o Wiedzmach czyli Witch Elfkach

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Re: o Wiedzmach czyli Witch Elfkach

Post autor: Ice-T »

bo 14 to za mało a 16 to przynajmniej jest szansa ze szereg mi tak szybko nie zejdzie, to prawda assol nie jest niezbedny ale ulatwia sprawe w wypadku gdy juz nie ma sie jak obronic przed szarza. mimo to bg sa lepsi ale takie kombo jak podale imo jest jak najbarddziej grywalne i uniwersalne, choc nieco odstaje od bg to nadrabia iloscia atakow

sorki ale pisalem jedna reka wiec wybaczcie moj styl D

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

zlamaleś ręke? :P

a nie lepiej 15 bądz 17?
zawsze to inaczej się spolawia.

spolowić 15 jest tak samo jak 16, a impetu nie tracą.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Nie musiałem jedną ręką trzymać klawiaturę :D haha

jak dasz 7 w szerego to na jedno wychodzi zalezy na ile w punktach możesz sobie pozwolić (jak masz 17 to ładnie wchodzi assol :D)

ogólnie 6x3 + 4(+D3) = 22+ D3A z AP poisonem i przerzutem na poczatek
Do tego albo kolejne 7ataków, bądź KB Jak dla mnie super sprawa na BG tyle nie wyciagniesz aczkolwiek masz wyższy WS,AS Wariour elite i LIderkę wyższą (stubborn wykluczam bo zakładam ze mamy kocioł w 12 calach)

Moim Zdaniem jeśli Witchki to tlko w takim własnie ustawieniu. Choc sexrocket grał na 10 golutkiej ale wkóncu nie znam ostatecznego wrażenia

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Hmm... DE są na tyle wdzięczną armią że da się z mniejszym lub większym powodzeniem wykorzystać każdą jednostkę. WE nie są tu wyjątkiem. Jednak jeśli porównywać je do BG to przegrywają na całej linii. Nie ma zresztą piechoty, która okazała by sie bardziej wszechstronna od BG. Co do wcześniejszych postów że BG nie nadaje się na kawalerie, jestem innego zdania. Z ASF i championem z CD kroją kawę aż miło :D Jednak 3A na dzień dobry z S6 i przerzutami robi swoje. Reszta oddziału też coś zawsze ubije więc IMO dają rade lepiej niż exe. Nie zmienia to jednak faktu że wiczki wciąż potrafią nieźle pokroić lekką i średnią piechotę i w zasadzie wszystko co nie ma sava lepszego niż 4+

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ja raz grałem już wogóle przypakowanym w kosmos klocem z kotłem, BSB z ASF, assasinem i crone hellebron.po 9 w rzedzie i 2 szeregi z AP tylko że pierwszy szereg dominowali bohaterowie :D. W pierwszej walce wjechali we mnie DP i WL. Z DP został BSB i champion, a WL wykosiły 8/16. Generalnie kolega przegrał walkę o 12 chyba :D Tylko potem tak się wkurzyłem jak rzucił dwie jedynki po przerzucie..., ale przynajmniej WL uciekli.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Apropo tematu warto kupić 10 takich pań?? ;d
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ja mam harpie z Wiedzm...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Pomysłowe :D
skrzydła harpi widzialem na Bardzie 8)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Kondi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

Post autor: Kondi »

ostatnio grałem parę bitew by sprawdzić zdatność tych pań.
Wystawiłem 7 jako support dla BG, a ku memu zdziwieniu zrobiły niekiedy więcej od Czarnej straży.
Z VC zjadły klocek 23 Ghuli w 1 turze, zatruły abominkę aż było miło patrzeć, lecz gdy byłem nie uważny szybko padały.

PO tych testach zacząłem myśleć na poważnie czy by ich na turniejowych rosterach nie wystawiać.
Obrazek
Dark Elf Army of Druchii:
Win/Draw/Lose (04.01.2010-xxx)
18/1/4

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

#-o
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Kondi pisze:zatruły abominkę aż było miło patrzeć, lecz gdy byłem nie uważny szybko padały.

Czytam i czytam tego booka i nigdzie nie widze, żeby harpie miały poisona... [-X

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

cobra651 pisze:
Kondi pisze:zatruły abominkę aż było miło patrzeć, lecz gdy byłem nie uważny szybko padały.
Czytam i czytam tego booka i nigdzie nie widze, żeby harpie miały poisona... [-X
To jest temat o Witch Elfkach
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Od kiedy jest mowa o harpiach bo chyba nie jestem na bierzaco :? ??
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

:oops: :oops: Pokornie prosze o wybaczenie szefowo zasugerowałem się tym :
GarG pisze:Ja mam harpie z Wiedzm...
Mea culpa

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Wam się chyba nudzi...
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

od wyjscia nowego booka czesto i gesto uzywalem witchek, sa swietne szczegolnie z kotlem. Gola 10 to fajny i stosunkowo niedrogi flanker i genialna kontra na vc a 14-16 z fcg po 7 w szeregu to juz super oddzial do walki. z askiem w srodku przyjma sporo na klate a same tez sobie radza nienajgorzej. z askiem w srodku pare razy zdazylo sie ze asek kroil lorda potem z 1 z shadowa uciakal z oddzialu a witchki konczyly samego smoka. Niestety przez brak save obecnie wystawiam korsarzy zamiast witchek i tez sie sprawuja ale brak poisona boli... :( za to jest calkiem smiechowa zasada slavers :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Niestety DE to nie HE, które mają dodatkowe sloty i na małe pkty ja w swojej rozpie miejsca na Witchki nie widzę, zwłaszcza, ze wypadałoby im coś niecoś jeszcze ugotować w kociołku a ja ostatnio testuje jednak inny zestaw bohaterów....no ale nadchodzi 8 ed....może sie dużo zmienić...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No tak, coś czuję, że różnego typu małe oddziały specjalne witchek/Exeków mogą się pojawiać częściej.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Egzekutorzy w tej edycji[8 ed.] są kompletnie nie grywalni... chyba, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i da im możliwość wzięcia sztandaru z ASF z bazy, bo szczerze wątpię by ktokolwiek wkładał do nich wichke-bsb :roll: no chyba, że dla klimatu.

Jak nic się nie zmieni, to assasin jako zapychacz limitu corów zyska :D

Po zniesieniu ograniczeń w specialach, rydwany jako dodatek do piechoty zyskają. Szczególnie jak będzie się walczyć z brzydkimi HE [-X

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Czemu. Wiedzma ma frenzy ale i ld 9 na którym można się powstrzymać. Do tego bijemy z dwóch ranków. Exeki to zło...
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

ODPOWIEDZ