BlackGuard

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: BlackGuard

Post autor: Andrzej »

Sorry, jestem już zajęty :)

A teoryhammer to esencja battla. O czym byśmy bez niego pisali :wink: (i jeszcze zabiłbym Ci lorda wypłacając w niego 9 ataków :) )
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

kurde kto mnie ubiegł?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Andrzej pisze:
Dmtrij pisze:do tego maja 6I (!) więc jakgby grać ich w tej wersji co ja z Bannerem ASF i Lordem EXE axem w środku to bija nawet przed WhiteLionami
[-X
Biją jednocześnie, więc nie jest to taka fajna opcja. Padnie mnóstwo trupów po obu stronach, ale jako że BG jest mniej, to raczej oni się pierwsi skończą :)
No z tego co kojaże to GW jest SL, a teraz SL kasuje (chyba?) ASF #-o Więc WL nie będą go mieć a BG tak :roll: Więc BG mają więcej ataków uderzają pierwis czyli powinni wygrać z Lwami? Niestety z SM już nie :( .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tullaris pisze: kasuje (chyba?)
Chyba nie.

Polecam przed napisaniem posta zapoznać się z zasadami.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

w erracie do HE napisali że mimo GW i tak mają ASF #-o

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ta HE to zawsze musi być odstępstwo od reguły :? .
Wygląda więc na to, że Gwardia sobie z HE nie bedzie za bardzo radzić :( .
Hmm, ale zaraz, zaraz a jak my sobie do np. Egzeków wstawimy sztandar ASF to oni tego ASF nie będą mieli czy jak :roll:
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

wtedy będą bić po inicjatywie bo ponoć zdrajcy z Ulthuanu są lepiej wyszkoleni od Druchii :?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Exeki z asfem w nowej edycji to już w ogóle coś słabego. W poprzedniej to jeszcze co-nieco mogli. Teraz to już porażka ;/

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ok, pomijająć wszystko, jak chcesz dać egzekom ASF chcesz Witchkę BSB na piechote wystawić, żeby jeszcze frenzy mieli?:P
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

A od kiedy z bohatera przechodzi na oddział?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

GarG brawo! wcale nie przechodzi, ale nie zdaj witchką i zaszarżuj tylko nią:D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

nie zdać na 9-10ld z przerzutem :-k w sumie czasem się zdarzy ale raczej rzadko ;)

do tego chyba exeki mogą pobiec razem z nią

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ja nie wiem czy wtedy mogą, ale pamiętaj że te testy bedziesz robił co turę! z 17 cali! więc jeszcze jest szansa że spalisz szarże i dostaniesz kanapkę:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Dmtrij pisze:ok, pomijająć wszystko, jak chcesz dać egzekom ASF chcesz Witchkę BSB na piechote wystawić, żeby jeszcze frenzy mieli?:P
Jak się wystawia taki oddział to z założenia on jest od pójścia do przodu i robienia sieczki, ale teraz jak nie ma ASF no to lipa :(
Wracając do BG to mimo wszystko wydaje mi się, że z ASF najlepiej nadaje się (obok monsterów i strzelania) od walki z HE
.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Tullaris pisze: Jak się wystawia taki oddział to z założenia on jest od pójścia do przodu i robienia sieczki
z tkim podejściem to chyba nie masz zbyt wysokich miejsc na turniejach
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Yudokuno pisze:z tkim podejściem to chyba nie masz zbyt wysokich miejsc na turniejach
Ale klimat jest!
:mrgreen:
Dmtrij pisze:GarG brawo! wcale nie przechodzi, ale nie zdaj witchką i zaszarżuj tylko nią:D
nie chce mi się komentować tego nawet.....
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

oak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 166

Post autor: oak »

chciałbym się zapytać jak grać gwardią.
czy jest coś (gram z krasiami, lizakami, demonami, skavenami, we i he - wszystko to domowe bitwy) z czym gwardia poradzi sobie sama z siebie, bez wsparcia z boku np klocka włóczników/hydry/pegazorda?
oczywiście nie chodzi mi tu o skinki na cc ;)

czy zawsze nasza "elitka" musi mieć od boku jakieś wsparcie, bo inaczej mięknie?
(co taktycznie trochę wiąże ręce.)

jeśli chodzi o sztandary i magic items dowódcy.
to czy zestawienie np
a) woa + baner asf
b) soulrender albo ta halabarda z 6s + bom
daje rade?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

W 7 edycji banner z ASF był u nich standardem, teraz, gdy i tak bijemy po iniciatywie, to lepiej jest im dać coś innego, np przebicie pancerza czy płonące.

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

w tym wątku pojawiło się słowo "brzytwa".... czy może ktoś mi podać co to znaczy.... (zapewne jakiś czar) ?

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Okham mindrazor z shadow'a
"JOIN OR DIE"

ODPOWIEDZ