Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Re: Mistrzostwa Świata - RPA 2010

Post autor: Rilam »

Mam nadzieję, że Hiszpania zgarnie puchar. Choć początek kiepski rozkręcają się.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

forza espania, viva puyol :D
final holandia - hiszpania bedzie miodny, bede siedzial przed tv i na chill oucie i mial centralnie w nosie kto wygra bo 2 z 3 moich faworytow wyladowalo w finale :D
niemcy nic nie pokazali w tym meczu, zostali zdominowani przez hiszpanow. nie wiem czy sie ich przestraszyli czy niedocenili...
fajnie gdyby urusy skopaly faszystom tylki w walce o braz ale to bedzie ciezka misja...
forza barca, viva puyol :D
ObrazekObrazek

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

noo straszna rzecz sie stała rzekomi faworyci na wzmocniony Urugwaj zagrają :P :wink: :D
czwarte miejsce na MŚ całkiem coool bedzie :wink:
sialala maszynka nie weszła :P

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Kod: Zaznacz cały

fajnie gdyby urusy skopaly faszystom tylki w walce o braz ale to bedzie ciezka misja...
Taaaaaak Wiesz wojna skończyła się 1945 wiesz?
A gdybym ja powiedział że chcę żeby Holendrzy skopali Falangistom(tymi od gen.Franco) tyłki to będzie ok?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Polaka pycha, Niemca wolność w oczy bodzie. Stąd przypowieści miejsce, że póki świat światem, Nie będzie nigdy Niemiec Polakowi bratem.

Go Spain ! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

JA będę. GO Holandia!
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Murmandamus pisze:GO Holandia!
+1 ;)

Mecz był beznadziejny. Hiszpania grała kiepsko - tylu zmarnowanych akcji to ja w życiu nie widziałam. Niech tak grają w finale.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

SexRocket pisze:forza espania, viva puyol :D
final holandia - hiszpania bedzie miodny, bede siedzial przed tv i na chill oucie i mial centralnie w nosie kto wygra bo 2 z 3 moich faworytow wyladowalo w finale :D
niemcy nic nie pokazali w tym meczu, zostali zdominowani przez hiszpanow. nie wiem czy sie ich przestraszyli czy niedocenili...
fajnie gdyby urusy skopaly faszystom tylki w walce o braz ale to bedzie ciezka misja...
forza barca, viva puyol :D

Nie przeginaj z tymi faszystami.

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

bem pisze:Hiszpania grała kiepsko
Chyba inny mecz oglądaliśmy.

Zresztą cóż z tego, że Niemcy grali pięknie czy Portugalia. Cóż z tego, że tryliardy bramek nastrzelali, skoro trafili na Hiszpanię i zostali ustawieni w szeregu i swe miejsce poznali.

I morał z tego taki dzieci drogie płynie, że nie ilość a jakość liczy się w drużynie ;)
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Prawda jest taka, ze Hiszpanie mogli wygrac wiecej. Po strzeleniu bramki, zamiast ruszyc jak oszalali do boju Niemcy byli w szoku, a Hiszpania dostala skrzydel. To co zrobil Pedro nie podajac do Torresa to zal.
Ktos tu pisal, ze ten kto strzeli pierwszy ten wygra i sie potwierdzilo - obie druzyny jak strzelaja pierwsi cisna dalej mocno, a jak ktos im strzeli to sie podlamuja.

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Ziemko pisze:Ktos tu pisal, ze ten kto strzeli pierwszy ten wygra i sie potwierdzilo
To byłem ja Ziemko ;)

A napisałem tak, bo wiem jaką mają Niemcy siłę z kontry. Do samego końca się obawiałem, że Hiszpanie będą naciskać, jedna akcja Niemców i brama. Gdyby Niemcy pierwsi strzelili, byłoby pozamiatane i byłoby tak jak pisałeś. 3:1, 3:0. Hiszpanie by się całkowicie odsłonili (a widać było jak ciężko tam lukę znaleźć w obronie Niemiec) a Niemcy z kontry tylko by punktowali.

