Strategikon 2010! 13-14.11.2010 2x1500 pts

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Re: Strategikon 2010! 13-14.11.2010 2x1500 pts

Post autor: Morrok »

Piękny dowód

Lidder przepisz tą rozpę tutaj, bo chcę porównać ze zgloszeniem, parę osób zglaszalo zastrzezenia

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Kupuje!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

podbite:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Kervyn
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kervyn »

Nie ufam sprzedającemu, tylko 9 komentarzy ;[
Queek.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie ma chuja! Rozpa bedzie moja! 5zl!

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

Lidder pisze:Zdobądź Polską scene Batla z rozpą Andrzeja!

http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1322277759

P.S. relację pełna zapodam jutro.

pzdr :D

dodajmy, ze caly dochod idzie na naprawde naszego pump wagona, ktory musielismy zostawic na lawecie gdzies kolo opola! przez co zaczela sie nasza odyseja przez nieznane krainy.

Morrok pisze:Piękny dowód

Lidder przepisz tą rozpę tutaj, bo chcę porównać ze zgloszeniem, parę osób zglaszalo zastrzezenia
chcesz porownac? to kup, licytuj, smialo!
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Lidder, nie myśl nawet o wklejaniu jeje tutaj. ew. morrokowi na pm, bo stracisz sporo kasy:D

@Kacper, cięzko się targujesz... 7!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

jednak 50% idzie na biedne dziecie prezesów banków :wink:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No co za menda! A chuj, niech bedzie dycha!

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

Może następnym razem takie epickie rozpy będziemy dawać na Aukcje WOŚPU?? Pójdą pewnie za więcej niż niejedna rzecz :D :mrgreen:
Because I'M The Miz and I'M AWESOME!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=iMt-MJ1h ... ure=fvwrel

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

teraz musze przeanalizować czy mój budżet wytrzyma te twarde targi...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Z prawej strony widać jeszcze próbę policzenia punktów w finałowym starciu.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Czemu ten link kieruje do logowania przez upload.allegro zamiast po prostu allegro? Jak wchodze przez ten upload to potem nie moge niczego na allegro otworzyc. Nie, zebym sial zamet, ale dziwnie to wyglada...
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dmtrij pisze:teraz musze przeanalizować czy mój budżet wytrzyma te twarde targi...
Moja!

edit. o kurde, przebiles! Musze zony spytac ile dla niej jest warte moje szczescie osobiste.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, o 22:42 przez swieta_barbara, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ni chuja - 12!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

TATA pisze:
Morok@ mam nadzieję, że nie będziesz mnie więcej mylił z Groszkiem. 8)
:?:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ni chuja - 12!
ALL IN !!
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

i co myślisz, że się nie nauczyłem nie grać z Tobą?:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Bardzo chciałem podziękować przeciwnikom za bitwy i tej plewie z którą grałem w parze :D - jak sobie przypmnę to chyba więcej spięć mielismy między sobą niż z przeciwnikami :) Grało się fajnie choć zasady nowej edycji mimo że wydawało mi się że znam czasmi mnie zadziwiają :?:

Bardzo dziękuję Morokowi, Pałkesowi i całej ekipie z Wrocka za zrobienie bardzo fajniej imprezy. Były jakieś niedociągniecia o czym pisał tomekjar oraz Karli i z czym się zgadzam, ale nie przysłoniło to super obrazu całej imprezy. Bardzo fajnie było to, że było dużo osób sędziująco-technicznego, której na prawdę zależoło żeby turniej się udał. Myślę że największymi silnymi stronami tego turnieju jest wyremontowana sala i format - Pary za 1500. Ja bym za rok zrobił bitwy po 4h (czasmi na bitwy było mega mało o czym pisali wszyscy), ale punktów bym nie zmiejszał, bo to czyni ten turniej tak rewelacyjnym tym bardziej że nie ma już WI (formatu na limited na duże pkt.) i Tropiku (formatu na open na duże pkt.)

Jeśli chodzi o akcję z atutem to proponuje następnym razem jak komuś przyjdzie do głowy jakiś dowcip to niech się ktoś zastanowi jakie są tego konsekwecję, bo warto czasmi uzyć mózgu. Można robić dowcipy które są nie zgoźne i sam to bardzo lubię (Patrz "Do basenu.." w Wejherowie czy choćby jak Karli i Inferno biegali z kondonem napełnionym mydłem.) Jednak niszczenie czyjegoś mienia jest kurestwem (a z tego co piszę moje auto nie było jedyne, choć moje na pewno 100% było zrobione przez kogoś z batlowców) i jeśli kiedyś w przyszłości spotkam się w przyszłości z jakimiś kretynami którzy wpadną na "super pomysł" na Masterze to przemówię takim debilom batlowym do rozsądku używając wszelkich dostępnym metod, nie zaleznie od tego czy będzie to dotyczło mnie czy gracza którego widzę pierwszy raz na Masterze. Tak na marginesie dla tych co nie mają własnego auta - każdy defekt w aucie który wydaje się mały jak lakierowanie mojego dachu kosztuje w setkach zł i jak pisał Piotrek Głomski z AC nie zawsze warto korzystać (nawet gdyby na swoim aucie miałbym swoje aktulanie, bo skończyło się 4 dni temu). Wydawanie kilka set złotych

PS:Mam prośbę o zmianę mi armii na tą którą grałem czyli Demonkami, a nie DE.

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Inferno pisze:...

Dnia drugiego usłyszałem o sytuacji że ktoś ma wklęśnięty bok/drzwi samochodu i stało się to podczas turnieju. Czy może się ta osoba wypowiedzieć? Gdyż spotkała mnie podobna sytuacja. Po powrocie okazało się że mam wklęśniętą blachę na klapie od bagażnika. Zaś przed wyjazdem tego nie było. A podczas podróży nie miałem żadnej kolizji. Domyślam się że mogło to wszystko zdarzyć jednej nocy.

...
Auto Zembola było wklęśnięte, ale już od dawna, więc na pewno nie stało się to na turnieju.
Obrazek

ODPOWIEDZ