Drużynowe Mistrzostwa Polski "Games R Us" 28-29.08.10 GWlkp.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Re: Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010 VIII 28-29 - Gorzów Wlkp.

Post autor: Pacek »

swieta_barbara pisze: Demagogia, czesc srodowiska woli 2250. 2350 zagracie sobie na Draconie.
czyli tzw. mniejsza połówka? :lol2:
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

miszon
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: miszon »

Część - 2250 czy raptem kilka osób - to może głosowanie ??

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie wiem czy mniejsza niz wieksza - trzeba by spytac wszystkich batlowcow, a nie tylko tych ktorzy najczesciej siedza na forum.
Glosowania mozemy sobie robic, ale jesli Szmaja zdecyduje, ze bedzie 1500, to chocbys stanal na nosie i zaczal klaskac uszami, to nikogo to nie bedzie obchodzic.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, o 13:20 przez swieta_barbara, łącznie zmieniany 1 raz.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

swieta_barbara pisze:
zafael pisze:argumenty za

wszyscy grali na 2350 przygotowujac sie na dmp
specjalnie robiono druzynówki i turnieje na 2350
zgłoszono jako 2350
srodowisko chce 2350

vs

czas i karniaki
bo to ze bedzie obsówa - zawsze jest

to moze 1500 :mrgreen:
Demagogia, czesc srodowiska woli 2250. 2350 zagracie sobie na Draconie.
@Kacper
Ja tu widziałem ze trzy głosy za 2250 i z 30 za 2350, a to dosyć skromna część. Wiec ja mogę napisać, w tym samym stylu co Ty, nie jedź na Dracon, to Ci się 2350 nie przeje i na DMP z przyjemnościa zagrasz na ten format.

@Piszczałka
Generalnie tak jak napisali poprzednicy. W głosowaniu było 2350, 100 pkt więcej diametralnie zmienia niektóre rozpiski, obsuwy będą i tak, a do tego prawie cała Polska grała na 2350, żeby przygotować się na DMP. Dawajcie 2350, nie bądźcie uparci. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

swieta_barbara pisze:Nie wiem czy mniejsza niz wieksza - trzeba by spytac wszystkich batlowcow, a nie tylko tych ktorzy najczesciej siedza na forum.
Glosowania mozemy sobie robic, ale jesli Szmaja zdecyduje, ze bedzie 1500, to chocbys stanal na nosie i zaczal klaskac uszami, to nikogo to nie bedzie obchodzic.
Kurde, ale tu nie chodzi o to, co kto może, co musi, czego nie. Trąbione było od dawna, jaki format, ludzie się naprawdę nastawiają wcześniej. Cała XIII Kohorta trenuje na rozpiskach 2350, rozkminialismy, modyfikowaliśmy je cały czas, urządzamy sparingi z ludźmi, którzy nie jadą z nami, byleby się ograć. Teraz osiągnęliśmy już optymalne rozstawienia, a tu ch...j nagle :(

Niby 100pkt, ale dla mnie to już sporo, podobnie jak dla większości graczy. Nie jest tak, że sobie wywalę z każdego oddziału po 1 clanracie, slave, zlikwiduje warlocka i gitara gra...Było nie było DMP to jednak poważny turniej, nie jakiś lokal, gdzie sie gra na 100% for fun..Nie mówię, że trzeba się ciśnieniować, ale jednak większość ludzi nie będzie grała tylko 4fun..

No trochę powagi po prostu. Cena to już tam kij, chodzi o poważne traktowanie zawodników, którzy o DMP myślą od dawna i NAPRAWDĘ wiele robi im robi zmiana formatu. O to mieu sieu rozchodzi..
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, o 14:34 przez Pacek, łącznie zmieniany 1 raz.
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

swieta_barbara pisze:
zafael pisze:argumenty za

wszyscy grali na 2350 przygotowujac sie na dmp
specjalnie robiono druzynówki i turnieje na 2350
zgłoszono jako 2350
srodowisko chce 2350

vs

czas i karniaki
bo to ze bedzie obsówa - zawsze jest

to moze 1500 :mrgreen:
Demagogia, czesc srodowiska woli 2250. 2350 zagracie sobie na Draconie.
Sie kłocić nie beda która czesc jest wieksza itd
pomijajac co chce środowisko

takich rzeczy sie po prostu nie robi z najwiekszym, najlepszym i najwazniejszym turniejem w Polsce :roll:

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

Walić tą wejściówkę 50 zł raz w roku to nie dużo zwłaszcza jak się tą kasę od rodziców bierze :D , ale dajcie 2350, My w Szczecinie już sramy tym formatem, ale to jest pod DMP, a poza tym jest to fajny format ;) .
Because I'M The Miz and I'M AWESOME!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=iMt-MJ1h ... ure=fvwrel

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Co do formatu to to 100pkt to dla niektórych armii żadna różnica, np moimi lizakami mam to gdzieś, ale np woch na smoku wchodzi dobrze dopiero na 2350, tak samo dla TK to 100pkt do trzeci swarm i wiecej gwardzistów a jak wiem 2swarmy nie równe trzem ;)

Co do wejściówki 50 zł to spoko, ludzi sie burza bo to efekt wizualny, trzeba było dać 49 :D Pomyślcie wszyscy czy to na prawde taka różnica w skali wydania na mastera 250zł a 260? Skoro chłopaki mówią że za tyle będzie petarda to ja wolę taką opcję po 10zł mi różnicy wielkiej nie zrobi w tej skali, a skoro mam nie grac na dusznej sali ze stołami po brodę to w to wchodzę.

