Adopcje/Sierocińce

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Adopcje/Sierocińce

Post autor: Kefas »

jako katol i zdecydowany przeciwnik adoptowania dzieci przez pary homoseksualne poczułem się w obowiązku zamieścić link do tej petycji:
PODPISZ

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hmm... no i problem bo jestem za legalizacją "małżeństw" homoseksualnych bo w niczym nikomu nie przeszkadzają a regulują kilka problematycznych dla tych osób kwestii, natomiast jestem całkowicie przeciwny adoptowaniu przez takie osoby dzieci... Niestety ta petycja nie rozróżnia tych dwóch rzeczy, a szkoda.
Obrazek

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Kefas pisze:jako katol i zdecydowany przeciwnik adoptowania dzieci przez pary homoseksualne poczułem się w obowiązku zamieścić link do tej petycji:
PODPISZ
CRYYYYYYYY MEEEEEEEEEEEE A RIVEEEEEEEEEEEEEEER :______________________________________)

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

To co sie dzieje w światku gejów i innych lesbijek to jest jakaś paranoja... Ja szczerze powiedziawszy nie miałbym nic przeciwko takim parom gdyby nie sam fakt że strasznie narzucają sie ze swoimi poglądami... . Te wszystkie parady...?!? Ja nie rozumiem jeśli oni chcą się kochać niech sie kochaja ale po Ch** wychodzą z tym na ulice? Takie parady nie powinny być organizowane ze względu na młode pokolenie które niestety chłonie jak gąbka i ustosunkowuje sie do każdej sugestii środowiska. A nie ma sie co oszukiwać jest to zachowanie nie naturalne które odbiega od tego co nam podyktowała matka natura i nie uważam żeby propagowanie tego w jakikolwiek sposób było mądre i miało nieść pozytywne skutki... Poza tym Ci ludzie nie moga być odpowiedzialni skoro chcą psuć życie jakiemuś adoptowanemu dziecku i hodować nowe chore pokolenie...
Tyle mam do powiedzenia....
Ostatnio zmieniony 10 cze 2010, o 09:28 przez MAĆKO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

=D> =D>
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Nie mylić katola z katolikiem bo tym drugim można przy okazji krzywdę zrobić... Ci pierwsi są wyznania toruńsko-katolickiego>sekty nienawiści...

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

MAĆKO pisze:To co sie dzieje w światku gejów i innych lezbijek to jest jakaś paranoja... Ja szczerze powiedziawszy nie miałbym nic przeciwko takim parom gdyby nie sam fakt że strasznie narzucają sie ze swoimi poglądami... . Te wszystkie parady...?!? Ja nie rozumiem jeśli oni chcą się kochać niech sie kochaja ale po Ch** wychodzą z tym na ulice? Takie parady nie powinny być organizowane ze względu na młode pokolenie które niestety chłonie jak gąbka i ustosunkowuje sie do każdej sugestii środowiska. A nie ma sie co oszukiwać jest to zachowanie nie naturalne które odbiega od tego co nam podyktowała matka natura i nie uważam żeby propagowanie tego w jakikolwiek sposób było mądre i miało nieść pozytywne skutki... Poza tym Ci ludzie nie moga być odpowiedzialni skoro chcą psuć życie jakiemuś adoptowanemu dziecku i hodować nowe chore pokolenie...
Tyle mam do powiedzenia....
-1

w jaki sposób mają np załatwić obie prawo do odwiedzania w szpitalu jeśli mają siedzieć w domu?

możesz napisać jakiśprzykład psucia życia adpotowanemu dziecku przez pary homoseksuale?

chore pokolenie? możesz rozwinąć tą wypowiedź bo nie rozumiem.

Rozumiem, że "zdrowo" urodzone dziecko w patalogicznej rodzinie alkoholików nie będzie chorym pokoleniem?

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

A czemu ta petycja ma właściwie służyć?

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

lepszemu samopoczuciu osób ją składających i uzyskaniu ich danych osobowych ?

