LEGIONOWO ustawka ;)

ODPOWIEDZ
Bollo
Warzywo
Posty: 11

LEGIONOWO ustawka ;)

Post autor: Bollo »

Witam, przesyłam propozycję dla ludzi z Legionowa i okolic, którzy chcieliby zagrać bitwę (zwykłą klepankę lub tez bardziej zaawansowany scenariusz) w bliżej nieokreślonym terminie (czas i miejsce do uzgodnienia jeżeli już chętny się znajdzie) z armią Warriorów Chaosu. Chętnych na razie zachęcam do kontaktu, później ustalimy wszelkie szczegóły. Gramy oczywiście wg nowego podręcznika. Mogę również zagrać demonami (sporo konwersji).

Zapraszam :twisted:
Z Chaosem żyjesz }:>

Chodek
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Chodek »

Ja również posiadam WoCh. Drugi kumpel z Legionowa ma Imperium. Chętnie się spotakmy.

Bollo
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Bollo »

Chodek pisze:Ja również posiadam WoCh. Drugi kumpel z Legionowa ma Imperium. Chętnie się spotakmy.
Witam, to zapytam teraz jak z czasem stoisz? Pracujesz, preferujesz może weekendy i czy masz jakieś miejsce gdzie regularnie grywasz ?
Z Chaosem żyjesz }:>

Chodek
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Chodek »

właśnie wróciłem z ryb nad morza i do końca wakacji mam wolne :) Mój kumpel ma sporą armię imperium ja raptem kilka modeli batalion chariot + kilku magów. Na nowych zasadach jeszcze nie graliśmy, ale chętnie się spotkamy i pouczymy. Mamy nowe podręczniki. ;)

Skiper
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Skiper »

z tą sporą to nie przesadzaj :mrgreen:
ale potwierdzam, jesteśmy gotowi do gry

Bollo
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Bollo »

Dobrze to wygląda, zorganizujemy się niedługo zatem. Na razie się nie umawiam, gdyż do września jestem zajęty, później się dogadamy. Gracie w domu, czy macie może jakąś lepiej zorganizowaną miejscówkę?
Z Chaosem żyjesz }:>

Skiper
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Skiper »

dom i na dodatek nie mamy sporo miejsca do gry wiec trzeba skombinowac miejscowke

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Widze ze coraz wieksza ekipa sie zbiera a to i dobrze. Tylko tego woch'u za duzo prawie wszyscy tym graja ;p
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Och Karol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Och Karol »

No super, ja też bardo chętnie zagram. I nie mam WoCHu. :lol2:
Obrazek

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Coraz wiecej ludzi ;p
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

powiedz krzyśkowi :)

ja jeszcze moge się popytać u nas w szkole (np tego przymulonego gościa od dwarfów, i podobno jest ktoś jeszcze) to dało by się nawet małą ligę zorganizowac :lol2:
a w MOKu wynajecie sali płatne?
Obrazek

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Nie jest płatne ale tam nie ma stołów i nie ma terenów.
Może spróbujemy reaktywować MOK? Jeżeli tak to potrzebna jest inwestycja w 1-2 stoły i trochę terenów, chyba , że tereny będziemy przynosić własne.
Ja też się mogę ustawić na granie. Kilka armii mam :)))
Mam do graczy z Legionowa pytanie - w których osiedlach mieszkacie? Wasze odpowiedzi dałyby mi asumpt do poszukania jakiejś innej miejscówki niż MOK- na osiedlu gdzie mieszka najwięcej graczy.
Ja mieszkam tuż przy granicy z Jabłonną- osiedle Sobieskiego.
Obrazek

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Osiedle Piaski 8)
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Krzysiek_312
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Krzysiek_312 »

również piaski
Obrazek

Skiper
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Skiper »

ja z Chodkiem - osiedle Jagiellońska (a dokladnie miedzy konopem a salezjanami)

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

A moze jutro sie spotkamy i cos umowimy??
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Skiper
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Skiper »

Ja odpadam - jutro nie mam czasu.

Awatar użytkownika
Och Karol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Och Karol »

Bardzo podoba mi się pomysł reaktywacji MOKu, trzeba byłoby to omówić przy najbliższej okazji. :)
Mieszkam na Jagiellońskiej, więc na Piaski mam kawałek drogi, ale rowerem daję radę parę razy w tygodniu.
Obrazek

Chodek
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Chodek »

ja znałem to tylko z opowieści. :) słyszałem że to kiedyś działo obecnie jestem gotów do gry!! :) Też pomogę w reaktywacji ps po za skipperem mamy jeszcze jednego kumpla, który też chętnie powalczy. ;)

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

OK, czyli jesteśmy trochę rozrzuceni, zacznijmy od MOKU, z tym, że tam dało radę grać tylko w piątki po południu. Ustawianie się tylko na 1 dzień jest słabym pomysłem. Uważam, że ktoś z nas powinien tam podejść i pogadać z kierownictwem- najlepiej ktoś pełnoletni (ja oczywiście mogę pójść) ale chciałbym też wiedzieć jak liczne środowisko reprezentuję. Kiedyś to było co najmniej 10 osób, czasem drugie tyle. Jak to wygląda teraz to nie wiem zupełnie. Proponuję podejść do MOKU w środę ok 17.00-17.30 (mam nadzieję, że już wrócę z pracy do tej godziny).
Czy pasuje wam spotkać się o tej godzinie przy MOKu?
Obrazek

ODPOWIEDZ