Tfurczość BEM - Damselka 29.07

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Re: Tfurczość BEM - Teclis 13.07

Post autor: tedzio »

Zwashuj mu te metaliki + złoty po krawędziach mirthil silverem.
A i to coś na lasce (taki mały facecik) jest za jasny - strasznie płaskie
Płaszcz jeszcze rozjaśniłbym.

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

jak na moje to na koncu kostura jest kobieta, ale mnjasza o to :wink:
ten kostur jakis taki zlany.polecam stosowac nawet delikatny black lining. wszystkie elementy beda o niebo lepiej widoczne.
ogolnie do modelu mam mieszane uczucia. niby staranny, ale jakis taki troche zamazany jednoczesnie.

Awatar użytkownika
Equos
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa/Fenris

Post autor: Equos »

jakiś jest taki.....

na prawde nie wiem ale to głównie wina figurki, która IMHO jest dupna.
Oprócz tego nie powiem nic nowego mówiąc że kolory też nie są jakos specjalnie urokliwe :/
ale warsztat masz dobry :P i to się chwali ;)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

świetne czerwienie i pomarańcze ale nie podobają mi się za to metaliki...

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

widziałem na blogu już ich :) fajnie że ich wstawiłaś ;)

darek jest spoko mimo że nie lubie niemetalików to ładnie Ci wyszły :) uwaga skóra hero do washa :)

co do heja :) naprawdę ładny ja lubie biały podkład na nim fajnie się waszuje :mrgreen: zajefajna kolorystyka :) skóra do washa bo płaska jak u darka no i metaliki też może jakiś czarny wash i wyciąganie jasnym ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Hmm, coś skill troche chyba spadł ;) Płaszczyk fajny, ale pomarańczowy dla mnie jakiś taki brudny słabo wyciągnięty + właśnie cała laska, prosi sie o jakieś choćby washe a potem delikatne wyciąganie.

Pzdr ;)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

dokladnie bem, troche opuscilas swoj skill :(
metaliki i skora najbardziej potrzebuja washa i wyciagniec bo sa strasznie plaskie, ten pomaranczowy tez jakis taki mdly i bezplciowy
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

SexRocket pisze:troche opuscilas swoj skill :(
Skaven pisze:Hmm, coś skill troche chyba spadł ;)
Przypominam: figurka na zamówienie. To jest bohater na poziom TT+, więc mam wrażenie, że się łapie. W każdym razie, właścicielowi się podoba ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

no tt moze jest ale tt+ na pewno nie :roll:
bez urazy bem ale twoje ostatnie prace nie powalaja nawet jak na tt powinnas wlozyc wiecej staran w modele, bo im wyzszy bedziesz robic tt tym wiecej klientow bedzie pukac do twoich dzwi ;)
poswiec godzinke dwie wiecej na model a efekt bedzie zadowalal kazdego, nie tylko klientow ale tez krytykow :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Aaaa , widzisz TT ;) W takim razie obleci. Daj lepiej coś ladniejszczego niż jakies tam TT ;)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

SexRocket pisze:no tt moze jest ale tt+ na pewno nie :roll:
Nie uważam, żeby ta praca ledwo wyrabiała poziom TT. Pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego cennika, gdzie czytam:
1. podstawowy (baza, wash, rozjasnienie + ewentualne krawedzie)
2. zaawansowany (baza, washe, 3 rozjasnienia + krawedzie)
Mogę Cię zapewnić, że figurka Teclisa ma więcej niż 3 warstwy rozjaśnień. Pozwól, że porównam dwa płaszcze:
ObrazekObrazek
Oczywiście wiem, że nie chodzi tu tylko o szaty, ale, uwierz mi, NMM zawsze wychodzi na zdjęciach lepiej niż metaliki. Powtórzę też dobrze znaną formułkę: w rzeczywistości wygląda lepiej.

