vocal - 24.12 - Galrauch, smok chaosu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4455
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: vocal - up 13.08 - BSB DE skończony

Post autor: quidamcorvus »

Świetna robota =D> Najbardziej podoba mi się płaszcz :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

wreszcie ktoś docenił, siedziałem nad bydlakiem mase czasu i sie bałem że bez efektu:P:P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

No, płaszcz najlepszy. Całość generalnie jest fajna, ale figurka bardziej przyciąga uwagę z tyłu niż z przodu, z powodu tego płaszcza właśnie.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

no, czasem żałuję że niektóre nie mają płaszcza z przodu:P lubię je malować...
a i tak się ledwo powstrzymałem przed zrobieniem mu na tym płaszczu jeszcze freehanda:P:P

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Płaszczyk naturalnie świetny, całość dobra.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

szybka robota na tt dla własnej satysfakcji, ok 2h na całość + drugie ok 2h na podstawki:P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

No ladnie ladnie mogles tylko troche lepiej zrobic przejscia na czachach lezacych przy katapce plus troche malo cieni na sznurach czy paskach :) Tak czy inaczej jak na 2 H to fajny wynik wyszedl.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4455
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Normalnie "Armia Ciemności" ;)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

poczekaj na szkiele flufiego które maluję;] 4ed, czyste samo zło:D szkoda że bez podstawek i tarcz, ale może go namówię:P
nie ma co pieścić czaszek na trayu scenicznym, ani konkurs:P szybka przyjemna zabawa z odrobiną eksperymentowania:D

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

bardzo fajne
=D>
]arrrr

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Jak na czas poświęcony to efekt bardzo zadowalający.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

vocal pisze:poczekaj na szkiele flufiego które maluję;] 4ed, czyste samo zło:D szkoda że bez podstawek i tarcz, ale może go namówię:P
nie ma co pieścić czaszek na trayu scenicznym, ani konkurs:P szybka przyjemna zabawa z odrobiną eksperymentowania:D
Kurcze szkoda ze Helki maja tak male podstawki wedlug ustalen ligowych. Ledwo malo co sie tam miesci a co dopiero te czachy z zestawu :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

mówisz jakbys jeździł na turnieje co miesiąc:P rób żeby było ładnie, to zawsze będzie ładnie;] a zrobisz pod zasady to pewnie zmienisz na następną ed a do tego będzie średnioładnie:P lukaj na mojego treba i bądź dzielny:D albo zrób jednej podstawkę pod zasady a drugiej ładną:P
a jak sie czachy z zestawu nie mieszcza to mogę przygarnąć:P:P

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Vocal jak zwykle porządna robota... mam dwa pytania... jak malowałeś podstawkę i jaki to static grass na niej posadziłeś?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

już mnie pytano o te trawkę;] jest z firmy galeforce nine, kupiona w sklepie Stary Świat który padł chyba:/
a podstawka ze scorcheda bezpośerdnio na piasek bez podkładu rozjaśniana z dodatkiem rucksack tan z P3 (taki jaśniejszy bronzed flesh czy tausept ochre z dodatkiem białego może). i tak do białego;]

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

bardzo fajne, ale w egipcie nie mieli kolczug :lol2:
ja bym im tam jakieś bandaże / złoto niebieskie zdobienia z GS'a podorabiał
Ostatnio zmieniony 30 sie 2010, o 20:52 przez J.B., łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

po zamieszczonym zdjęciu katapki nie zauważyłem żadnej wzmianki o trawie ;) a teraz mi powiedz jak malujesz kości?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

pm o trawe była;]
podejrzewam że w egipcie szkielety nie strzelały za pomocą kościanych katapult;) poza tym nie konwertujemy archiwalnych modeli;] ale settra którego pomaluję kiedyś będzie na pewno bardziej kolorowy:) tu mi jeszcze jedna szmatka i mieszek zostały do dokończenia, dopiero na fotkach zauważyłem a już w gablotce sobie siedzieli:P pewnie granatowy dojdzie. choć nie wiem czy chce odciągać uwagę od kości, bo to chyba najważniejszy element tych modeli.
akurat tu kości robiłem khemri brown na podkład, rozjasniane za pomocą dheneb stona. potem dheneb z białym. tak sobie eksperymentowałem przed settrą;] hammerfall khaki polecam z P3 do kości, też fajny, taki ciut ciemniejszy i bardziej blady bleached bone;]

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

vocal pisze: hammerfall khaki polecam z P3 do kości, też fajny,
:mrgreen: na takie pozycje jak wytarte kosci najlepszy :), plus woshyk z devlan mud'a

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

dokładnie;] i miejscowo czarnego. a czasem mieszankę obu.
choć z charadon granitu wyobrażam sobie też fajny kolor na kości, kwestia dodatków, czy scorcheda z jakimś ciemnym szarym.. możliwości kupa, zależy tylko od pożądanego efektu;]

ODPOWIEDZ