Haj Elfy - zalazek armi

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kallessin
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Zielona Góra

Haj Elfy - zalazek armi

Post autor: Kallessin »

Dlugo dlugo sie zbieralem aby cos z elfami zrobic. To mazalem czempiona archerow.
Armia ma byc czerwono-zielona z przewaga czerwieni. A foty tradycyjnie nieostre ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 lip 2013, o 17:27 przez Kallessin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bardo fajna kolorystyka, czyste i gładkie przejścia + pasujące wykończenie podstawki =D>
Super armia się zapowiada :D bylebyś tylko utrzymał taki poziom i nie stracił zapału :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Piękny, taki malowniczo-impresjonistyczny bym rzekł ;)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

niepodoba mi się miecz. Wydaje się on taki plastikowy - nawet nie drewniany. Reszta bardzo ładna, dobrze dobrane kolory i techniczne jest znakomity.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Wszystko pięknie, tyko metaliki słabe ;) Ta płynność przejść... Miodzio :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Bardzo ładny i schludny model. =D> Cieszę się bardzo że nie tylko ja widzę w czerwonych barwach Haje. :D
Co do tego mieczyka to Furion ma racje.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No nie powiem, zajebiście robisz rozjaśnienia. Bardzo delikatne, ale równe, płynne, przez co nie rzucę: "większe kontrasty by się przydały" 8)
Daj jakieś ładne krawędzie podstawek do tego.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2010, o 22:45 przez Rasti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Genialne...
Kocham cie za tą sukienkę i kurtkę :D
Zajebiste te przejścia i w ogóle. Może i mieczyk torchę odstaje ale nie krytykuje, sam jestem w tematach metalików noobem :D
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

kubon pisze:Kocham cie za tą sukienkę i kurtkę :D
Nie będzie pedalstwa w tym lesie!
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Browar »

Figsa wyczesana, ale ja mam takie pytanie, jaką metodą ty malujesz bo wydaje mi się ze to nie jest zwykły layering.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Mi jednak brakuje krawedziowania:) Bo figsa wygląda jak rozmydlona nie ma kontrastu.

Awatar użytkownika
Kallessin
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Kallessin »

Technika jak kazda inna, duzo wody do farby i jechane ;) Ani to laserunek ani warstwowka, raczej polaczenie metod ;)
Sekret tkwi w wodzie :)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

MAĆKO pisze:Mi jednak brakuje krawedziowania:) Bo figsa wygląda jak rozmydlona nie ma kontrastu.
Mi też trochę :<

Będzie można prosić o jakieś jaśniejsze zdjęcia przy okazji sesji kolejnych figurek? ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

ładne stonowane malowanie ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

miło zobaczyc he w podobnej kolorystyce w jakiej i ja je maluje ( tylko zamiast brązu wybrałem fiolet)i podstawki jesienne ..fajnie bedzie sie spotkac i zagrac w sojuszu
ps. tez zaczynalem od czempiona łukoli :-)

Awatar użytkownika
Kallessin
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Kallessin »

Witam.
Tym razem czarodziejka (chociaz patrzac na ta twarz ;)). A z lucznikow mam 3 skonczonych, jak 10 pomaluje to foty wrzuce.
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 lip 2013, o 17:26 przez Kallessin, łącznie zmieniany 1 raz.

quin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Ad Astra Zielona Góra

Post autor: quin »

Ślicznie:) tylko tak z twarzy wygląda jak jakaś NRD'owska lekkoatletka po sterydach;)

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

babochłop! :lol:
fajne malowanie, tylko za mocno zaakcentowałeś krawędź czoła i nosa (chyba że to wina modelu)

keep goin'!

btw. nie czytaj mojego podpisu :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

ZAWALISTY! =D>
]arrrr

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

"Każda potwora znajdzie swojego adoratora", tak to szło? ;)

Bardzo fajna stylistyka, tak trzymaj =D>
Vae victis!

ODPOWIEDZ