Re: Nowa LS - kandydaci do 19. października

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Nowa LS - kandydaci do 19. października

Post autor: bless »

Jakby co, to ja jestem chetny. Nie bede sie rozpisywał, kto jestem i co umiem, bo wiekszosc mnie z grubsza kojarzy.


Pozwole sobie zrobic tu liste kandydatow:

1. Bless
2. Mlody
3. Kudlaty
4. Buszmen
5. Barbarossa
6. Lidder
7. Pasiak
8. JJ
9. Robson
10. Mac

pozdr
Ziemko
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Ja się moge zgłosić , a co tam, chyba bede miał czas wreszcie poograniać zasady w dobrym stopniu ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

To i ja się zgłoszę, mimo posiadania również figurek na okrągłych podstawkach nadal większe perspektywy widzę w kwadratach, szczególnie że GW wypuszcza dalsze edycje swojego FAQ więc zawsze będziemy mieli jakieś wsparcie.

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

ja chetnie wlacze sie w prace LS.
wracam na dobre do figurek wiec zalezy mi aby zrobic ta gre grywalna i mozliwie prosta.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Ja się zgłaszam, jako jedyny ze starego składu :)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Moja kandydatura wciąż aktualna(w odpowiednim temacie info). Dodatkowo mam już za sobą udaną impreze na Silesianie.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do LS.
Liczę że większość mnie zna i wie jakie mam poglądy.
Zmiany korzystne i ugrywalniające warhamca są moim celem.
Chciałbym także konsekwencji w podejmowaniu decyzji i rozliczaniu faq-ów oraz errat.
Nie chcę zmieniać 8 w jakąś niedoróbkę 7 edycji bo ta odeszła już do lamusa a jedynie je sklaryfikować i wyjaśnić.

Mam nadzieję że z pozostałymi nowo wyłonionymi członkami LS zrobimy dobrą robotę i na bieżąco będziemy reagować na niedociągnięcia.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Jankiel pisze:
Tym bardziej iż są to gracze armii które nimi nie grają i w/w oddziały załażą im mocno za skórę. Taka jest moja interpretacja i twierdzę iż całkiem prawdziwa...
Dopalacze to zło.
Amen.

Zgłaszam się. Ósma edycja nie jest zła.
1 – One set of rules to rule them all, and in the darkness bind them.
2 – Ci co znają sprawę wiedzą, że zasady ETC były budowane na bazie polskich US (wyrywałem kwiatki) i tak pozostanie.
3- Jeśli chodzi o filozofię – gracze spotykają się aby grać, a nie okładać się po głowach tomiskami lokalnych uściśleń. Nie oznacza to, że słowo GW jest Święte – choć na pewno jest wygodne.
4 – Blisko mi do Barba – ale tego prawdziwego, a nie jego obowiązującej tu forumowej karykatury, rysowanej przez userów na poziomie O-netu.

To by było na tyle - w ramach zachęty do głosowania na mnie. :roll:
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Jak JJ możę to i ja się zgłoszę, a co!

1. Tylko minimalna ingerencja w zasady, jak i oszczędny BP niech mottem moim będzie.
2. Będę mobilizował całe LS do szybkiego i skutecznego działania :)
3. I co najważniejsze! Musicie oddać na mnie głos, żeby PIS nie miał większości na LS.
4. Co do "bliskości" z Barbem to wszystko dla dobra zasad, aczkolwiek może nie mieszajmy spraw prywatnych i uczuciowych do kampanii ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Powoli zbliżamy się do końca okresu składania kandydatur i rozpoczęcia głosowania (i ciszy wyborczej :P).
Życzę powodzenia wszystkim innym, którzy postanowili iż są wstanie podjąć odpowiedzialność roli członka LS. Niech wybór padnie na pięciu najlepiej nadających się do tego zadania!

Pozdrawiam,
Mac
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jedziemy z glosowaniem na LL w takim razie.

ODPOWIEDZ