Pytania - 5 edycja

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Pytania - 5 edycja

Post autor: Rakso_The_Slayer »

myślę, że chodziło o podręcznik do 5ed. w końcu to temat o tym.

5ed book - allegro.pl, ebay.co.uk - radzę szukac w tych miejscach.

O wersjach elektronicznych nie będę pisał bo to wbrew prawu i na pewno nie chciał byś ściągać podręcznika z chomikuj.pl, emula czy torrentów ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Nie ten dzial ale w sumie nie wiem w jakim to umiescic..
Wlasnie zastanawia mnie kwestia prawna wersji elektronicznych armybookow - o ile wiem (poprawcie mnie jesli sie myle), moge posiadac pdf'a, jesli mam wersje orginalna. Jak sprawa mialaby sie z polska ksiega armii i angielskimi pdf'ami albo zestawem podrecznik skullpasowy/skan rulebooka? :wink:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Quaki pisze:Nie ten dzial ale w sumie nie wiem w jakim to umiescic..
Wlasnie zastanawia mnie kwestia prawna wersji elektronicznych armybookow - o ile wiem (poprawcie mnie jesli sie myle), moge posiadac pdf'a, jesli mam wersje orginalna. Jak sprawa mialaby sie z polska ksiega armii i angielskimi pdf'ami albo zestawem podrecznik skullpasowy/skan rulebooka? :wink:
chodzi o to, ze ty mozesz ze swojego AB zrobic kopie na kompie w wersji elektronicznej (zdaje sie, ze mozesz miec takie 3). a raczej nie zrobisz sobie z polskiego AB wersji angielskiej na pdf'ach :P wiec te przyklady ktore podales to juz imho "piracenie" jest.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

No tak podejrzewalem, pytam z ciekawosci ;)
A swoja droga, wiecie gdzie moznaby znalezc czwartoedycyjny AB krasiowy? Wujek googiel pokazuje mi tylko jakies niedzialajace rapidshare'y..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hmm... nie jestem pewien czy był wydzielony book krasnoludów do 4 ed. W ed 1-3 wszystko było w jednym podręczniku, wszystkie armylisty itp. 4 ed nie posiadam, teoretycznie wtedy pojawiły się oddzielne podręczniki dla różnych armii ale też nie kojarzę jakoś armybooka krasnoludów z tej edycji, dopiero z 5. Całkiem możliwe, że podręcznik ten był aktualny dla obu edycji (nie pamiętam roku wydania a podręcznik ten mam w Radomiu), które nastąpiły zaraz po sobie (3 lata).

W sumie jak ktoś ma jakieś info o tym to mógłby się podzielić bo Quaki obudził moją ciekawość ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

biorąc pod uwagę datę wydania Ab do krasiów (1993), to był on pomiędzy 4 a 5 edycją.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Armybooki "5 ed" naprawdę pojawiły się w 4 edycji :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

to tak jak 7 ed w 6 ;)
mam nadzieje, ze to nie stalo sie standardem i ze nie dostaniemy ab do 8 edycji tuz przed wydaniem 9 edycji bitewniaka.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Pan Bajora
Plankton
Posty: 4

Post autor: Pan Bajora »

Wiem ale żeby można było ściągnąć z neta.

ODPOWIEDZ