Deathstar by Andrzej

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Re: HE 2500 (8ed) deathstar by Andrzej

Post autor: Semi »

lepsze polaczenie to Deth + High

z shadowewm niby fajne polaczenie ale powiedzcie ile razy udolo wam sie wygenerowac tyle kosci aby moc oslabic przeciwnika z shadow i potem jeszcze wepchnac sloneczko?? zazwyczaj kosci jest tylko na sloneczko i jakas pierdolke ktora i tak przeciwnik zbije...

Biorac High masz czary ktorych brakuje w Deth i shadow. flemsy, Vaul's, ward
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bercik »

Pairingi miales dobre, z krasiami wlasnie nie mamy problemow dzieki orlom. Ile mieli scrolli? A tych łuków na pewno miałeś tylko 50? Bo masz nielegalną rozpiske :D Co do magii grałem na death + metal i dobrze się spisywało, a myślę że jeszcze lepsza może być kombinacja death + fire, mamy dodatkowy pocisk na jakieś hydry, abominacje, czy wraithy. No i ja jednak dałbym magiczne ataki choćby kosztem MR na phoenixach, bo i tak rzadko ktoś w nich rzuca pociski.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

sędzi .uj wozi gnój
masz nielegalną rozpę jak się nie myle:D

edit: ubiegłeś mnie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Nie za mało corów?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jab pisze:30 łuczników to fajny pomysł do momentu gdy ktoś nie zacznie do nich strzelać z katapulty. Wtedy jest z nimi krucho i po 2 rundach strzelania jest z nich sieczka.
E tam, zawsze ustawiam ich w dwuch szeregach, więc katapy nie są takie straszne. Poza tym, pierwszym celem będą WL, potem PG i dopiero łucznicy.

Dmtrij pisze:zamiast tego szadoła cośby pokombinował...z tego co pamiętam nie masz amulet of light, więc myślę, że magiczne ataki z flaming sworda na kuszników lepsze niż banner
albo metal i zostawiasz banner.
Fire jest fajny bo w najgorszym razie bedziesz miał czym smażyć wroga
W rozpisce jest błąd, miałem AoL zamiast skeinsilvera :)
Fire niby jest fajny, ale tam maksymalna siła to 4. Jeśli już, to dałbym małemu lighta albo high.

Semi pisze:z shadowewm niby fajne polaczenie ale powiedzcie ile razy udolo wam sie wygenerowac tyle kosci aby moc oslabic przeciwnika z shadow i potem jeszcze wepchnac sloneczko?? zazwyczaj kosci jest tylko na sloneczko i jakas pierdolke ktora i tak przeciwnik zbije...
Wbrew pozorom słoneczko rzucałem dosyć rzadko. O wiele częściej nawalałem snajperkami. Do słoneczka trzeba się bardzo zbliżyć, co najmniej na 12 cali żeby wynik 4 wchodził. Bo z większej odległości rzucanie słonka nie ma sensu.

A kości miałem zawsze około 8-10 (w końcu mam 2d6+d3+1) i często dobijałem do 12 kostek dzięki bonusowi z deatha. Tak więc kostek akurat nie brakuje :)


A co do corów, to wszystko w porządku, turniej był na 2350 :)
Zaraz zedytuje te niedoróbki.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

to ilu miałes tych łuczników? bo widzę że posta edytowałes a zmiany w rozpie nie ma:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No właśnie tylu, tylko kosztu nie zmieniłem. Teraz ok?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

no jezeli tak było t ok:D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

hehe, dopiero teraz zauważyłem ,że orły mają 3 woundy (w booku od WE) a oba zostały mi zabite z działa w tym jedno zadało 2 woundy xD

głupia gra
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

elektor
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: elektor »

39 White Lions @ 690 Pts
Standard; Musician
Standard of Balance [45]

1 Guardian @ [27] Pts
Amulet of Light [15]
Dragonhelm [10] - ward 2+ od płonących ataków i o jeden lepszy As
czy ja cos zle licze czy policzone bylo o 10 pktow zamalo?

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Mi tez wychodzi 10 ptk. więcej :wink:
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

pewnie nie miał draqgonhełma
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dokładnie, nie było go w buliderze, więc musiałem go dopisać. Ale kosztu już nie zmieniłem :)
Dobrze że chłopaki zrobiły już bulidera na ósmą edycję i nie trzeba się będzie męczyć ze starym.

Jutro gram rewanż z Fluffym. Mam zamiar przetestować na nim nowe, mega zgięte kombo, przy którym dotychczasowy deathstar to full klimat :twisted:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Ciekawe co moze byc bardziej giete niz deathstar.

Czekamy, czekamy :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jeżeli okaże się to tak zgięte, jak mi się wydaje, to... Mówię Ci, odechce Ci się gry na 8.

Ale może się też okazać, że to był z dupy pomysł, który w teorii był ok, ale w praktyce jest do kitu.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

To zależy pewnie od tego jak bardzo zależy to od kości :wink:
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

To kiedy zapodasz Anty elficki deathstar elficki?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jak tylko go przetestuje (jutro) Nie lubię wrzucać nieprzetestowanych choć raz rozpisek.
I nie jest to anty deathstar, powiedziałbym raczej, że jest to jego jeszcze bardziej perfidna i chamska wersja. Czyli typowa rozpa na ósmą edycje :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Ja nie wiem co sie z Wami ludzie dzieje że dążycie do tego żeby rozpiska grała sama... Nie fajniej myśleć na turnieju prowadząc klimatyczną armie?!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

MAĆKO pisze:Ja nie wiem co sie z Wami ludzie dzieje że dążycie do tego żeby rozpiska grała sama... Nie fajniej myśleć na turnieju prowadząc klimatyczną armie?!
nie rozumiem,
mam brać na turniej słabsza rozpiskę tylko dlatego by bardziej się wysilać w celu wygrania?
Obrazek

ODPOWIEDZ