Wybory prezydenckie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wybory prezydenckie

Post autor: Skavenblight »

nindza77 pisze:Eutanazja i aborcja są rzeczami dobrymi, bo umacniają tylko naszą wolnosć.
#-o

Jak już koniecznie, to PRAWO do aborcji i PRAWO do eutanazji. Choć i z tym się nie zgadzam.

bellman_eq
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: niemal Warszawa

Post autor: bellman_eq »

Brokule: Mówiąc o początku dwudziestego wieku miałem na myśli raczej okres do I WŚ. To, że od II WŚ do końca stulecia średni poziom taryf celnych spadł z 40% do 4% to już inna historia. :)
A potem nie ma kasy i jest kryzys i wielka sraczka.
Austriacy (w ekonomii) raczej powiedzieliby, że to nadmiar (sztucznego) pieniądza jest kryzysogenny. :wink:

Ultrakapitaliści to nie tylko konserwatyści w rodzaju JKM. Można znaleźć też takie osoby jak Ayn Rand, która, delikatnie mówiąc, nie lubiła kościołów a zakaz aborcji uznawała za pozbawienie kobiety prawa własności.

(chociaż Rand też zarzucano, że w niektórych kwestiach jest zanadto konserwatywna)

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

nindza77 pisze:@Kołata

Ja już siły nie mam... to co, nie wpuszczajmy obcych do kraju bo nam nie daj Budyń, dzieci narobią? To jest śmieszne. Niech robią ile chcą i kiedy chcą, jesteśmy wolnymi ludźmi i absolutnie nie przeszkadza mi obecność arabów w jakimkolwiek kraju o ile każdego imigranta zobowiązuje się do przestrzegania prawa kraju w którym chce zamieszkiwać. To chyba nie jest nic trudnego. Eutanazja i aborcja są rzeczami dobrymi, bo umacniają tylko naszą wolnosć. Czy chciałbyś ciężko zachorować i w wieku lat 80 powiedzmy być warzywkiem, podłączonym przez 10 lat na siłę do kroplówki? Ja bym nie chciał. Wiele osób by nie chciało, więc niech mają prawo do tego by się nie męczyć. Tak samo, chciałbyś by Twoja córka urodziła dziecko z gwałtu? Mniemam iż nie. To takie dziwne myślenie, że dopóki coś nas nie dotyczy to mamy gdzieś prawa ludzi których to dotknęło.

Ja osobiście jak najbardziej cieszę się jak widzę obcokrajowca w naszym kraju. To jest naprawdę IMO pewien powód do dumy, że ktoś chce u nas zamieszkać. Nawet arab któremu się po prostu polki podobają i chciałby mieć żonę-polkę. Komplement dla kraju tylko.

Związki homoseksualne są również jak najbardziej na miejscu i to nie jest zboczenie. Zboczeniem jest pedofilia czy zoofilia. Znajdź proszę podstawowe różnice między jawnymi zboczeniami, a miłością do osoby w swoim wieku, jak najbardziej ludzkiej, normalnej.

Klafuti: to ty się lecz. Bo Ty jesteś chory na nietolerancję, ot co. Nie uleczysz nikogo z miłości do jakiegoś człowieka. Homoseksualista nie pokocha nigdy osoby płci przeciwnej i nie powinno się go do tego zmuszać.
No nie, co za ciemnota!
Wiesz co, pozwiedzałem trochę świata i tak sobie wyobraź, np. w Szwecji w Sztokholmie jest pełno imigrantów (gł. Arabowie i czarni) i wiesz jaki tam jest syf? za to w pobliskiej Uppsali gdzie są właściwie sami autochtoni już tak nie ma. A ty chciałbyś, żeby ci arab córkę chędożył a potem owinął w czarny materiał i trzymał w małej klitce? Co do skrobanki, nie wiem czy wiesz, ale jest to dość makabryczne, i potem takim lekarzom często odbija, a ich "pacjentkom"
tym bardziej. Z resztą to jest nazistowska metoda, żeby zabijać osoby nieprzydatne dla społeczeństwa. Bo w Holandii też tak chcieli, że prawa człowieka i inne głupoty, a oni sami się wykończą i w ciągu kilkudziesięciu lat nie będzie Holendrów prawie wcale. I będą wtedy szczęśliwi.
A tak w ogóle to chciałem powiedzieć, że jestem dyskryminowany, że nie mogę wyrażać takich poglądów jakie chcę, i że o czarnych wszyscy się troszczą, a o białych nie i że jestem facetem, więc nie mam dodatkowych przywilejów jak kobiety i jeszcze, że jestem katolikiem i krzyże mi ze szkół usuwają. Na prawdę, czuję się pokrzywdzony i nikt nie broni moich praw, tak mocno jak tym tam dewiochom.