Pozdrawiam.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Skaven pisze:Aaaa , widzisz TT ;) W takim razie obleci. Daj lepiej coś ladniejszczego niż jakies tam TT ;)
Powoli i z mozołem, ale pracuję nad tym ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

bem pisze: Nie uważam, żeby ta praca ledwo wyrabiała poziom TT. Pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego cennika, gdzie czytam:(...)
Mogę Cię zapewnić, że figurka Teclisa ma więcej niż 3 warstwy rozjaśnień. Pozwól, że porównam dwa płaszcze:(...)
Oczywiście wiem, że nie chodzi tu tylko o szaty, ale, uwierz mi, NMM zawsze wychodzi na zdjęciach lepiej niż metaliki. Powtórzę też dobrze znaną formułkę: w rzeczywistości wygląda lepiej.
Pozdrawiam.
Jaki bulwers :D Don't phunk with her heart :D
A jeśli o mój komentarz chodzi, to ładnie wygląda ten płaszcz, ja mam tendencję zawsze do rozjaśniania zbyt dużego i ciemne kolory to u mnie rzadkość - ale ostatecznie i tak mi się to podoba ;)
Więc technika jest ok, ale kolorystyka mniej - pomarańcze to Ci nie wyszły bem ;) widać packi kolorów na tym ptoszku na zwieńczeniu patyka i to klasyfikuje pracę jednak jako TT. Najmocniejszym elementem jest płaszcz z pewnością.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Fajnie, fajnie, ale pamietaj, ze green iz mean an' we iz a lot so ya betta getta werk ;-)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

nie liczy sie ile warst jest na danym elemencie tylko jak on finalnie wyglada :P
i nie uwazam siebie za jakiegos wybitnego malarza, chcialem po prostu doradzic ale skoro moje komenty tak bardzo bola to juz nic nie bede pisal :lol2:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

SexRocket pisze:nie liczy sie ile warst jest na danym elemencie tylko jak on finalnie wyglada :P
i nie uwazam siebie za jakiegos wybitnego malarza, chcialem po prostu doradzic ale skoro moje komenty tak bardzo bola to juz nic nie bede pisal :lol2:
Przecież nie poszłam się ciąć. Następnym razem na koniec takiej wypowiedzi dam ' ;) '. Chodzi mi o to, że ja chodząc po galeriach mówię, co mi się podoba, a co nie, ale nie kwestionuję poziomu czyjegoś malowania.

To może jeszcze dodam ' ;) '

:P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

meeks
Wałkarz
Posty: 95

Post autor: meeks »

Figurka ślicznie pomalowana. Dała mi dużo do myślenia w kwestii poprawienia swojego Teclisa. Gratuluję talentu.

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Za to uwielbiam dział galeria na naszym kochanym forum - wrzuć fajną pracę, to Cię skrytykują, że kiedyś coś wyszło lepiej, albo że się nie łapie na "sztywne" reguły co jest TT, a co TT+ :roll:

Bem - jak dla mnie jesteś w grupie osób, których galerie z wielką chęcią przeglądam z każdym "upem" gdyż trzymasz wysoki poziom i zawsze można coś ciekawego podpatrzeć.

No i coraz fajniejsze masz avatary :)
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Yahoo82 pisze:Bem - jak dla mnie jesteś w grupie osób, których galerie z wielką chęcią przeglądam z każdym "upem" gdyż trzymasz wysoki poziom i zawsze można coś ciekawego podpatrzeć.
Dziękuję. Niestety jestem z tych osób, które motywują pochwały a nie 'nagany' :< Właśnie kończę pierwszą figurkę do mojej własnej armii, malowaną na własnych zasadach i w mojej kolorystyce. Będzie to na pewno coś trochę innego niż dotychczasowe prace. Ciekawe, czy to się będzie Wam podobać ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

bem pisze:Właśnie kończę pierwszą figurkę do mojej własnej armii, malowaną na własnych zasadach i w mojej kolorystyce. Będzie to na pewno coś trochę innego niż dotychczasowe prace. Ciekawe, czy to się będzie Wam podobać ;)
Demonetka w różowym lateksie i 15cm czarnych szpilkach? :P
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

ODPOWIEDZ