Pedro faktycznie splewił, ale pewnie za bardzo chciał pokazać że warto na niego stawiać (i ta młoda krew) ;)
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Ukalez pisze:Chyba inny mecz oglądaliśmy.
Chaos, chaos. Nie tylko Pedro schrzanił (ale nie pytajcie o nazwiska, bo zwyczajnie nie znam :P). W drugim półfinale było na co popatrzeć. W ostatnich minutach to prawie na zawał padłam, a tutaj... Ech... Nuda, nuda.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

@bem jaki mecz ty ogladalas? :lol2:
@ziemko nie przeginam, ani troche, mieszkam 40 km od granicy a do berlina mam poltorej godzinki pociagiem, i uwierz mi niemcy to faszysci... nie wiem gdzie ty tam siedziales ze tego nie zauwazyles...

hiszpania zagrala dobry mecz, byli konsekwentni w tym co robili i mieli kilka sytuacji ktore mogly by sie skonczyc golem.
niemcy de facto mieli jedna ale casillas dal rade.
fakt ze pedro strasznie splewil, za co z pewnoscia dostal juz ostra reprymende od del bosque, ale ogolnie gral bardzo dobry mecz.
lahm byl bardzo zajety w defensywie przez niego przez co bardzo zadko wlaczal sie do akcji ofensywnych, co odebralo niemcom powazny atut.
jesli trener urusow wyciagnie wnioski z tego meczu to mysle ze i indiancy maja szanse pokonac niemcow, jesli fifa dopusci suareza do tego meczu :roll:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Bem pewnie oglądała mecz Hiszpanek z Niemkami :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A'propos Hiszpanek, powiem tak, byłem tam tydzień i najładniejsze jakie spotkałem okazały się Polkami :P Tudzież jedną sympatyczną Niemką z Turyngii :)) Szcerze jest z nimi jak z Niemkami, specyficzna ich uroda, mają wiele testosteronu i jak Włoszki szybko sie starzeją, ale to już specyfika klimatu śródziemnomorskiego.

http://www.allegro.pl/item1116979000_fi ... klose.html

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

SexRocket pisze:@bem jaki mecz ty ogladalas? :lol2:
Ten sam ;) Mam trochę inne podejście do piłki nożnej. Za mało przystojnych piłkarzy :twisted: A tak na serio, to porównuję ten mecz z drugim, który oglądam wciągu ostatniego półrocza. Dla mnie ciekawe są tylko momenty, w których strzelane są gole :P

@Zaklinacz - z chęcią, gdyby były ładne i było dużo błota.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

bem pisze:
SexRocket pisze:@bem jaki mecz ty ogladalas? :lol2:
@Zaklinacz - z chęcią, gdyby były ładne i było dużo błota.
taki to i Ja bym obejrzał :D

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

bem pisze:
SexRocket pisze:@bem jaki mecz ty ogladalas? :lol2:
Ten sam ;) Mam trochę inne podejście do piłki nożnej. Za mało przystojnych piłkarzy :twisted: A tak na serio, to porównuję ten mecz z drugim, który oglądam wciągu ostatniego półrocza. Dla mnie ciekawe są tylko momenty, w których strzelane są gole :P

@Zaklinacz - z chęcią, gdyby były ładne i było dużo błota.
Nie tam, wszystkie sporty bledną przy hokeju i rugby :wink: Szczególnie, gdy to ostatnie jest wykonane przez All Black z Nowej Zelandii - nie ma niczego lepszego niż maoryskie Haka w ich wykonaniu :wink: : http://www.youtube.com/watch?v=19PQ67yg ... re=related
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Zaklinacz Kostek pisze:Nie tam, wszystkie sporty bledną przy hokeju i rugby :wink: Szczególnie, gdy to ostatnie jest wykonane przez All Black z Nowej Zelandii - nie ma niczego lepszego niż maoryskie Haka w ich wykonaniu :wink: : http://www.youtube.com/watch?v=19PQ67yg ... re=related
Proszę Cię, przecież wolałbyś półnagie cheerleaderki :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

bem pisze:
Zaklinacz Kostek pisze:Nie tam, wszystkie sporty bledną przy hokeju i rugby :wink: Szczególnie, gdy to ostatnie jest wykonane przez All Black z Nowej Zelandii - nie ma niczego lepszego niż maoryskie Haka w ich wykonaniu :wink: : http://www.youtube.com/watch?v=19PQ67yg ... re=related
Proszę Cię, przecież wolałbyś półnagie cheerleaderki :P
Których głowy są równie puste co pompony, którymi wymachują? Nołp :P Skoro nie haka, to może to Cię przekona: http://www.youtube.com/watch?v=N1-25s4uwFQ :wink: Tak, takie sporty to mogę uprawiać i oglądać :P
Lest we forget:
Obrazek

ODPOWIEDZ