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Hehe to sie uśmiałem:)
Ja im nie bronie chodzić do szpitala czy po bułki do sklepu... Tylko nie uważam za stosowne żeby w tych miejscach wygłaszali swoje poglądy jako jedyne, mądre i niezaprzeczalne:)
Co do zepsutego życia adoptowanego dziecka przez pare homoseksualną moge napisać tyle że ... wyobraź sobie że Ty jesteś takim dzieckiem(bez urazy oczywiście przykład tylko)... dzieci w przedszkolu czy co gorsza w podstawówce pytają sie Ciebie kim jest twój tatuś a kim mamusia a Ty odpowiadasz mam dwóch tatusiów czy tam mamusie... Ludzie zaczynają stwierdzać że coś tu jest nie teges i jesteś tępiony do końca twoich dni w szkole... wynosząc przykład z domu pewnie też będziesz homoseksualistą który w dorosłym życiu jeśli upora sie ze wszystkimi przeciwnościami losu z dzieciństwa w najlepszym razie znajdzie sobie chłopaka i jeśli nie wywnioskuje że jego tatusiowie zrobili żle adoptując Ciebie też adoptuje dziecko które będzie musiało przejść przez tą samą gehennę co Ty w dzieciństwie...
Takie dziecko jest skazane porażkę... przemyśl to sobie.
A wracając do chorego pokolenia to chodzilo mi o to że dzieci wynoszą wartości z domu od rodziców i kierują sie nimi w życiu często nie dopuszczając do siebie innych. A ja sobie nie wyobrażam zeby za 100Lat od zalegalizowania adopcji homoseksualistom wypierało nas społeczeństwo gejów i lezbijek lub ludzi jeszcze inaczej spaczonych pod wpływem swoich homoseksualnych rodziców.
A na rodziny patologiczne które rodzą dzieci nie mamy wpływu są to prymitywni ludzie którzy podchodzą do życia bozia dała, bozia wykarmi... i one mogą występować również w rodzinach homoseksualnych wiec nie trafiony przykład to był z twojej strony.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

W Polsce podpisanie niniejszego listu nie jest jeszcze zabronione. Są jednak kraje, gdzie głoszenie podobnych poglądów mogłoby być już zakazane. Istniejące tam prawo ogranicza wolność słowa czyniąc praktycznie niedopuszczalną krytykę zachowań homoseksualnych.

Dzisiaj aktywiści środowisk homoseksualnych zmierzają do wprowadzenia zmian prawnych, które będą miały opłakane skutki dla wolności słowa, przekonań i sumienia. Nie prowadźmy tego niebezpiecznego społecznie eksperymentu w Polsce, w której – jak pokazują badania – zdecydowana większość obywateli takich zmian sobie nie życzy.
To tak do wyżej posta "jachu_ka"

I powiem raz a jasno: NIECH HOMO BĘDZIE HOMO SOBIE SAM I NIE NIE KRZYCZY MI PROSTO W TWARZ: CZEMU MNIE NIE TOLERUJESZ!
Czy oni mnie k**** znają, czy ja się im wpycham do sypialni, czy ja im czegoś bronię! Niech sobie robią co chcą! Parady są po****ne, czy organizowane są na takie skale parady sado maso? A przecież nikt na tym nie cierpi, bo to przecież ty chcesz żeby ciebie bito, nikt nie obrywa tylko ty! Małżeństwa są również i cywilne, może to i może jakoś im dopuścić, ale nie małżeństwo, bo to jest związek między przeciwnymi płciami. Kajak wszedł do Europy później niż łódź i mimo że pływa po wodzie, siedzi się w tym i macha wiosłem to jednak jest to kajakarstwo a nie łódkarstwo! Niech sobie założą spółkę cywilną albo niech zrobią jakieś prawo, że mogą się odwiedzać w szpitalu jak zachoruje (co się stanie bo poprzerywane naczynka w odbycie przesiąkną bakteriami z niego)

Natomiast wychowanie i adopcja dzieci... o Bogowie, Święty Perunie! Widzisz i nie Grzmisz! Homo to nie jest stan "naturalny" bo co z tego, że występuje w naturze? Pytam się? Posuwanie w tyłeczek owszem, ale podajcie mi zwierzę, które się WIĄŻE NA CAŁE ŻYCIE W PARY HOMOSEKSUALNE I WYCHOWUJE POTOMSTWO.... Nie ma!
Racja, nawet lwy (męskie) uprawiają seks między sobą ale to są TYLKO STOSUNKI SEKSUALNE, a nie "RODZINA!". No i nic dziwnego, jak w stadzie jest jeden samiec alfa a reszta jest wyganiana... Potem pięciu młodych samców dorasta i tyle ile przeżyje, to walczy o przywództwo nad stadem... Jakbym miał takie stadko 5 kobiet, które tylko pragnie bym je zapładniał i same dla mnie poluje, przyciąga jedzenie i pozwala się pierwszemu najeść, to czasem z nudów to może i też by sobie chłopczyka podupczyć... Z tym że z tych pięciu kobiet spłodziłbym ze 15 dzieci przy założeniu 3 na jedną...

