Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Re: Szybkie pytania

Post autor: Afro »

Afro pisze:podepnę się pod pytanie o podstawki. Ktoś oprócz MicroArtStudio sprzedaje 'tematyczne' podstawki? Chętnie kupiłbym u nich, ale cena jest trochę odstraszająca ;(
ma ktoś jakieś propozycje? czy nikt nie odpisuje, bo nie ma u nas alternatyw? :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

Obrazek

raginis
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: raginis »

Macie może informację, czy w jakimś warszawskim sklepie można dostać żywicę akrylową przezroczystą? Chodzi mi o imitowanie wody

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

pyt. dotyczące pedzelków kozłowski...na oficjalnej stronie Kozłowski są pędzelki hobbystyczne i do farb akrylowych, których używac do figurek ??
"JOIN OR DIE"

Cibi
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: Cibi »

Jakiś czas temu na stronie francuskiego GW można było obejrzeć wielką makietę lizardmeńskiego miasta, oblężonego przez skavenów, teraz nie mogę już jej znaleźć. Nie dysponuje ktoś może linkiem do tego?

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Milo pisze:pyt. dotyczące pedzelków kozłowski...na oficjalnej stronie Kozłowski są pędzelki hobbystyczne i do farb akrylowych, których używac do figurek ??
Do akryli, oraz do farb wodnych z włosiem Kolinsky, Czerwona Kuna.

Nie lubię Hobby nylon - po niedługim czasie robi się z niego szczotka ryżowa.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Panie i Panowie szybkie pytanie:
poszukuję piór albo jakiegoś skutecznego tutka jak je lepić z green stuffu. Sprawa się nie pali ale wkrótce zaczynam swój nowy projekt i chciałbym mieć już jakieś informacje na ten temat.
Jak na razie przychodzi mi do głowy tylko jedne. Forest Spider Ridder i ten gobliński boss na tarantuli ;) można by sporo piórek pozyskać. I zostają jeszcze imperialne pióra ale one akurat mi się nie podobają, a te goblińskie jak najbardziej. Jak coś wam przychodzi pod czerep to prujcie tutaj.

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

kawa lizardmańskich Cold Onów. Tam masz więcej piór niż broni. w razie czego masz tu fajnego tutka jak lepić pojedyncze pióra a nawet całe skrzydła:
http://www.bolterandchainsword.com/inde ... article=49
Obrazek

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

@Kefas - Pióra muszą być w idealnym stanie? Ostatnio Carrion TK dość tanio chodzi :) No , jest trochę tych piórek wydziabanych, część zgniłych, ale co tam... Poza tym, reaper miał fajne zestawy skrzydeł ostatnio...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

JB poradnik spoko na lizaki też rzucę okiem a carion? hmmm się zobaczy ;) muszę się spieszyć bo indianie lasu nie mogą czekać w nieskończoność... 8)

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Wie ktoś czy ten GS jest taki sam jak oryginalny? Bo kiedyś nadziałem się na podróbkę pod inną nazwą, która podczas wysychania kurczyła się i pękała...

http://allegro.pl/green-stuff-masa-mode ... 38346.html

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

jak najbardziej wporzo jest ten gs

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

http://allegro.pl/milliput-standart-mas ... 04840.html
a to czym się różni od gs'u? bo jest 3 razy tańsze...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

To jest po prostu z tego co słyszałem dobra masa modelarska. Żadna podróbka GSu,po prostu inny wytwór.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Szybkie pytanie, robię teraz podstawki pod wardancerów i waham się, czy wrzucać na nie takie choinki (na podstawce driady) czy pomęczyć się dłużej i wrzucić drzewka?
Na jednych driadach mam już takowe (przed zmianą podstawek na WD też) i zastanawiam się czy wszystkie wypieprzyć i wrzucać same drzewka czy zostawić trochę choinek

Pytanie o to jak się one prezentują, czy odstają na tyle że to wygląda średnio czy dają radę?

Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

zdecydowanie drzewka

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

tedzio pisze:zdecydowanie drzewka
+1, dużo lepsze. . .chyba, że robisz armie w kolorystyce zimowej, to wtedy choinki (przybrane, rzecz jasna) mile widziane :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jestem w trakcie wykańczania podstawki pod regiment, no i mam pokład statku na którym chce zrobić płomienie(rozbija lampa naftowa i niskie płomienie). Szukałem trochę na necie, ale bez większych rezultatów. Ma może ktoś pod ręką jakieś fotki prac z tego typu płomieniami, lub jakimikolwiek innymi, które by mnie nakierowały :D?

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

a ja mam pytanko do nmm, jakich połączeń kolorów stosować do metalu używając farbek gw, chodzi o taki niebieski metal

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

biały, czarny i pośrednie między nimi + np enchanted blue.

ODPOWIEDZ