Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: jurak »

Zaklinacz Kostek pisze:Hellcannon.
Hellcannon.
I dla odmiany Hellcannon. A jak grasz na Chosenach (a warto) to możesz pobawić się Warshrinem.
nie wiem czemu ale mam strasznego pecha do helen, kompletnie nic nie robia :/

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Moja Hellena upolowała dzisiaj magiczkę He, która uciekła z oddziału Spearmenów, w którego kierunku nadciągał "Radosny Holocaust", tj. mój Deathstar Chosenów. :wink:
Poza tym, na 3 bitwy 2 razy straciłem obsługę i poleciałem na pałę do przodu, nie zdawszy Rampage :wink:

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

jurak pisze:
Zaklinacz Kostek pisze:Hellcannon.
Hellcannon.
I dla odmiany Hellcannon. A jak grasz na Chosenach (a warto) to możesz pobawić się Warshrinem.
nie wiem czemu ale mam strasznego pecha do helen, kompletnie nic nie robia :/
U mnie Hellenki zachowują się jak prawdziwe kobiety - są całkowicie nieprzewidywalne i skrajne: albo hit albo missfire. Ten ostatni przeważnie w ostatniej turze wywołując misscasty u wszystkich magów :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Varinastari pisze:Moja Hellena upolowała dzisiaj magiczkę He, która uciekła z oddziału Spearmenów, w którego kierunku nadciągał "Radosny Holocaust", tj. mój Deathstar Chosenów. :wink:
Poza tym, na 3 bitwy 2 razy straciłem obsługę i poleciałem na pałę do przodu, nie zdawszy Rampage :wink:
na 9 bitew jedyne sukcesy to sciagniecie smoka (2x multiple 6, w tym misf 6) i abdomki (multiple 6) i kowadlo 4 rany. z tym ze do smoka po pierwszym strzale do abdomki po 2-3.
a tak to standardowo strzelam po swoich oddzialach :/
jezeli liczyc ilosciowo modele stracone przez moje helki to wiecej stracily moich modeli niz przeciwnikom.

a co do szarz to tez kalafior, przewaznie oblany rampage i gdzies jazda tam gdzinie nie trzeba ;]

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Hehe. No niestety, Hellena zawodna jest.
Co nie zmienia faktu, iż to jedyny w miarę dobry Rare WoCh.

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Varinastari pisze:Hehe. No niestety, Hellena zawodna jest.
Co nie zmienia faktu, iż to jedyny w miarę dobry Rare WoCh.
ja sproboje jednego hiden rare'a, czyli brak rare'a

w 7 cisnolem podobnie bez helek ale zaczolem je wsytawiac bo nie bylo co robic z largami i trzymaly dobrze flanki, a teraz z tym nie ma problemu :)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

A ja kminię nad czwórką Spawnów. Tak dla zapchania tych właśnie flank. 8)

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Varinastari pisze:A ja kminię nad czwórką Spawnów. Tak dla zapchania tych właśnie flank. 8)
po co jak jest steadfast :)

spawny sa jescze w miare dobre do sciagania jakis pasci biegajacycg na flankach/tylach, ale imo o same flanki to chaos nie ma sie zabardzo o co martwic w osmej :)

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

yedee pisze:Gorzej ze jesli w ture nie zmieciesz oddzialu przeciwnika, to ostatecznie przegrasz. W czasach zdejmowania modeli z tylu oddzialow nie ma najmniejszego znaczenia I4 na maruderach. Efekt moznaby zaobserwowac jedynie w wypadku walki z malo liczna elita, przy ktorej to zdjete modele oznaczalyby mniejsza ilosc atakow wroga. Ale wiekszosc tej elity ma tak czy owak zazwyczaj inicjatywe wieksza od 4.
+1

a co do hellcanonów to w tej edycji sprawują mi się doskonale
zwykle kolo 3ciej tury misscastują na 6 :twisted:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Powiem tak, nudzą mnie już 2 Helleny i Warshriny.
Shagoth odpada, bo to plewa. Giguś analogicznie. Zostają spawny :wink:
Ostatnio zmieniony 8 sie 2010, o 00:08 przez Varinastari, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Varinastari pisze:Powiem tak, nudzą mnie już 2 Helleny i Warshrine.
Shagoth odpada, bo to plewa. Giguś analogicznie. Zostają spawny :wink:
ja tam używam 2x Heleny i 2x Warshrine :mrgreen:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Mi się nie mieszczą już takie przyjemności 8) Wolę dopakować Cory/Speciale.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Varinastari pisze:Mi się nie mieszczą już takie przyjemności 8) Wolę dopakować Cory/Speciale.
ja aktualnie grywam na 3000+ i mogę sobie pofolgować 8)

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

smigol pisze:Mam pytanie, otóż czy gra ktoś na olbrzymie? Jakieś porady do grania nim?
jak ci się podoba olbrzym to graj na nim - nie słuchaj tutaj ludzi.
Niby Hellcannon jest najlepszym rarem - ale jest taki losowy, że właściwie szkoda na nim opierać swojej taktyki. A taki gigant lub shaggoth jest równoważnikiem klocka piechoty. I kosztuje nawet nieco mniej.
Więc próbuj i graj :)
A Gigant - tylko Slaanesha (tzn. nie tylko, ale polecam)

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Waldi pisze:
smigol pisze:Mam pytanie, otóż czy gra ktoś na olbrzymie? Jakieś porady do grania nim?
jak ci się podoba olbrzym to graj na nim - nie słuchaj tutaj ludzi.
Niby Hellcannon jest najlepszym rarem - ale jest taki losowy, że właściwie szkoda na nim opierać swojej taktyki. A taki gigant lub shaggoth jest równoważnikiem klocka piechoty. I kosztuje nawet nieco mniej.
Więc próbuj i graj :)
A Gigant - tylko Slaanesha (tzn. nie tylko, ale polecam)
też czasem podchodzę z nadzieją do giganta i odkurzam go co jakiś czas, ale zawód jest praktycznie murowany :(

Kreon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Kreon »

Pytanko, czy jeżeli Festus nie znajduje się w pierwszej linii w oddziale. Tylko np w 2 lub w trzeciej. ( czarować nie może ) jdnak czy daje zatrute ataki i regenerację oddziałowi wtedy?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Kreon pisze:Pytanko, czy jeżeli Festus nie znajduje się w pierwszej linii w oddziale. Tylko np w 2 lub w trzeciej. ( czarować nie może ) jdnak czy daje zatrute ataki i regenerację oddziałowi wtedy?
tak

@ olbrzymy... sam osobiście gram na Khornowym albo bez marka ( to zależy od pkt. ) i nawet w 7ed. byłem z nich zadowolony :)

fakt jeśli ktoś oczekuje gamebreaker ( 7S potrafi dawać niezły psychologiczny atut ) to jednak slaanesha polecam ( nie testowany ale gigant + asf sami wiecie ) :mrgreen:

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Kreon pisze:Pytanko, czy jeżeli Festus nie znajduje się w pierwszej linii w oddziale. Tylko np w 2 lub w trzeciej. ( czarować nie może ) jdnak czy daje zatrute ataki i regenerację oddziałowi wtedy?
why nie?

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

czy tzeenth poprawia teraz regenki/MR?

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Regenki nie, ale MR jest teraz zamieniany w warda, więc jak najbardziej go poprawia.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

ODPOWIEDZ