Mantic Games - konkurent dla GW?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Re: Mantic Games - konkurent dla GW?

Post autor: Don_Silvarro »

Chodziło o to, że do zamówienia za min. 50Ł dostajesz wora gratis :P

Nie wiem czy jeszcze trwa, wydaje mi się, że tak, bo nie było 'odwołania' promocji jak to Mantic ma w zwyczaju robić przez blog lub newsletter. Ale najlepiej po prostu skrobnij e-mail w tej sprawie i po krzyku :)

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

dzia ;]
zatem kolejne pytanie: skąd najlepiej zamawiać manticowe figsy? bezpośrednio z ich strony skoro mam paypala?
Obrazek

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Shinue pisze: zatem kolejne pytanie: skąd najlepiej zamawiać manticowe figsy? bezpośrednio z ich strony skoro mam paypala?
Myślę, że tak. Ja tak zrobiłem, choć nie płaciłem przez paypal.
Don_Silvarro pisze:Nie wiem czy jeszcze trwa, wydaje mi się, że tak, bo nie było 'odwołania' promocji jak to Mantic ma w zwyczaju robić przez blog lub newsletter. Ale najlepiej po prostu skrobnij e-mail w tej sprawie i po krzyku :)
No cóż, ja na ich stronie nigdzie nie znalazłem informacji, że ta promocja jeszcze trwa (może źle szukałem, rzecz jasna), więc sądzę że się skończyła.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Shinue pisze:dzia ;]
zatem kolejne pytanie: skąd najlepiej zamawiać manticowe figsy? bezpośrednio z ich strony skoro mam paypala?
Na pewno z ich strony, bo trzeba ich wspierać :P Poza tym zapisz się do newslettera - dostaniesz kod promocyjny na 10% rabatu :D Proponowałbym też poczekać na premierę startera do KoW - podejrzewam, że będą jakieś promocje z tej okazji :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Co do toreb - to dzisiaj dostałem od nich maila z newslattera. Pisze w nim, że jest ostatnia szansa na dostanie toreb z jakże długiej promocji.

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Chłopaki, ile płaciliście za wysyłkę? :>

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

jak zamówisz za ponad 30 Ł to masz za free :mrgreen:
Ogólnie to po za czasen jaki czekałem na paczuszke to jestem mile zaskoczony ;)
Za 150 zł mam całkiem niezłej jakosci wariorów do Dwarfików w całkiem pokaźnej liczbie 60 :D
Napewno kupie sobie od nich jeszcze strzelców :mrgreen:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No i mamy nieumarłą kawalerię. Jak dla mnie dupy nie urywa. :?
Obrazek
Cena? 25Ł za 10 modeli.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

przynajmniej konie lepiej wygladaja ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Wywalić im te krzywe kopie i sa już całkiem przyzwoici :P
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Mieliśmy ją już wcześniej, tyle że teraz jest dwukrotnie tańsza i odlewana z 'plastikożywicy' (winylu?), czyli tego samego czorta, którego używa ostatnio Privateer Press (choć oni bezwstydnie wciskają graczom kit, że to 'plastik')

Cena jest dobra (za tyle samo GW sprzedaje 5 plastikowych konnych... bez komentarza), a jakość nie ucierpiała po zmianie materiału, więc wyłączając przypadki ludzi z obsesją 'moje lalki muszą być z metalu bo plastik i żywica są dla ciot', jest to zmiana in plus. Liczę, że wszystkie kolejne elitarne unity będą w tym odlewane, i że Mantic szybko przerobi poprzednie metalowe zestawy na te plastikożywiczne cuda wianki - zwłaszcza elfią gwardię, bo IMO to ładne laleczki, ale nie są warte obecnej ceny w metalu.

PS. specyfika materiału sprawia, że wygięte kopie i wszelakie insze elementy można naprostować po rozgrzaniu suszarką albo ciepłą wodą :)

[EDIT] Co więcej, zestaw tej kawalerii można wygrać w ogłoszonym dziś konkursie: http://www.manticblog.com/?p=2029

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Mi ta kawa zupełnie nie pasuje, konie wyglądają jakby miały zaraz grzmotnąć na twarz.Kwestia materiału z jakiego jest wykonana jest dla mnie wielką niewiadomą, plastik akceptuję choć wolę metal, winyl (chyba) trzeba by bliżej obejrzeć w celu wyrobienia opinii.Cena zestawu bez komentarza.Wygrać byłoby przyjemnie :mrgreen: .

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Nie chodzi o to ze są krzywe tylko ze są brzydkie :P Strasznie chude :P A kwestia koni to czy padają na twarz czy nie to w sumie kwestia ich ustawienia na podstawkach
przecież wystarczyło by np. im przednie kopyta na skałce ustawic czy coś :P
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Don_Silvarro pisze:Cena jest dobra (za tyle samo GW sprzedaje 5 plastikowych konnych... bez komentarza),
Twoja bezkrytyczna milosc do wszystkiego co nie GW oraz szczera nienawisc do samego GW do tej pory mnie bawila, ale teraz przechodzisz juz samego siebie, bo zaczynasz bredzic. czy aby podsycac swoja nienawisc do GW musisz juz zmyslac?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

25Ł za 10modeli = 12,5Ł za 5 modeli ||Mantic
15Ł za 5modelu ||GW
Już bez przesady...

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Szaman pisze:
Don_Silvarro pisze:Cena jest dobra (za tyle samo GW sprzedaje 5 plastikowych konnych... bez komentarza),
Twoja bezkrytyczna milosc do wszystkiego co nie GW oraz szczera nienawisc do samego GW do tej pory mnie bawila, ale teraz przechodzisz juz samego siebie, bo zaczynasz bredzic. czy aby podsycac swoja nienawisc do GW musisz juz zmyslac?
Pardon, wybacz. Plastikowe DP kosztują 18Ł, nie 25Ł. Pomyliło mi się z ceną nowej plastikowej HElfiej piechoty.

Reszty Twojej wypowiedzi nie komentuję :roll:
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, o 23:25 przez Don_Silvarro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Pistolierzy 12Ł za piątkę.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Te trupy na koniach mantica mogą być całkiem fajne, niech tylko ktoś je ładnie pomaluje, bo to co tutaj widać to jakaś porażka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

ku memu zdziwieniu (bo już o tym zapomniałem) dziś przyszła do mnie paczuszka z darmowymi ghulami :P
miły prezencik przed świętami.
chyba się zrewanżuję i kupie hordę ghuli,
tylko ten funciak taki drogi...
Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 918
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

hmmmm mantic games wypuszcza modele do chaos dwarfow =D> =D> http://www.youtube.com/watch?v=P3UEVZWIDHA&feature=sub
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

ODPOWIEDZ