którzy w innej sytuacji po prostu by szczeźli.


Kołata pisze: ps. Co do 'homo' to dla mnie to zboczenie. W domu niech sobie robią co chcą, nie mam nic do tego. Ale przejawy promocji gejostwa poprzez różne kampanie, parady, podreczniki szkolne (!) czy choćby obściskiwanie się na ulicy będę potępiał z całą stanowczością.
Dobrze gadasz. Homoseksualizm nie jest naturalny, jest to dewiacja, powstała np. na skutek tego, że człowiek został w życiu płodowym potraktowany niewłaściwą dawką danego hormonu. Dlatego trzeba to leczyć, jak każdą inną chorobę.



A na koniec niech nikt mi nie pieprzy o prawach człowieka dla bandytów, pacyfiźmie i innych nowomodnych bzdurach, bo to jest wbijanie sobie noża w plecy. Każdemu z takich krzykaczy szybko by zmienił zdanie, jakby mu rodzinę wymordowali jacyś terroryści. Dlatego popieram np. George'a W. Busha i jego atak na Irak i Afgan, bo pokazał, że z silniejszym nie można zadzierać. Kto wie, czy dzięki jego bezkompromisowym działaniom udało się zapobiec jeszcze gorszym atakom terrorystów. Niestety wielu ludzi tego nie rozumie i dla tego go oczerniali.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

@Kołata

Ja już siły nie mam... to co, nie wpuszczajmy obcych do kraju bo nam nie daj Budyń, dzieci narobią? To jest śmieszne. Niech robią ile chcą i kiedy chcą, jesteśmy wolnymi ludźmi i absolutnie nie przeszkadza mi obecność arabów w jakimkolwiek kraju o ile każdego imigranta zobowiązuje się do przestrzegania prawa kraju w którym chce zamieszkiwać. To chyba nie jest nic trudnego. Eutanazja i aborcja są rzeczami dobrymi, bo umacniają tylko naszą wolnosć. Czy chciałbyś ciężko zachorować i w wieku lat 80 powiedzmy być warzywkiem, podłączonym przez 10 lat na siłę do kroplówki? Ja bym nie chciał. Wiele osób by nie chciało, więc niech mają prawo do tego by się nie męczyć. Tak samo, chciałbyś by Twoja córka urodziła dziecko z gwałtu? Mniemam iż nie. To takie dziwne myślenie, że dopóki coś nas nie dotyczy to mamy gdzieś prawa ludzi których to dotknęło.

Ja osobiście jak najbardziej cieszę się jak widzę obcokrajowca w naszym kraju. To jest naprawdę IMO pewien powód do dumy, że ktoś chce u nas zamieszkać. Nawet arab któremu się po prostu polki podobają i chciałby mieć żonę-polkę. Komplement dla kraju tylko.

Związki homoseksualne są również jak najbardziej na miejscu i to nie jest zboczenie. Zboczeniem jest pedofilia czy zoofilia. Znajdź proszę podstawowe różnice między jawnymi zboczeniami, a miłością do osoby w swoim wieku, jak najbardziej ludzkiej, normalnej.

Klafuti: to ty się lecz. Bo Ty jesteś chory na nietolerancję, ot co. Nie uleczysz nikogo z miłości do jakiegoś człowieka. Homoseksualista nie pokocha nigdy osoby płci przeciwnej i nie powinno się go do tego zmuszać.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Eutanazja i aborcja są rzeczami dobrymi, bo umacniają tylko naszą wolnosć.
Dokładnie. Każdy ma prawo decydować o swoim ciele, czy też śmierci.
Związki homoseksualne są również jak najbardziej na miejscu i to nie jest zboczenie. Zboczeniem jest pedofilia czy zoofilia.
Absolutnie się zgadzam. To są zwykli ludzie.
Klafuti: to ty się lecz. Bo Ty jesteś chory na nietolerancję, ot co.
Bardzo brutalna riposta, bym powiedział. Daj spokój i pozwól krzykaczom krzyczeć. I tak wiemy swoje.

ODPOWIEDZ