Dzieci dla Homo to zakała tego popieprzonego (nie cenzurować, chodzi mi o ludzi posypanych pieprzem, taka przyprawa), "wyzwolonego" i popkulturowego społeczeństwa!
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

MAĆKO pisze:Hehe to sie uśmiałem:)
Ja im nie bronie chodzić do szpitala
ale prawo tak...

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Wiesz co na prawo nie mam wpływu. Ja wygłaszam tylko swoje poglądy na ten temat.

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

MAĆKO pisze:Co do zepsutego życia adoptowanego dziecka przez pare homoseksualną moge napisać tyle że ... wyobraź sobie że Ty jesteś takim dzieckiem(bez urazy oczywiście przykład tylko)... dzieci w przedszkolu czy co gorsza w podstawówce pytają sie Ciebie kim jest twój tatuś a kim mamusia a Ty odpowiadasz mam dwóch tatusiów czy tam mamusie... Ludzie zaczynają stwierdzać że coś tu jest nie teges i jesteś tępiony do końca twoich dni w szkole...
To samo będzie jeśli tatuś/mamusia będzie alkoholikiem/przestępcą/prawicowym politykiem. Im też chcesz zakazać posiadania dzieci?
Edit: najzabawniejsze jest to, że jeśli para homo będzie chciała mieć dziecko to i tak je zdobędzie, w świetle prawa i prawo będzie mogło jej skoczyć i nagwizdać. To tak samo jak z narkotykami, aborcją i prostytucją - zakazując ich chowacie głowy w piasek i spokojnie zasypiacie w poczuciu, że dzięki wam świat jest odrobinę lepszym miejscem. Szkoda, że tylko w waszych głowach, hehe =P~
Ostatnio zmieniony 10 cze 2010, o 09:14 przez jachu_ka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

lesbijki...jeśli już

generalnie problem związków homo dotyka też nieformalnych związków hetero. są problemy z dziedziczeniem, uzyskiwaniem informacji od lekarzy itp.
nie widzę powodów, dla których osoby żyjące w takich związkach ( zarówno hetero jak i homo) nie miałyby mieć prawa do dziedziczenia.


co do posiadania dzieci nie wypowiadam się, bo nie posiadam własnych. i w związku z tym nie sądzę, żebym miał prawo do wypowiadania się na temat o którym nie mam pojęcia

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

jachu_ka - To nie jest argument. (bez edita Twego posta :P ) Skrajności przeciwstawiasz skrajność.
Pamiętam kiedyś w rozmowach w toku był lekarz, było o stwardnieniach rozsianych, no i w rozmowie w końcu jakoś rzucił, że ta choroba rozbija małżeństwa, z uwagi na swoją ogromną uciążliwość i nie każdy jest w stanie to unieść. Na to głos z publiczności: "Nie prawda! Ja znam małżeństwo jedno ze stwardnieniem rozsianym i to jest bardzo szczęśliwe małżeństwo"... Ta... (zresztą taką minę miał doktor)... Jedno... to rzeczywiście nieprawda...

A Homo to alkoholikiem nie może być?
Ostatnio zmieniony 10 cze 2010, o 09:19 przez -SaH-, łącznie zmieniany 1 raz.
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Wydaje mi się, że dziecko wychowane w rodzinie składającej się z dwóch ojców nie otrzyma odpowiednich wartości. Takie dziecko otrzyma jasny przekaz, że związek ludzi jednej płci jest normalny (a nie jest) i nawet jesli będzie odczuwało pociąg do płci przeciwnej najpewniej zastosuje się do wzorców przekazanych przez jego rodzine i zwiąże się jednak z osobą tej samej płci zwalczając swoje naturalne instynkty.
Co do odwiedzin w szpitalu to przy ubezpieczeniu można wpisać dowolną osobę i zostanie ona poinformowana w razie wypadku i bez przeszkód wpuszczona na odwiedziny.
PS. uśmiałem się z przykładu z lwami :D
Obrazek

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

kwestie dziedziczenia można rozwiązać testamentem, w szpitalach można często zaznaczyć, że wyraża się zgodę na odwiedziny konkretnej osoby, wspólnota majątkowa - spółka cywiloprawna. Gdzie tu k**** problem?
Oni robią "gejowskie mistrzostwa w piłce nożnej". Wyobraźcie sobie larum, jakby ktoś zorganizował heteroseksualne... Ich specjalistow od propagandy trzeba by na hakach wieszać, najlepiej za odpowiednio rozepchany otwór.
Niech sobie robią co chcą - ale niech mi się z tym nie pchają pod nos.
I tak właśnie zostałem homofobem gorszym niż Hitler... co to wogóle jest ta homofobia btw? Strach przed ludźmi?