No, i kto mi teraz rzuci wyzwanie?
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Sam jesteś syf. Wolę mieszkać w syfie, ale wolnym syfie, niż w złotej klatce z katolickich uberhaseł.

Wiem co to jest skrobanka. Ale powtórzę pytanie, tym razem do Ciebie. Chciałbyś by Twoja córka, albo dziewczyna urodziła dziecko z gwałtu?

A co do córki i araba to powiem Ci tak: Swoje dziecko trzeba odpowiedzialności uczyć, ale jeśli ktoś chciałby jej zrobić krzywdę, nieważne czy arab, murzyn, polak. Broniłbym. Ale jeśli byłby dla niej dobrym mężem, nieważne czy arab, murzyn czy polak. Z chęcią powitałbym go w swojej rodzinie.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Spokój, do cholery! Bo zaraz wyciągnę gumofilce z szafy i wysypię zboże na drogę!

(Mod anyone? )


Trzymajmy się tematu, offtop poleciał -J

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

nindza77 pisze:Sam jesteś syf. Wolę mieszkać w syfie, ale wolnym syfie
Co to znaczy wolnym?
Takim w którym wszystkie zarobione przez Ciebie środki idą na Twoje własne potrzeby i zachcianki?
Czy takim w którym wszystkie zarobione przez Ciebie środki idą na potrzeby wspólnoty, i każdy potem z tej puli dostaje po równo, gdyż wszyscy jesteśmy wielką rodziną?

:wink:

@Varinastari

Tak, mapa do Heroesów III też się tak nazywała i była bardzo fajna, jednakże miałem na myśli książke Huxley'a w tym wypadku :P

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

To była genialna książka, jedna z lepszych, jakie czytałem w młodości.... Orgia -Porgia ;P

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Mi wyszedł Korwin w 87% a potem długo długo nic, czyli wszystko u mnie w normie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

U mnie też Korwin :)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Janusz Korwin-Mikke 57.69%
Bronisław Komorowski 53.85%
Andrzej Lepper 53.85%
Kornel Morawiecki 46.15%
Waldemar Pawlak 42.31%
Grzegorz Napieralski 42.31%
Bogusław Ziętek 38.46%
Andrzej Olechowski 38.46%
Jarosław Kaczyński 38.46%
Marek Jurek 26.92%
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Korwin-Mikke....czyli zgodnie z planem. Widzę Dębek, że Bretończycy za monarchią ;)
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Waldemar Pawlak 78.79%
Bronisław Komorowski 72.73%
Janusz Korwin-Mikke 71.21%
Kornel Morawiecki 68.18%
Jarosław Kaczyński 68.18%
Andrzej Lepper 62.12%
Grzegorz Napieralski 59.09%
Andrzej Olechowski 57.58%
Marek Jurek 57.58%
Bogusław Ziętek 45.45%
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Kołatson
W tym czasie Europa topi się w szambie upadłej morlaności. Ludzi mają mało dzieci bo tak wygodnie i tanio.
To nie wina arabów, chociaz moim zdaniem budek z kebabami jest już dosyć, zobacz jak jest w Japonii, też mało dzieci i jakoś ich turki nie zalewają ;) to wina europy ze jest tak podatna na obcą kulturę i wpływy gospodarcze: amerykańską i azjatycką i tak naprawdę Europa wcale nie jest zjednoczona jak to się zwykło mówić o UE.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Dębek pisze:Mi wyszedł Korwin w 87% a potem długo długo nic, czyli wszystko u mnie w normie.
Na następnym masterze challange i niech lepszy Korwinista wygra 8)

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

http://www.sadistic.pl/wyborcy-pisu-vt42215.htm

nie wiem kur.... chyba z ostrej amunicji bym walił.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Zwolennikom JKM się chyba spodoba:
http://frizona.pl/temat/4864-JKM-w-prog ... viewfull=1
;)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

http://www.sadistic.pl/wyborcy-pisu-vt42215.htm

nie wiem kur.... chyba z ostrej amunicji bym walił.
Amunicja skończy ci się po pierwszych 50-ciu.

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

TomCio pisze:http://www.sadistic.pl/wyborcy-pisu-vt42215.htm

nie wiem kur.... chyba z ostrej amunicji bym walił.
babcia w 2 ostatnich sekundach drugiego filmiku niszczy system!

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

TomCio pisze:http://www.sadistic.pl/wyborcy-pisu-vt42215.htm

nie wiem kur.... chyba z ostrej amunicji bym walił.

heh :D

Konop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Konop »

O kur*a wyszedł mi Lepper :shock: Nie bijcie :cry:

ODPOWIEDZ