Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Re: Figurki Ignis & Rakso - 21.09.2010 wip eternali

Post autor: ainuin »

Aż naszła mnie ochota na zjedzenie elfa :)

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Że cukierkowi tak :) na razie jeszcze nie umiem malować że tak powiem realistycznie choć bardzo bym chciała. A póki co będą tacy :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

=D> Ja juz nie odrózniam róznicy pomiedzy malowaniem twoim a Oskara
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Może i leciutko baśniowi, ale klasa =D> .

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Ignis pisze:Że cukierkowi tak :) na razie jeszcze nie umiem malować że tak powiem realistycznie choć bardzo bym chciała. A póki co będą tacy :wink:
Ciekawe ile osób może napisać, że nie potrafi malować bajkowo chociaż bardzo by chciało ?

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

runepriest pisze:zakochałem się
w Ignis, czy w modelach? :D
podziw za nmm :wink:

a tak swoją drogą, to bajkowe malowanie w świecie fantasy powinno chyba pasować lepiej i na ogół prezentuje się lepiej, o ile nie masz jakiejś mhrocznej armi np. DE, ale i tak to jest kwestia gustu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wypas :) JA osobiście lubie WE malowane albo mocno bajkowo, albo oporowo mrocznie. Te są bajkowe i wyglądają pięknie =D>
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Dzięki wszystkim :) naprawdę fajna motywacja do dalszej pracy :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

genialne:) wrzuć jeszcze jak zrobisz te freehandy!
Co do bajkowości... WE właśnie takie mają być, a Twój kociołek ostatni wcale bajkowy nie był, lecz mroczny i świetny, pokazałem go koleżance, która powiedziała że nieźle maluje... i koleżanka już tak nie twierdzi;p

Przypomnij Rakso że jakiś czas temu obiecał malować przynajmniej 3 swoje figurki miesięcznie....
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

fajniutkie, choć cieniowanie drewna tak troszkę się porozjeżdżało. Jakiego bazowego używasz do nnm srebra i złota? Bo nie potrafię zidentyfikować koloru... Używasz Fotoszopy, albo jakiś niecodziennych farb...
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

runepriest pisze:zakochałem się
w końcu to do mojej armii :)

Ignis =D> =D> , bardzo mi się podobają, gratz :)
Wiecej napisze jak wytrzeźwieje :mrgreen:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dobra robota :) =D>

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Ingis - piękne te elfy :) Uwielbiam bajkowe malowanie - w sumie tez poniekąd bajkowo maluję - ale Ty tych etherali pomalowałaś bajecznie! :)
Świetne prace. Aż mi się zachciało rzucić projekt Black Coach-a i podstawek do Grave Guardów i pomalować co nie co :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Yudokuno pisze:fajniutkie, choć cieniowanie drewna tak troszkę się porozjeżdżało. Jakiego bazowego używasz do nnm srebra i złota? Bo nie potrafię zidentyfikować koloru... Używasz Fotoszopy, albo jakiś niecodziennych farb...
Jakie drewno? Chodzi o włócznie?
Nie posiadam takowego programu :wink: Jeśli chodzi o nmm złoty to używam z rms ruddy leather zmieszanego z sneakbite leather. Natomiast do srebra tym razem oprócz czarnego z rms użyłam z cytadelek enchanted blue.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

tak, włócznie :) A co do fotek - musisz w takim razie mieć naprawdę dobry aparat :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Ano mam ale to bardziej zasługa tła, posłuchałam rady kolegi Daw i zamiast niebieskiego tła wybrałam takie lekko ale tylko lekko zielone.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Chciałbym zobaczyć orków w waszym wykonaniu ;) (jeżeli jakiegoś tutaj pokazliście to mówicie jaka strona ;D)
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Jest grimgor, kamienny troll i jakieś goblinki,ale raczej na poziomie tt :wink: dla brata do grania. Ale które strony to nie mam pojęcia, przydałby się spis treści :D Rakso maluje teraz sztandarowego orków, pewnie niedługo wrzuci.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Ignis pisze:Rakso maluje teraz sztandarowego orków, pewnie niedługo wrzuci.
moglby w koncu wrzucic dwarfickiego lorda na tarczy, ktorego meczy od czasu Koziołka :>

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Ponieważ niedługo wątek będzie miał 60 str., postanowiłam zrobić trochę porządków i napisałam spis treści tego tematu, który znajduje się na stronie 1 :D na szczęście szybko poszło :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