Awatar użytkownika
amadeus
Mudżahedin
Posty: 287
Lokalizacja: Sucha Beskidzka/Andrychów

Post autor: amadeus »

MAĆKO ma tutaj absolutna racje z tym co powiedzial.pozatym wydaje mi sie ze zaczyna tutaj dzialac zasada dalismy palec a oni "ch** z tym teraz chcemy cala reke - oczywiscie przed pozarciem wogole calosci" oni juz widza ze moga naprawde wiele, bo caly swiat pokazuje ze jest sklonny na wspomaganie ich dzialanosci, zaczelo sie od parad teraz chca oficjalnych glosnych zwiazkow pozniej dzieci i wogole niech dostaja 10 razy wieksza pomoc socjalna co najmniej 10 miejsc w rzadzie w tym jedno jako minister najlepiej zeby homo byl dowodca armii polskiej bo bedzie pewne ze podczas wojny nikt im krzywdy nie zrobi. Moim zdaniem przygladajac sie naturze i psychologicznej zasadzie behawioryzmu homoseksualizm to takie wyladowanie frustracji seksualnej u samcow i gdy samica nie ma ochoty dac to sie nauczyly bawic miedzy soba, ludzie oczywiscie musieli to juz przeksztalcic w stale zwiazki i do tego maja byc pelnoprawne - prawda jest taka ze jezeli naprawde im zalezy na malzenstwie to niech jada do holandii i zrobia co trzeba po co nasz durny kraj znow musi pozwalac na wszystko. Jezeli chodzi o adopcje to absolutne NIE - rownie dobrze moznaby oddawac dzieciaki samotnemu facetowi albo serio patologia roznego rodzaju, daleko w tych twierdzeniach do rasizmu jak ktos sie naprawde porzadnie zastanowi ja tylko mowie ze na dzien dzisiejszy malo kto mnie przekona ze homo zrodzone jest z wielkiego uczucia bo wg mnie to tylko bardzo zaniedbane poczucie waznosci wlasnej osoby i badz zle doswiadczenia z dziecinstwa jak mowil macko zwiazane z homo co tym bardziej naraza ich adoptowane dzieci (nie no ja sobie po prostu nie wyobrazam sytuacji gdzie dziecko przyzwyczaja sie do pocalunkow jego dwojga tatusiow a pozniej brzydzi sie gdy chlopak i dzieczyna ida za reke na ulicy)

za niedlugo panstwa popadna w paranoje i zezwola na adopcje pedofilom
Nie ma głupich pytań są tylko głupi ludzie...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Wow! ja myślałem, że nasze środowisko to ludzie inteligentni i otwarci a na razie prawie sama skrajnie prawicowe poglądy (dzieki chłopaki za te kilka wyjatki)
1. Czy ktoś z Was mądrale jest w posiadaniu badań mówiacych, że dziecko pary homoseksualnej jest skazane na porażke?
2. Wychodzą na ulicę bo są szykanowani - jakby Wasza strona polityki nie wychodziła na ulice w latach 80 do dziś umielibyscie posługiwać się rosyjskim biegle - więc może to jest argument
3. zacoofanie jest wśród ludzi oczywistym atawizmem. Jeszcze "pare" lat temu masturbacja prowadziła do ślepoty
4. Grazb ma racje - masz dzieci żeby sie wypowiadać, czy sam jestes jeszcze dzieckiem?
5. W sumie trudno sie nie zgodzić z Wami katole (rozrózniam, spoko) takie małe dziecko bedzie miało lepiej w niedofinansowanym domu dziecka niż w rodzinie statecznych i wykształconych gejów, ehhh
6. kwestie dziedziczenia rozwwiazuje tetstament? mniej TV wiecej realizmu. w testamencie całkiem trudno wydziedziczyc kogos, a rodzina formalna i tak zawsze moze go podważyć i walczyć o zachowek
7. DLA INTELIGENTNYCH INACZEJ- pedofil to stan chorobowy a homoseksualizm nie

generalnie smieszył mnie ciemnogród i ta straszna skrajna nietolerancja jako atrybut starych babć... ale teraz to mam załamke. Może jeszcze zacznijmy tu wrzucać petycje wywiezienia murzynów z kraju bo nam koniunkturę i wyż demograficzny zatrzymują?

pozdro, mąż i ojciec
D.
P.S czy przypadkiem treśći w jakims stopniu nawołujące do nienawiści na tle mniejszości (czy to seksualnej czy etnicznej) nie są nielelgalne na tym forum (poza działem o niepoprawnym rozluźnianiu posladów)? takie pytanie do moderatora, bo zdaje mi się, ze tenamt do usuniecia
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Zablokowany