Czy salka to monster?

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Czy salka to monster?

Post autor: SlanesH »

Ok rozumiem ze nie ma napisane ze jest monsterem. Ale czy smok albo mantikora ma? Ma handlersow, ma duza podstawke, ma reakcje na tabeli potwora... Czego chciec wiecej??
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

pytania miały byc zadawane na forum głównym...

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

salka to monster and handlers, jak w rulebooku.

PROSZE ZADAWAC PYTANIA W GLOWNYM FORUM!

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

mhm, więc jeśli Salka to Monster to:

- dostawiam najpierw wszystkie Salamandry, potem dopiero Skink Handlersów, jeśli jest miejsce (zasady z "Potwory i ich poskramiacze" z Rulebooka)
-ściagam przeciwnikowi bonus za szeregi mając co najmniej 2 Salki w oddziale (zasady z "Potwory i ich poskramiacze" z Rulebooka)
-mam pole widzenia takie jak Potwory w oddziale, czyli widzę tylko to, co widzą Salamandry (zasady z "Potwory i ich poskramiacze" z Rulebooka)
-mam strefę boczną i tylną pomimo bycia Skirmishem (zasady z "Potwory i ich poskramiacze" z Rulebooka)

Czy to wszystko to prawda?? Bo tak by wynikało z uznania Salamander za monstery z Handlersami... Trochę dziwne te zasady, przynajmniej moim zdaniem. Ja zawsze uznawałem Salki za Mixed Formation Infantry (bo Ogry nadal są piechotą, nie potworami, więc przez analogię przypisałem łatkę "Infantry" Salkom...)

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

odpowiedz w innym temacie ;)

ODPOWIEDZ