Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Grolshek »

Eee tam nie ma dział i mengili ? Co to za chaos...

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Gdzie smok? Nawet jak na nim nie grasz, warto mieć w kolekcji.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Zaprawdę powiadam Wam iż prawdę mówi On.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Zaklinacz Kostek pisze:Gdzie smok? Nawet jak na nim nie grasz, warto mieć w kolekcji.
wielkie +1.

jeszcze dorzuciłbym do tej armii 5 chosenów, bo dycha to tak nijak, ale 15 to już oddział. :wink: .
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Hmmmm no smok dobry pomysł ale narazie nie ma modelu z jeźdźcem :( Hmmm 5 Choosenów to mogę w ciemno kupić bo napewno się przydadzą ale z maruderami to chyba poczekam bo nie wiadomo jak będzie z ćwiartkami w 8 ed. i czy kawa będzie mogła je zajmować:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Przemcio251 pisze:Hmmmm no smok dobry pomysł ale narazie nie ma modelu z jeźdźcem :( Hmmm 5 Choosenów to mogę w ciemno kupić bo napewno się przydadzą ale z maruderami to chyba poczekam bo nie wiadomo jak będzie z ćwiartkami w 8 ed. i czy kawa będzie mogła je zajmować:)
Jak to nie ma modelu smoka? Grolshek ma zrobionego z Garlaucha (nie pamiętam pisowni), ja mam z zombie dragona (druga głowa od HE), więc opcji jest sporo. Wygląda mi to na słabą wymówkę. :wink: Zresztą już ładuję fotki swojego smoka, więc za chwilę (lub dłużej) będzie w mrocznej galerii. Co do chosenów to sam myślę nad 15-tką.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

ja mam osobiscie od croma... wg mnie najladniejszy bo jak patrze na galracucha to mi sie zygac chce;p
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Górken pisze:ja mam osobiscie od croma... wg mnie najladniejszy bo jak patrze na galracucha to mi sie zygac chce;p
Zajrzyj do mrocznej galerii i obejrzyj Galraucha ze Slaneszytą... Cud, miód i orzeszki by Sexrocket...

Awatar użytkownika
Manco
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Post autor: Manco »

ogolnie Galrauch jako jednostka mi sie jakos bardzo, nie podoba ale ten co jest w Mrocznej galeri jest super pomalowany i to daje mu to "cos"
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.

Nowo Powstałe forum o tematyce fantasy zapraszam http://www.fantasylib.pl/forum

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Galrauch jest spoko, bo nie przypomina litery "Ś" jak większość smoków, a to już jest spory +.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Manco
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Post autor: Manco »

jak moge tanio zalatwic sobie hell cannona co moge przerobic aby zastepowalo mi go? bo puki co nie posiadam 220zl zeby sobie go kupic:(
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.

Nowo Powstałe forum o tematyce fantasy zapraszam http://www.fantasylib.pl/forum

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Patrz co Ci odpisaliśmy w tamtym temacie.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Manco
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Post autor: Manco »

uzbrajajac horse maruderow w Toporki do rzucania moga oni miec tarcze?
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.

Nowo Powstałe forum o tematyce fantasy zapraszam http://www.fantasylib.pl/forum

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

jasne- bo czemu nie;p
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
specchem
Warzywo
Posty: 15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: specchem »

Model smoka z bohaterem został wydany w 5 ed. Jest to Egrimm van Horstmann na Baudros'ie.
Mam takie dwa. :mrgreen:

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

siema mialem robic nowy wątek ale chyba byloby to niepotrzebne. niedawno pytalem o bsb na cyckowerzu, a teraz zastanawia mnie gienek klepacz nurgla. nie mam booka i nie wiem czy mozna mu jakies specjalne itemy dac czy pozostaje tylko -1 do trafienia za mark.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

loko pisze:siema mialem robic nowy wątek ale chyba byloby to niepotrzebne. niedawno pytalem o bsb na cyckowerzu, a teraz zastanawia mnie gienek klepacz nurgla. nie mam booka i nie wiem czy mozna mu jakies specjalne itemy dac czy pozostaje tylko -1 do trafienia za mark.
No człowieku! Nie rób sobie żartów! :shock:

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

loko pisze:siema mialem robic nowy wątek ale chyba byloby to niepotrzebne. niedawno pytalem o bsb na cyckowerzu, a teraz zastanawia mnie gienek klepacz nurgla. nie mam booka i nie wiem czy mozna mu jakies specjalne itemy dac czy pozostaje tylko -1 do trafienia za mark.
Normalnie ma 100 pts na itemy i 50 na gifty. Do tego możesz dokupić mu konika lub innego gada, na którym będzie hulał.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Delight pisze:No człowieku! Nie rób sobie żartów! :shock:
przepraszam zle sie zrozumielismy. chodizlo mi o specjalne itemy "nurgle only" btw book juz mam wiec dziekuje za odp.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Manco
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Post autor: Manco »

a takie pytanko jak wyglada sprawa jesli wrzuce sobie jakiegos bohatera np do oddzialu wariorow albo gdziekolwiek indziej to czy przeciwnik moze go zaatakowac ? i inna opcja strzelanie z dziala jesli taki bohater jest na lini trafienia dziala to czy tez dostanie czy nie?
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.

Nowo Powstałe forum o tematyce fantasy zapraszam http://www.fantasylib.pl/forum

ODPOWIEDZ