Pzdr

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie ma to jak nadgorliwy moderator.
Zważ Lohost, że nikt nikomu nie wrzuca, nikt nikogo nie obraża, stąd Twoja interwencja wydaje się nazbyt prędka i zdecydowanie bardziej emocjonalna od wszystkich postów w tym temacie. A to co napisałeś o wolności orga do danego formatu, w pełni popieram, tylko fajnie by było jakby org trzymał się wersji ustalonej przy kandydaturze na mastera.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

swieta_barbara pisze: Demagogia, czesc srodowiska woli 2250. 2350 zagracie sobie na Draconie.
czesc srodowiska chciala 3 dni :)

wiekszosc jednak chce 2350 i czemu mieli by sie przychylic do marginalnie malej czesci graczy, ktorzy chca 2250?

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

lohost pisze:przekonywac siebie na wzajem lub wypisywac na jakie punkty ostatnio trenowal- prosze robic to w formie pw lub w temacie o plotkach.
Blagam tylko nie na PW tylko nie na PW [-o< :P

a co do kandydatury, to my wcale nie chcielismy zeby dmp bylo masterem :mrgreen: Taki maly zarcik ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dokladnie lohost troche nadgorliwie, szczegolnie, ze nie padaja zadne wulgaryzmy albo ataki na nikogo, tylko gracze wypowiadaja swoje zdanie.
Troszke nie rozumiem, ze zmniejszenie z 3 dni do 2 przez nacisk graczy poszlo bez problemu, a takie male cos jak 100 pktow wiecej robi problem dla organizatorow.

Imho Buszmen i Szmaja, zobaczyli juz, ze de facto 80% ludzi woli format 2350, Busz na PW powiedzial, ze przemysla sprawe i czekam na ich odpowiedz.

P.S. Piszczala ty zdrajco!!!! :twisted:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Shino pisze:wiekszosc jednak chce 2350 i czemu mieli by sie przychylic do marginalnie malej czesci graczy, ktorzy chca 2250?
Bo tak im wygodniej. A rozne "wiekszosc" i "de facto 80%" to chyba chodzi Wam o tych, ktorzy juz zdazyli sie wypowiedziec w tym temacie.

Nie chce wyzszych punktow, bo nie daja one prawie nic srednim i slabym armiom, za to bardzo wzmacniaja VC, DE i szczury. Wiem, ze obecnie de facto 80% Polski gra wlasnie tymi trzema armiami, ale nie oznacza to, ze nalezy do nich dostosowywac format najwazniejszego turnieju w lidze.

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

swieta_barbara pisze:
Shino pisze:wiekszosc jednak chce 2350 i czemu mieli by sie przychylic do marginalnie malej czesci graczy, ktorzy chca 2250?
Bo tak im wygodniej. A rozne "wiekszosc" i "de facto 80%" to chyba chodzi Wam o tych, ktorzy juz zdazyli sie wypowiedziec w tym temacie.

Nie chce wyzszych punktow, bo nie daja one prawie nic srednim i slabym armiom, za to bardzo wzmacniaja VC, DE i szczury. Wiem, ze obecnie de facto 80% Polski gra wlasnie tymi trzema armiami, ale nie oznacza to, ze nalezy do nich dostosowywac format najwazniejszego turnieju w lidze.
z drugiej strony to ze tobie i rybce pasuje nie tracic kolejnych 100 pkt (szczegolnie w SŁABYCH orkach!) na fasty nie jest punktem wyjscowym do popierania formatu na ktory ludzie nie głosowali.
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Oka a teraz was zaskocze :P zasady w wiekszości są ctrl+c ctrl+v.. molestowali mnie zebym szybko wkleił to wkleilem :P

5x2350p :P

zasady beda jeszcze modyfikowane, nie wszystko zostąło dopisane.... na 30 dni przed turniejem, bedą zasady ostateczne.

100p wystarczy żeby nakręcić temat :P

over and out
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

Szmajson pisze:Oka a teraz was zaskocze :P zasady w wiekszości są ctrl+c ctrl+v.. molestowali mnie zebym szybko wkleił to wkleilem :P

5x2350p :P

zasady beda jeszcze modyfikowane, nie wszystko zostąło dopisane.... na 30 dni przed turniejem, bedą zasady ostateczne.

100p wystarczy żeby nakręcić temat :P

over and out
=D> =D> =D>
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

luv Ya, Szmajson :*
Lohost pisze:...
oj tam, oj tam :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Kolejny miłośnik czerwieni się znalazł. [-X

Co innego jazda figurowa - z tym to won.
Co innego przekonywanie organizatorów, żeby nie zmieniali zapowiedzianego formatu. Jakby od początku było wiadomo, że 2250 - nikt by złego słowa nie napisał.
Ja na ETC w Munster sędziowanym kwa we dwójkę miałem opóźnienia 10 minutowe - na które udzielałem indywidualnych zezwoleń.
Nie, nie wlepiłem nawet pół karniaka za opóźnianie.

No ale skoro to dla was zbyt trudne i nie portaficie, to trudno ...

3/5 można od biedy przeboleć, choć większego sensu w tym nie ma - jak było już pisane - dotyka to słabych teamów.

Ja mogę grać Imperium 4x4 lub Dwarfami, nie ma sprawy.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

No to super =D>
Because I'M The Miz and I'M AWESOME!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=iMt-MJ1h ... ure=fvwrel

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Czy ktoś wie ile na pucherze zostało wolnych miejsc na tabliczki???
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

ODPOWIEDZ